SS2,Samsung 9500 ay,Nokia 220 s,HH-120,

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 17:52, 27 Dets 2003

RAIVO kirjutas:Kirjutasin vähe valesti.CANAL DIGITAL.Olen juba paar aastat selle klient olnud nagu Viasatigi.Canal Digital kaardiga näeb ule poolte kanalite 1W.


Juttu pole kirjavigadest vaid sellest ET OLED PIRAATKAARDI OMANIK!!! Jõuab vast kohale, et EWs ei tohi sa CD kaarti omada?

Jõudu!

Kasutaja avatar
RAIVO_1
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Dagƶ PƤtaka vald
    unknown unknown

PostitusPostitas RAIVO_1 » 20:26, 27 Dets 2003

Kas see kui ma olen sölminud lepingu Viasati ja Canal Digitaliga ning maksan arved mis nad mulle koju saadavad.Samuti saadavad nad postiga ka vaatajakaardid.Viasatilt peaks varsti tulema uus videoguard tyypi kaart.Canal Digital on vahepeal kaarti vahetanud,nii et vana kaart on veel mälestuseks.Kas TEIE meelest teeb see minust piraat kaardi omaniku?Sellisel juhul on köik Viasati kaardi omanikud piraat kaardi omanikud vöi kuidas selle asjaga nyyd on?

Kasutaja avatar
SkySpy
Õpetaja
Postitusi: 92
Liitunud: 23:36, 15 Apr 2003
Asukoht: Tallinn, lähedal...
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas SkySpy » 20:57, 27 Dets 2003

RAIVO kirjutas:Kas see kui ma olen sölminud lepingu Viasati ja Canal Digitaliga ning maksan arved mis nad mulle koju saadavad.Samuti saadavad nad postiga ka vaatajakaardid.Viasatilt peaks varsti tulema uus videoguard tyypi kaart.Canal Digital on vahepeal kaarti vahetanud,nii et vana kaart on veel mälestuseks.Kas TEIE meelest teeb see minust piraat kaardi omaniku?Sellisel juhul on köik Viasati kaardi omanikud piraat kaardi omanikud vöi kuidas selle asjaga nyyd on?

http://www.viasat.ee/ Need kanalid mida nemad pakuvad on legaalne ja ametlik. Kõik ülejäänud on täiesti suva kas sul on originaalkaart ja maksad kuhugi kuumaksu või piraatkaart (fun, gold, tianium, etc..) - piraat oled ikkagi!!
Eesti territooriumil lihtsalt ei ole võimalik Canal Digitali lepingut sõlmida ja kui mingi nipiga seda teed, näiteks tuttava kaudu on see ikkagi piraatlus.
Dreambox 500-S, SkyStar2, KissSatdem DVB. 1,9m+24' jack, 1,1m+HH-120, 0,8m fix, 1,0m fix. Infinity USB Phoenix, Cas Interface 2, .....

Kasutaja avatar
RAIVO_1
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Dagƶ PƤtaka vald
    unknown unknown

PostitusPostitas RAIVO_1 » 16:55, 28 Dets 2003

Asi hakkab nagu teemast mööda minema.Tahtsin saada nöu kuidas saada Nokia 220s yhendatud praegust töötavale yhendusele.SS2 , Samsung 9500 AY ning HH-120.Praegu see systeem töötab rahuldavalt aga varsti tuleb Viasatilt uus kaart ja siias tuleb Nokia 220s kasutusele vötta.
Olen kunagi proovinud kahte taldrikut ja nelja pead aga see ei piisa mulle kuna alati sai käia yht vöi kahte pead liigutamas.Praegu vaatan selliseid sateliite kui 42`E,28`E,19,2`E,16`E,13`E,7`E,5,1`W,8`W,30`W.
Ei ole lihtne panna eraldi taldrikuid igale sateliidile ja yhe tyyneri taha saab ainult 4 pead kuna neis tyynereis ei ole 12V lisamise vöimalust.
Ei taha omale sellist jubedat kodu kus maja seinal on 10 taldrikut,praegu on uks taldrik ja see aitab kyll.Oli kunagi kaks taldrikut körvuti aga see rikkus ilusa maja pildi ära.
Nyyd on natuke kahju et sai vana Nokia 9802s ära myydud.Vanal Nokial oli mootori ohjamine Disec 1,2 ja SatScan-iga.Uues Nokias mootori ohjamist ei ole aga selle eest on eesti keelne menyy.
Arvatavasti olen teie meelest ka piraat kuna vaatan Viasati ametliku kaardiga yle 40 kanali.Kyll te vöite mind piraadiks söimata,mind see ei liiguta.Eks vanasönagi ytle"KES TEISELE NIME ANNAB;SEE ISE SEDA KANNAB".[/img][/url]

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist