Nooruse/IQ piirang digi-tv.ee foorumiliikmeks saamisele...

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
SuurJobu
Entusiast
Postitusi: 133
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: TLN
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas SuurJobu » 14:46, 08 Mär 2005

truffi kirjutas:Üks üleskutse veel: Olen siin täheldanud, et Õpetajaks saab ka hunniku mõtetute postitustega (postituste arvuga ehk siis), mida ma kohe kuidagi ei aktsepteeri. Aga eks asjaosaline ehk saab isegi aru, keda ma silmas pidasin... :wink:


teen ettepaneku muuta Opetaja=Jutustaja -ks

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 16:19, 08 Mär 2005

truffi kirjutas:Olen siin täheldanud, et Õpetajaks saab ka hunniku mõtetute postitustega (postituste arvuga ehk siis), mida ma kohe kuidagi ei aktsepteeri. Aga eks asjaosaline ehk saab isegi aru, keda ma silmas pidasin... :wink:

See ei ole nii, Õpetajaks saamine tuleb välja teenida, postituste arvust see ei sõltu.

Urmas
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 21:51, 08 Mär 2005

SuurJobu kirjutas:teen ettepaneku muuta Opetaja=Jutustaja -ks


Ma ei mõelnud seda nii...
Õpetajal ja õpetajal on olemas vahe (vähemalt mulle isiklikult tundub nii),seda mõtlesin :wink:
Siin on (müts maha) ka väga kogenud ja proffessionaalseid õpetajaid (ilma pilkamata ja tõsiselt) aga see on juba teine teema....

Kasutaja avatar
tiletand
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas tiletand » 01:05, 09 Mär 2005

Reasatitarbijana arvan, et
1. Läbustamist olen näinud sellel saidil suhteliselt vähe (va kaubik viimati)
2. Sait tundub olevat üles ehitatud müüjate huvides (mille vastu ei saa midagi olla)
3. Algajal on raske sisust aru saada. Mind on noomitud laiskuses, aga tõe otsimine foorumitest, kus üldjuhul kirjutavad asjatundjad spetsiifilistes küsimustes, ei anna teadmisi alustamiseks.
4. Loogiline oleks algajate jaoks koostada selgitused ja juhendid: mis ja kuidas toimib. Siis ei peaks kohe algul foorumis küsimust esitama. Nt minule oli ostmisel juhend DB kasutamiseks: vaata foorumist.
5. Juhendid peaks olema müügimeeste mure ja arvestama kasutajate erinevat tehnilist taset. Nt ise olen varajases nooruses tegelenud raadioamatörismiga, saan hakkama ka lihtsama arvutivõrguga, aga ei tea mida kannab sat signaal: kui palju ja kuidas pilti, audiot jne.
6. Väga raske on ka alguses aru saada, mis on softcam, key, emu jne, ning kuidas nad omavahel seostuvad.
Kokkuvõtteks soovitaks müügimeestel koostada asjakohased juhendid seadmetele, et ei peaks kiusama rahulikke fänne küsimustega a'la kuhu on DB-l kirjutatud Bouquets?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
SuurJobu
Entusiast
Postitusi: 133
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: TLN
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas SuurJobu » 21:25, 09 Mär 2005

tiletand kirjutas:4. Loogiline oleks algajate jaoks koostada selgitused ja juhendid: mis ja kuidas toimib. Siis ei peaks kohe algul foorumis küsimust esitama. Nt minule oli ostmisel juhend DB kasutamiseks: vaata foorumist.
5. Juhendid peaks olema müügimeeste mure ja arvestama kasutajate erinevat tehnilist taset. Nt ise olen varajases nooruses tegelenud raadioamatörismiga, saan hakkama ka lihtsama arvutivõrguga, aga ei tea mida kannab sat signaal: kui palju ja kuidas pilti, audiot jne.


vat ei saanud kyll hasti pihta mida moeldakse juhendite all. myygifirmad peavad vastavalt seadusele myymisel andma ka kasutusjunedi ja yldjuhul peaks sellest piisama. foorumitesse mingeid juhendeid teha oleks suht raske ettevotmine, sest tooteid on ju kotiga ja pidevalt uuendatakse sortimenti. foorum on ikkagi selline dialoogi arendamine, kusjuures on voimalik siin arhiivis tuhnida. Lenini raamatukogu ilmselt foorumist ei saa kunagi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist