Foorumi välimuse kohta

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
phpBBeesti.com
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 11:31, 10 Mai 2015
    Windows 10 Mozilla

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas phpBBeesti.com » 18:28, 20 Okt 2015

Tere,

tõlkevead on oodatud phpBBeesti.com e-postiaadressile või vastavasse teemasse phpBB.com / phpBBeesti.com leheküljel või GitHub postkasti. Järgmised vead ja muudatused saab parandatud 3.1.7 versioonis. Hetkel on tõlkeversioon 3.1.6 / 3.0.14.

Laienduste tõlgetega on nii nagu on. Üritan uuendada ASAP, kuid ajaliselt võib juhtuda nii, et jääb uuendamata ja tõlge visatakse välja. Küll aga on neid võimalik allalaadida phpBBeesti.com lehelt ja / või githubist.

Kriitika on oodatud, kui on tegemist konstruktiivsega.

Parimate soovidega,
-Mikk
-phpBBeesti.com
www.phpbbeesti.ee | www.vbulletineesti.net
Küsimused ja ettepanekud tõlkefailide kohta on oodatud vastavatesse foorumitesse.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Henkka » 19:14, 20 Okt 2015

phpBBeesti.com kirjutas:Tere,

tõlkevead on oodatud phpBBeesti.com e-postiaadressile või vastavasse teemasse phpBB.com / phpBBeesti.com leheküljel või GitHub postkasti. Järgmised vead ja muudatused saab parandatud 3.1.7 versioonis. Hetkel on tõlkeversioon 3.1.6 / 3.0.14.

Laienduste tõlgetega on nii nagu on. Üritan uuendada ASAP, kuid ajaliselt võib juhtuda nii, et jääb uuendamata ja tõlge visatakse välja. Küll aga on neid võimalik allalaadida phpBBeesti.com lehelt ja / või githubist.

Kriitika on oodatud, kui on tegemist konstruktiivsega.

Parimate soovidega,
-Mikk
-phpBBeesti.com


Tere,
esialgsed muljed on väga head.
Kui midagi silma jääb, eks siis anname teada :mrgreen:

Edu soovides
Henkka
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows XP Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Scott » 05:29, 31 Okt 2015

Avastasin, et teemalehe lõpus olev külastuste lugemise counter ei näita õigesti. Teema külastuse arv suureneb iga alalehekülje lugemisel, postituse lisamisel ja selle muutmisel. Ja ka lehe uuendamisel.

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas admin » 08:00, 31 Okt 2015

Scott kirjutas:Avastasin, et teemalehe lõpus olev külastuste lugemise counter ei näita õigesti. Teema külastuse arv suureneb iga alalehekülje lugemisel, postituse lisamisel ja selle muutmisel. Ja ka lehe uuendamisel.

:?: Aga nii ta ju peabki töötama, see laiendus ongi üles ehitatud sellele põhimöttele, et ta loeb üles kõik teemas käimised, mitte sessioonid vaid füüsilised viibimised. Iga lehe värskendamine ongi tema jaoks uus külastus, mis iganes sa siis selles teemas ka teed. :!:
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows XP Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Scott » 08:28, 31 Okt 2015

Mingi piir võiks siiski olla: kui teemasse on tekitatud näiteks 3 lehte postitusi ja ma neid esimesest lugemata postitusest lugema hakkan, olen teemat omaarust ikkagi ühe korra külastanud, mitte kolm korda. OK, keegi teeb mõne minuti pärast uue postituse ja tulen uuesti teemat lugema ning see läheb uue sessioonina kirja, nõus.

Lugesin teemat (läks kirja üks külastus), läksin lehe võrra tagasi (+1), vastasin ja saatsin ära (+1). Avastasin kirjavea, parandasin ära (+1), muutsin veelkorra, et sõnastust paremaks muuta (veel +1) ning kuna spets jälgisin seda counterit, tegin lehele refreshi (jälle +1). Paari minuti sees muutus lugemiskordade arv 34-lt 40-le. Pole ju sel arvul niiviisi tõelisust kajastavat väärtust.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14396
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas tigekala » 09:38, 31 Okt 2015

Milleks üldse seda jälgida - kes mitu korda on lugenud, postitanud, parandanud postitust... jne. ? Mina sinu külastusi küll ei jälgi... :smile118
Tundub nagu pliiatsist välja imetud probleem olema.
Scott kirjutas:Paari minuti sees muutus lugemiskordade arv 34-lt 40-le.
Mul näitab siiamaani sinu puhul, konkreetselt selles teemas - 32 külastust.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows XP Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Scott » 23:10, 31 Okt 2015

tigekala kirjutas:Milleks üldse seda jälgida - kes mitu korda on lugenud, postitanud, parandanud postitust... jne. ? Mina sinu külastusi küll ei jälgi... :smile118
Tundub nagu pliiatsist välja imetud probleem olema.
Scott kirjutas:Paari minuti sees muutus lugemiskordade arv 34-lt 40-le.
Mul näitab siiamaani sinu puhul, konkreetselt selles teemas - 32 külastust.

Kuna esitasin küsimuse selleks sobivas teemas ja nagu Henkka ütles kunagi mingi asja kohta - 'kui on olemas, võiks ka töötada', siis ei pea seda pliiatsist väljaimetud probleemiks. Saati, kui teistes foorumites kirjavea parandamine counterit ei suurenda.

Miks Sa üldse arvad, et ma selle teema külastusarvu silmas pidasin?

(Rohkem ma seda probleemi ei puuduta, seega ära vaevu vastama.)

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas admin » 10:05, 01 Nov 2015

Scott kirjutas:Kuna esitasin küsimuse selleks sobivas teemas ja nagu Henkka ütles kunagi mingi asja kohta - 'kui on olemas, võiks ka töötada', siis ei pea seda pliiatsist väljaimetud probleemiks. Saati, kui teistes foorumites kirjavea parandamine counterit ei suurenda.


Võiksid tuua mõne näite siiski, millises foorumis lehe värskendamine counterit ei suurenda.
Kuna hetkel töötab see laiendus täpselt nii nagu arendaja seda soovis, siis äkki saan arendajale anda mõne viite/soovituse kuidas asja paremaks teha.
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows XP Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Scott » 21:37, 01 Nov 2015

phpBB foorumimootori kohta otsest näidet ei ole tuua, kuna siin foorumis on teemakülastuste counter ainus mulle teadaolev. Kui mõlema andmed võetakse samast kohast, siis peaks muutuma ka teema üldiste külastuste arv iga liigutusega. Võib-olla on kogu aeg nii olnud, nüüd jäi see lihtsalt silma. Teema üldist külastuste arvu muutumist teises phpBB foorumis saan kontrollida hiljem.

Kuid vBulletini ja Xenforo lugemiste arv ei muutu rohkem sessiooni ajal. Tee mis tahad - refreshi, muuda, kustuta postitus, ikka on sama lugemiste arv.

E: tundub, et see on phpBB ja myBB foorumimootori omapära. Iga refresh suurendas myBB foorumis counterit.

E2: ehitusfoorumis (phpBB) muutus teemakülastuse arv refreshi tehes, aga postitust sisestades ja üks kord muutes counter ei suurenenud. Teist korda muutes lisandus üks vaatamine, kuid selle võis tekitada ka keegi teine, sest teema tõusis aktiivsete nimekirjas esikohale.

...

Lahenduseks võiks olla kõnealuse loenduri tegijale teada anda, mismoodi külastuste arv lisandub. Kui on edasiarendamiseks vajadus, saab ta parandused plaani võtta.

phpBBeesti.com
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 11:31, 10 Mai 2015
    Windows 10 Mozilla

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas phpBBeesti.com » 11:33, 03 Apr 2016

OLukord on selline, kus varsti saabub phpBB 3.2 Rhea välja. Hetkel olen kaalumas kas jätkata tõlkimisega või lõpp teha. Kui keegi tuleks appi, siis võiks jätkata isegi.

On huvilisi?

Tõlkefailid oleksid siis saadaval www.github.com/phpbbeesti keskkonnas ja phpBB.com leheküljelt allalaaditavad.
www.phpbbeesti.ee | www.vbulletineesti.net
Küsimused ja ettepanekud tõlkefailide kohta on oodatud vastavatesse foorumitesse.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Henkka » 11:48, 03 Apr 2016

phpBBeesti.com kirjutas:OLukord on selline, kus varsti saabub phpBB 3.2 Rhea välja. Hetkel olen kaalumas kas jätkata tõlkimisega või lõpp teha. Kui keegi tuleks appi, siis võiks jätkata isegi.

On huvilisi?

Tõlkefailid oleksid siis saadaval http://www.github.com/phpbbeesti keskkonnas ja phpBB.com leheküljelt allalaaditavad.


Mina olen kindlasti nõus kaasa lööma,
aga tõlkimise metoodika ja töövahendid tahavad arutamist.

E2 tõlkimisel kasutame sellist tööriista : https://poedit.net/

Kuidas phpBB tõlkimisel töövahendid välja näevad?
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

phpBBeesti.com
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 11:31, 10 Mai 2015
    Windows 10 Mozilla

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas phpBBeesti.com » 11:35, 10 Apr 2016

Tõlkefailid oleksid GitHubis. 3.0.13 - 3.1.6 tõlge on minu poolt täiesti üksinda tehtud + laiendused.

Uuendustega on ka selline asi, et uuendusi ei jaksa lihstalt neile kõigile enam teha. Kuskilt tuleb aega maha võtta ja üheks lahenduseks on phpBB lokaliseerimisest loobumine.

Võimalik, et ma ise üldse loobun sellest tõlkimisest ja hea meelega annaksin phpBB.com teema ka üle. Peaasi, et leiaks kellegi kel huvi antud asja jätkata ja otsida uus kui enam ise ei soovi tegeleda sellega.

Ühtlasi vabandan, et enam pole uusi eestikeelseid versioone tulnud. Ajaga napp. Alates 3.0.13 on kõik tõlked, mis minu poolt tehtud kuni 3.1.6 versioonini vabalt kasutamiseks.
www.phpbbeesti.ee | www.vbulletineesti.net
Küsimused ja ettepanekud tõlkefailide kohta on oodatud vastavatesse foorumitesse.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas Henkka » 16:01, 10 Apr 2016

Tere,

kordan et kui soovid abi, siis ka saad abi.
Kuid abilisel peab teada olema, kuidas töö käib ning mis tarkvaraga.
Tõmbasin miskise GitHub asja ning sain vaid miskise litsentsi kirjelduse ja veel miskist jama, aga mitte mingisugust tõlkefaili...
Soovi korral saad saata tõlgitava faili mulle aadressile h.gross_at_neti.ee , peaksid ise teadma, kuidas seda mailiaadressi kirja saatmiseks ümber kujundada. ( _ ära võtta ning at asemele @ ...)

Lugupidamisega
H.

phpBBeesti.com kirjutas:Tõlkefailid oleksid GitHubis. 3.0.13 - 3.1.6 tõlge on minu poolt täiesti üksinda tehtud + laiendused.

Uuendustega on ka selline asi, et uuendusi ei jaksa lihstalt neile kõigile enam teha. Kuskilt tuleb aega maha võtta ja üheks lahenduseks on phpBB lokaliseerimisest loobumine.

Võimalik, et ma ise üldse loobun sellest tõlkimisest ja hea meelega annaksin phpBB.com teema ka üle. Peaasi, et leiaks kellegi kel huvi antud asja jätkata ja otsida uus kui enam ise ei soovi tegeleda sellega.

Ühtlasi vabandan, et enam pole uusi eestikeelseid versioone tulnud. Ajaga napp. Alates 3.0.13 on kõik tõlked, mis minu poolt tehtud kuni 3.1.6 versioonini vabalt kasutamiseks.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

phpBBeesti.com
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 11:31, 10 Mai 2015
    Windows 10 Mozilla

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas phpBBeesti.com » 16:24, 10 Apr 2016

Pigem abis pole, vaid ajas. Pole enam aega nii suurelt sellega tegeleda kui varasemalt.

Kui nüüd aus olla, siis loobun phpBB lokaliseerimisest, kui kellegil on huvi phpBB.com teema üle võtta, siis andku märku enda phpBB.com kasutajanimega, et saaks ta teha liidriks sealses keskkonnas.

Nii nagu ma loobusin phpBBeesti.com haldamisest, taandan end ka antud tarkvarast. Minu eesmärk oli pigem 3.1 ära lokaliseerida, koos suure hulga laiendustega. Hea meelega annaks (teema) pigem edasi ja taandaks antud projektist.

3.1 Laienduste tõlkeid saab http://www.phpbbeesti.eu aadressilt allalaadida, ning GitHub.com/phpbbeesti

See on tegelik põhjus, miks ma siia digi-tv foorumisse kirjutasin. Võibolla on kellegil huvi jätkata antud projektiga siin...

Ametlik teadaanne siit: http://www.phpbbeesti.eu/viewtopic.php? ... p=802#p802

Mõtlesin, ning annan teada oma otsusest, et minu poolt 3.2 Rhea tõlget ja 3.1 tõlke uuendusi rohkem ei tule. Samuti ka mitte laiendustele.

Kui kellegil on huvi kogu tõlkeprojekt üle võtta andku teada. Samuti phpBB.com Eesti teema ootab omale uut liidrit.

Kohtumiseni!
www.phpbbeesti.ee | www.vbulletineesti.net
Küsimused ja ettepanekud tõlkefailide kohta on oodatud vastavatesse foorumitesse.

phpBBeesti.com
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 11:31, 10 Mai 2015
    Windows 10 Firefox

Re: Foorumi välimuse kohta

PostitusPostitas phpBBeesti.com » 13:08, 04 Dets 2016

Kuna versioon 3.0 aegub mõne nädala pärast, siis võtan hetkel käsile phpBB core tõlkefaili uuendamise.

Sellega seoses palun abi Teilt - kui näete tõlkevigu, siis jätke need KÕIK siia samasse teemasse, need saavad parandatud 3.1.11 versioonis.

Mida rohkem vigu üles märgite - kasvõi siia teemasse - seda suurem on tõenäosus, et ka parem tõlge tuleb 3.1.11 versioonile. Samuti oleks hea kui kasutate ka vigade otsimisel EKI-t ja Eesti keele spellerit.

Ühtlasi, kui keegi soovib, siis võin lisada Teid ka otse Github keskkonda tõlkefaili parandama - teil on vaja github.com kontot ja minul vaja teada teie kasutajanime antud keskkonnas.

Kui kellegil ei ole kasutajakontot digi-tv.ee lehel, siis võib teavitada ka twitter ja github kaudu @phpBBeesti või et.translations phpbbeesti.net


Tänud juba ette koostöö eest!
- phpBBeesti

Head digi-tv.ee kasutajad! Otsige vigu, et saaks parandatud need järgmises 3.1.11 versioonis.
www.phpbbeesti.ee | www.vbulletineesti.net
Küsimused ja ettepanekud tõlkefailide kohta on oodatud vastavatesse foorumitesse.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist