Saaga saab alguse - Privaatsõnumid kinni ...

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: Saaga saab alguse - Privaatsõnumid kinni ...

PostitusPostitas kamm » 22:31, 21 Sept 2004

Kingpool kirjutas:Härrased moderaatorid ja administraatorid arvavad, et suudavad oma tegematajätmised sellega kinni mätsida, et panevad kingpoolel kinni privasõnumid. Sellega näitate te oma saamatust ja nõrkust!
Olen nõus alati abistama inimesi, kes tõesti vajavad abi. Olen seda viimasel ajal teinud üle "privaat" sõnumite... täna seda enam teha ei saa, SEST MODERAATORID EI TAHA, ET SIIN AIDATAKS ABIVAJAJAD - nad ihkavad vaid keelepeksu ja verd.
Selliselt jätkates pole antud foorumi lõpp enam kaugel !


Tahaks ka sind aidata ning sellepärast soovitaks soojalt leida lisaks perearstile personaalne psühholoog (või psühhiaater). Nt USAs ei häbene seda keegi...

Head tervist!

P.S. Korralik Prozaci neelamine läheb aastas rohkem maksma kui Via kuldpakett - valik on sinu!
Viimati muutis kamm, 22:39, 21 Sept 2004, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 22:34, 21 Sept 2004

Irwww. Tuju jälle hea. Kuigi ega mina vastu pole kui sul üldse account kinni pandaks. Teist nii haige maailmaga tegelast mina siin küll ei tea. Või siis ei suuda ülejäänud end nii lollakalt eksponeerida. Mina ntx ei oma nii madalat enesehinnangut, et pidevalt kõiki ja kõike kahtlustan. Aga see on muidugi ainult minu arvamus. Sellegipoolest tänan hea tuju eest.

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 23:00, 21 Sept 2004

Ei mina ega keegi teine portaali mode ei ole sulgenud hr. Kingpool'e privaatsõnumeid, seda ei saagi teha. Selle asemel et siin alusetult süüdistama hakata - saada mulle palun e-mail ja seleta milles probleem seisneb ja siis üheskoos leiame lahenduse, kas on probleem sinu arvutis, küpsistes või milleski muus(mina saan igatahes hetkel PS nii saata kui vastu võtta).
See et sa oled hetkel foorumis halvas kirjas ei mõjuta minu suhtumist sinusse - on ka teised portaali kodukorra ja hea tava vastu eksinud portaali kasutajad noomida saanud :wink: .
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14398
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:30, 22 Sept 2004

Aga äkki on "superspy" Kingpooli jälil CIA, FBI, veel hullem Venemaa või
Tsetseenia häkkerid?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
madis18
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 17:31, 05 Aug 2003
    unknown unknown

arvamus

PostitusPostitas madis18 » 11:04, 22 Sept 2004

:o Pole midagi kellelgi abi vastu kui see on asjakohane ja asjalik kuid peale abi on sm. Kingpooli kommentaarid teatud sihitlusega ja üldsust solvavad.Sellised väljaastumised on olnud järekindlad ja juba ammu ei loe neid abistavaid vihjeid ,kus suund on riigiasutustele. maksumaksjana imestan kuidas sellise silmaringi ja ja halvustava suhtumisega kodanik saab sellisel kohal töötada.Kindlsti on kõigile parem kui sellised ei võta osa foorumi tööst, kuid meie demokraatlikus riigis on see võimalik ja seda ignoreerida on minu isiklik probleem , lihtsalt ei loe ja ei võta osa arutelust.Pole mingit alust siin kedagi süüdistada, et kedagi piiratakse kellegi poolt.Oleks lõpetuseks ehk üks soovitus seltsimehele, ehk tuleks töökohta vahetada ja arengupeetusest lahti saada silmaringi avardamisega.Pole ju eriti meeldiv kui kusagil kontoris seda hommikul lausa välja öeldakse, et see nii on.Kui see juhtub siis on see asjade loogiline jätk.Paljud ei riputa üles kõiki andmeid oma kohta ja kindlasti on üks kriteeriume tagasihoidlikkus ja korrektsus.Eks iga inimene teeb elus teatud probleemidest järeldused. :shock: :shock: :shock: ARENE VEEL ja siis astu üldsuse ette.Palun vabandust et oma arvamust avaldasin, kuid midagi pole parata on ka põhjust sõna sekka öelda ja pealegi hea, et teema tõstatati asjaosalise poolt. :evil:

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 11:47, 22 Sept 2004

Probleem lahendatud

Teema lukku
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist