Tigekala

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 05:03, 14 Mai 2005

Miksi epäluettetavana? :shock:

Selgitan: Eurosatboardi üks adminnidest (Joker) ostis Moskvast NTV+ mitteametliku (poolametliku) kaardi. Kirjeldasin seda kaarti ka siin foorumis. Samuti ka seal foorumis. Ja soovitasin tal selle asemel kuskilt parem NTV+ sharing otsida. Kuna see kaart kestab ainult ca 4 kuud. Sommide "jumal" ise seda ei teadnud. Nemad said seal aru, et ma ise sharin vist seda NTV-d. See neile ei meeldinud. (et ma nende adminnist targem olen ja nende väidete kohaselt olen teinud nende foorumist oma müügileti :lol:). Seal tekkis veel vaidlus sharingu ja piraatkaartide teemal. Umbes nii, et sharing on palju ebaeetilisem kui piraatkaardid. Mina väitsin, et üks piraatlus kõik. Mis neile jällegi ei meeldinud. Üldiselt õnnestus mul seal foorumis 3 pätsitud Samsat "tyhmat'ele porot'ele" maha müüa ja mingit finantsilist ("epaluettetava" :lol:) kahju seal keegi ei kannatanud.
Aga see selleks. Üldiselt põdrad on võrreldavad venkudega. Kõik peab olema tasuta või siis väga odav. Venelastest saan ma veel aru, nemad on elu aeg riiki varastanud ja neil on see veres. Aga põdrad? Seal tasub ainult sõna "politsei" suhu võtta ja nad on juba püksid täis teinud! :lol:
Ja põdrad on ikkagi väga lollid. Seal võib leida selliseid arutelusid: mõnel näitab kodus kuldkaart siiamaani CD-d conaxis! Mõnel jälle vana local paketi kaart kõike, pärast tuleb välja, et hoopis oli uus local paketi kaart ja polnud veel tüüneris käinudki. Mõnel on jälle kohe oma isiklik soft/firmware conaxi ja CAS5/7 avamiseks, mida kellelegi teisele ei avaldata! Peale selle väitsid nad, et neil on oma "file guy", kes teeb kõik uuendused M2/Platinum ja Pentakaartide jaoks. Ja üldse pidi CD ja conaxi avamise taga olema ainult üks!!! inimene. Nüüd kui väidetavalt Pentateam on laiali läinud, ma kirjutasin privas adminnidele, et las teie "file guy" siis näitab/tõestab ennast. See muidugi jälle neile ei meeldinud! Kusjuures DigitalWorld'i adminnid väitsid privas, et Eurosatboard'i adminnid ostsid ise neilt 4 Pentakaarti ja käisid DigitalWorld'i serverist update võtmas!
Muuseas, "epaluettetava" kohta veel. Peale 1.maid, kui UPC Direct (cryptoworks) võtmeid muutis ja mida siiamaani pole, oli mul seal foorumis kaks Pentakaardi ostjat.
Ma ei müünud, ütlesin neile ausalt, et kaardile pole uuendust.
Nüüd siis "epaluottetava"! :lol: Oleks ikka pidanud müüma, niikuinii olen nüüd ju "epaluettatava"! :lol:
Minu enda arvamuse kohaselt, neile (porot'ele) ei mahu lihtsalt hinge, et siinpool lahte on targemaid ja palju lisavõimalusi sati vaatamiseks, millest nendel pole veel haisugi! :lol: Kui meie foorum on 75% ulatuses Dreambox'i juttusid täis, siis seal on asi mingite Openbox'ide (EMU tüüner) tasemel. Isegi pätsitud Samsad on nende jaoks juba kõva sõna!

Aga edu sulle Pena! (kuldkaardiga CD vaatamisel, või ei olnud sina see kõva mees?). :mrgreen:
PS. Üldiselt on hea foorum, võtmed ja muud uuendused ilmuvad download'didesse päris kiiresti. Kuigi põdrad neid ise valmis ei tee, kopivad lihtsalt targematest kohtadest.
PPS. Aitähh Pena, nüüd mul on foorumis kohe omanimeline teema! :lol:
Kas teie pasapeetrite foorumis ka? :mrgreen:

Ja veel. Kui ma tõesti mingit sitta tahaksin kuskil kokku keerata, näiteks mõnel põdral perset lohku tõmmata. Siis nii tark olen ma küll, et ei esineks kõikides foorumites ühe ja sama kasutajanime all!
Aga nagu ma ise "ice"le kirjutasin, ei ole ma uurija juures ja ei pea siin mingeid vabandusi ega tõestusi esitama. Väike teave lihtsalt Eurosatboard'i adminnide "tarkusest".

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 08:44, 14 Mai 2005

Kuule, frigiidsuse etalon, äkki seletad ka kuidas ma sittusin?
Sittusid need adminnid, et nii lollid on. Või sinu jaoks on põder mingi pühak, keda puutuda ei tohi? :lol: Igal pool, nii siin kui seal foorumis on mu telefoninumber üleval. Võid helistada ja võivad ka nemad helistada. Mida ei julge ei sina ega ka nemad teha. Ja sa (ja ka "kõiketeadja" Pena) ei saa oma arvamust üldse avaldada. Sest Eurosatboard'is käis suurem osa vaidlusest adminnidega privade teel.
Viimati muutis tigekala, 08:54, 14 Mai 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 08:54, 14 Mai 2005

http://www.eurosatboard.com/forums/showthread.php?t=1901

:lol: :lol: :lol:

lahedat lugemist põtrade maailmast, ons nad tõesti nii targad ja korralikud

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 08:56, 14 Mai 2005

Pane siia või privasse mulle, ma ei saa ju nende "pühakotta" sisse! :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 08:57, 14 Mai 2005

uhh seda on seal 2 lk aga eks ma püüa, aga tegelikult tee uus account ja logi sisse 8)

Bannida saab ainult IP ja "küpsistega".
Kui aadressi ära tunneb -- kustuta arvutis küpsised ära, tee restart nii arvutile kui ka ADSL-modemile (või mis iganes sul neti jagab).
Juhul kui staatiline IP siis on kurb (aga naabri juurest ikka saab).
Viimati muutis guEST, 09:59, 14 Mai 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 09:06, 14 Mai 2005

Ei saa, see tunneb aadressi ära ja ei lase registreeruda.

Ja sina "rumalnaine" peaksid üldse vait olema. Kas sõna "frigiidne" on sinu arvates sõimusõna? See peaks põdra jaoks olema austusavaldus! :lol: Niikuinii pooltel ei seisa ja sellepärast siis naised sellised! :lol: Siis, et nagu ei saa selliseid "tyhma-sid" juurde teha! :lol:
Mõttetuid kommentaare esitad ju sina. Minu vastuses on palju teavet sees, mis nii mõnelegi siin huvi pakub. Sinu tark jutt on siin:
rumalnaine kirjutas:ära seleta,sittusid oma margi täis,teame vähemalt nyyd,kellega tegu :lol:
:lol: Jah, on ka targemaid põtru, aga nemad ei roni ka lolle/frigiidseid :lol: avaldusi kirjutama! Üks küsis seal, et kas pätsitud Samsale saab ka ostutseki kaasa? :shock:
Ma vastasin, et kumba sa osta tahad, kas Samsat või ostutsekke! :lol: Kohe jälle solvuti.
Aga selle peale ei tule, et ise esitab lolli küsimuse!

Ja võib olla üldse aitab. Ega ma nüüd Alan Reeks ka ei ole. Et minu persooni ümber peaks sellise oreooli looma!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 10:29, 14 Mai 2005

guEST kirjutas:Bannida saab ainult IP ja "küpsistega".
Kui aadressi ära tunneb -- kustuta arvutis küpsised ära, tee restart nii arvutile kui ka ADSL-modemile (või mis iganes sul neti jagab).
Juhul kui staatiline IP siis on kurb (aga naabri juurest ikka saab).

Küpsiseid on juba sada korda kustutatud (Ad-AwareSE). Tüünerit ka restarditud. Kas nüüd pean ruuteri kallale minema? Meil on "Kodutöö2" kaheksa peale.

Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 10:36, 14 Mai 2005

tõmba ruuteril ja adsl modemil ca 1 min vool tagant ära (teeb ip reseti) , loodan et naabrid ei solvu kui neil p2p proged töötamast lakkavad :lol:
küpsiste kustuta manuaalselt
n: firefox: tools options privacy cookies clear (muidugi kustuvad ka sinu teised meelespead)
Viimati muutis guEST, 10:39, 14 Mai 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 10:39, 14 Mai 2005

Nii, tänud "quEST"ile. Sain ka ise lugeda, millest nad minu selja taga kirjutavad. Muuseas see "rimbalzi" oli ise üks Pentakaardi ostjatest, keda ma hoiatasin, et kaardile pole uuendust. Seal ta sellest vaikib. Aga üldiselt jutt käib ainult minu persooni ümber. Seda teemat ei juleta lahata (ja ega tavakasutajad ei teagi, kuna jutt käis privas) mille/kelle pärast see bänn tuli! :lol:
Ja edu kõigile! To "rumalnaine": "KÕIGI MAADE PROLETAARLASED ÜHINEGE! :lol:
Soovitan teema lukku panna.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 10:40, 14 Mai 2005

kui sellele kodutöö kahele pole eraldi staatilist IPd juurde ostetud siis lihtsalt ruuteril jah mõneks ajaks juhe seinast või lihtsalt power off.
Ja kui uuesti ühendus püsti siis juba uus IP kah küljes.

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 10:42, 14 Mai 2005

Hr. PENALE
Myntimies tigekala on saanut lähteä pois suomen foorumista epäluotettavana miehenä


Kuna tegu Eestimaise foorumiga ja meil keeleks Eesti keel siis paluks seda ka järgida.

Aga jah, rahvusvaheline skandaal on lahti mis lahendatav vist ainult valitsuste tasandil :shock:. Ja mine sa tea, pannakse veel ka sõjavankrid veerema üle lahe või siis vastupidi.
Ei saa ainult aru, miks peab tulema teise foorumisse mingeid arveid klaarima. Tehku seda omas foorumis.
Ei kaitse kedagi aga ...... .

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist