nõme kui on üks teema conax, milles on 1000 postitust

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 18:52, 02 Aug 2004

see on ka nõme kui on üks teema conax, milles on 1000 postitust. võiks ikka olla iga juhtumi kohta eraldi teema, kuid informatiivsema pealkirjaga - näiteks canal digital conax 03.08.2004 koodivahetus. sinna alla saab siis ka vastava teate koodi avamisest postitada.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 19:43, 02 Aug 2004

kanajuurikas kirjutas:see on ka nõme kui on üks teema conax, milles on 1000 postitust. võiks ikka olla iga juhtumi kohta eraldi teema, kuid informatiivsema pealkirjaga - näiteks canal digital conax 03.08.2004 koodivahetus. sinna alla saab siis ka vastava teate koodi avamisest postitada.

võibolla siis teeksid oma ettepanekud siia
http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... 6&start=20

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 20:57, 02 Aug 2004

kanajuurikas kirjutas:see on ka nõme kui on üks teema conax, milles on 1000 postitust. võiks ikka olla iga juhtumi kohta eraldi teema, kuid informatiivsema pealkirjaga - näiteks canal digital conax 03.08.2004 koodivahetus. sinna alla saab siis ka vastava teate koodi avamisest postitada.


Vabandage aga mina nimetan seda foorumi risustamiseks :!:
Kui te tahate uppuda oma korratusse ja teha igale pähe tulevale mõttele oma teema,siis mina küll loobun selle foorumi korrastamisest/kasutamisest ilmselt ja arvan,et ei kaota just eriti palju :wink:

Kasutaja avatar
kalev35
Edasijõudnu
Postitusi: 63
Liitunud: 20:45, 31 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kalev35 » 21:11, 02 Aug 2004

truffi kirjutas:Vabandage aga mina nimetan seda foorumi risustamiseks :!:


Jutt jumala õige. Con* vahetab nüüd koode lausa igal nädalal, kes neid kuupäevi näpuga taga ajama hakkab. Olgu ikka üks teema, kus kirjas nii pildi kadumised kui tagasitulekud. Vanemad postitused saab ilmselt üsna kenasti ära kustutada, sest vaevalt küll kedagi huvitab, mis kell ülemöödunud nadalal can* kadus ja jälle koodid ilmusid. Samamoodi võiks üks teema olla kas kogu seca2 või konkreetsete pakettide kohta.

Minu arust on truffi oma uut tööd siin foorumis kenasti alustanud. Jõudu edaspidiseks! :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 21:14, 02 Aug 2004

Tänud heade sõnade eest. :oops: ....aga olen kalev35-ga 100% nõus.
Minu nägemus on täiesti sama asjade olemusest 8)

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 21:18, 02 Aug 2004

Olen eelpoolse jutuga 100% nõus aga ega keegi seda foorumit ju meelega ei risusta ega postitusi alati õigesse kohta ei pane,selleks ju moded ongi et foorumit korrastada,vabandan kui kellelegi oma jutuga liiga tegin.

Kasutaja avatar
angry
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas angry » 23:13, 02 Aug 2004

Hmmmmm.... foorumi uued uudised peaks olema kergesti leitavad, mammutteemade loomine leitavusele ja jälgitavusele küll kasuks ei tule. C'mon, max 4-5 postitust per alajaotus päevas ei tekita sellist trafficut, et peaks hakkama samade märksõnadega erinevatest aegadest pärinevaid postitusi üksteisele kukile ajama. Kui arvate, et 4-5 postitusi jaotuse kohta tekitab üüratul määral risu, siis tuleb luua uued alajaotused: cona'' võtmetevahetus, via''' koodi muutus, äge sõtkumine xxx kanalilt jne jne.
Tõsiselt- jube tüütu on sebida kümnete alajaotuste vahet (nagu mõnedes ingl.k. foorumites on), veel tüütum on igal külastusel lahti katkuda teemaarenduse sõnumi nr 69 ainult selleks, et näha kas mõni kommenteerib ülemöödunud aastast koodivahetust või on postitajal midagi öelda.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 23:38, 02 Aug 2004

keegi ilmselt ei hakkagi üldfoorumi teemasid hirmsasti kohe kustutama,et seal neid vaid mõni oleks ja siis juurde tegema hunniku muid alajaotusi.Selles suhtes olen täiesti nõus kõikide kõnelejatega,kes selle pärast muretsevad. Teemad,mis on aegunud ja ilmselt enam kedagi ei huvita,tuleks lihtsalt puht füüsiliselt kustutada.Siis pole ka näiteks con**-i koodivahetuse all vaja sobrada näiteks 5-ndale leheküljele,et näha,mis just eile on toimunud.
Ma olen vist selles suhtes tõesti natike vanamoeline aga ei saa aru,miks peaks näiteks siis olema eraldi teema selle kohta,et cona* vahetab homme koodi ja siis eraldi teema selle kohta,kaua uute koodide lahtimuukimine aega võib võtta ja siis veel üks teema selle kohta,et cona*-i mingi kood leitud.Nii on tõesti ehk meie külastatavuse juures igal teemal 4-5kommentaari,mis aga vajalikku infot eriti ei sisaldagi.
Selgitaksite ehk,miks ei võiks näiteks üks cona* olla üks cona* ja asi mutt.Küll siis moded selle eest peavad hea seisma,et ei juhtuks nii,et pead 10lk enne lappa teema all,kui endale huvitava asja leiad :wink:

Kasutaja avatar
skystar
Entusiast
Postitusi: 188
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas skystar » 23:52, 02 Aug 2004

praegu on just väga hea.... kaks teemat...c**** lahti ... ja c**** jälle läinud...
kui homme on jälle pilt läinud... ja vaatan siia ja loen, et Conax jälle läinud... siis ei hakka vähemalt kohe panni kruttima... :lol:

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 23:57, 02 Aug 2004

No aga siis sa võiks ju juba täna hakata vaikselt teemat arendama.....a-la stiilis,et homme läheb pilt ära ja siis edasi,et ei tea,mis kell seekord pilt ära läheb jne jne..siis saaks paari päevaga nii tekitada,et olekski jälle 10-lk vaja lapata,et vähemalt see endale teadustada,et pilt ikka kindlasti on läinud :lol:

Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 00:37, 03 Aug 2004

mina saan asjast niimoodi aru, et foorum on lobisemise koht. kui mingi tarkusetera foorumi loba seast välja koorub, koostab hea inimene eraldi kirjatüki, nimeks KordumaKippuvadKüsimused. minuarust ei ole mõtet moderaatoril vana möla kusagilt kustutada või ümber tõsta, selle asemel võiks panustada just kkk tegemisse, saab oma nime ajalukku jne. niikunii teed foorumi arhiivist üle kõige otsingut kui midagi vaja on - siis polegi tähtis kus alajaotuses iva on.

ps asjadega kursis olemiseks kõlbab "vaata alates viimasest külastusest" ja "märgi kõik loetuks" väga hästi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist