Omapärane anomaalia

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Omapärane anomaalia

PostitusPostitas gasth404 » 09:08, 20 Aug 2008

Mu vana Manhattan läks omadega segi, eks tal ole küll ka aeg prügimäele lennata, aga kuna pilti veel tuleb pole seda teinud. Tundub nagu oleks tal mälu täis aga samas ei näita seda. Kustutan kanaleid vähemaks loen uuesti sisse näitab et loeb aga ei salvesta. Teistkorda loen ei leia enam uusi kuigi neid listis ei ole. Samas neile kanalitele mis listi on jäänud saab pildi ette . Huvitav kas master reset aitaks, samas kardan et kui kõik ära kustutan ning uusi enam tagasi ei saa ongi ta tee prükkarisse sest remotida enam küll mõtet pole. Mul on meeles et kellegil siin foorumis on sama probleem olnud aga ei suuda seda teemat kuidagi leida. Järsku on kellelgi ideid.
Tänud ette :roll:
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Omapärane anomaalia

PostitusPostitas Energizer » 12:16, 25 Aug 2008

Master reset peaks aitama siis kui soft kokku jooksma kipub. KUi ikka füüsiline mälu katki on siis pole mõtet torkida.

Mina sinu asemel prooviks kõigepealt satilt kanaleid uuesti sisse lugeda, olemasolevaid ära ära kustuta. Manhattanitel eriti vanematel peaks olema kuni 4000 tv ja raadiokanalipesa. Kui mälu terve ja vabu kanalikohti on siis loeb uued kanalid sisse. KUi ei loe, siis on minu meelest täitsa võimalik et mälu katki. Võib olla muidugi vabalt ka softi viga, nii et siinkohal minu meelest on tegemist katse-eksituse juhtumiga.
Eks võib-olla targemad oskavad paremat nõu anda.

Endal Manhattan 3300CI. Töötab siiamaani aga pisike kala on sellegagi: Peale Power off (tagapaneeli toitelüliti) nuppu välja-sisse lülitades ei buudi manhattan üles. Buudib poole peale kuni logo ette tuleb ja siis lülitub välja. Lülitan siis esipaneeli Stand-by/on nupuga uuesti sisse ja pilt on ees. Niikaua kui power off nuppu ei puutu, on kõik korras, läheb ooterežiimi ja tuleb ka ooterežiimist üles.
4 aasta jooksul olen ühe korra ka OTA upgrade teinud. Rohkem ei julge, sest kui minu probleem on riistvaraline siis samamoodi, tarkvaravahetus ei aita. Antud anomaalia ei tulnud kohe peale OTA upgrade. NIi umbes aasta poolteist hiljem. Alguses arvasin et manhattan ei suuda LNB-d juhtida või talle toidet anda ja seetõttu jookseb kokku, aga tegelikult ei usu ma seda.
Remontimisel ei ole tõesti mõtet. Turul on uued ja odavamad satitüünerid saada.

Eks ma hoian enda isendit käigus niikaua kui tal eluiga on. KUi ükskord toitesüsteem lõplikult üles ütleb, tuleb uus osta.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Omapärane anomaalia

PostitusPostitas elit » 12:32, 25 Aug 2008

gasth404

Seda viga esineb ka teistel väikese mäluga tüüneritel.
Mälu ei pruugi olla "õhtul".
On olnud juhus, kus isegi listi täieliku tühjendamise järel ei salvesta uusi teenuseid.
Aitas täielik (master) reset.
Pärast seda oli kõik normis, ainult kõik teenused tuleb uuesti sisselugeda.
Ei soovita kasutada salvestatud vana listi sissesöötmist, kuna viga võib uuesti ilmneda.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Omapärane anomaalia

PostitusPostitas gasth404 » 16:38, 25 Aug 2008

Ilmselt enne kindel olla ei saa kui järgi ei proovi. Ta mul töötanud ka juba viis aastat, korra paar aastat tagasi põles mälu läbi, kuid siis ei bootinud enam üles. Praegune viga tundub rohkem softi põhine olevat. Huvitav on see, et kõike muud laseb kanalitega teha (delete, rename, move, favorit ... kõik töötab). Kokku jookseb vahel küll aga see paistab rohkem diablo probleem olevat. Võtan uue SAT panen otsima, leiab kanalid, näitab et salvestab, teeb reboot, kuid ühtegi kanalit rohkem ei näita. Kui teistkorda otsima panna enam uusi kanaleid ei leia, nagu oleks need kanalid tal mälus olemas. Huvitav kas Manhattan kui tal mälu täis on annab kanalite otsimisel ikkagi teate "No new channels Found". Olen proovinud tal kõik hetkel ebavajalikud satid, TP-d ja kanalid ära kustuda, mingi paarsada kanalt veel jäänud. Nüüd mõtlen kas teen master resetiga puhta töö või ootan veel natuke aega, nagunii peab lähiajal HD tüüneri ostma.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist