Manhattan DSR-5500 CI

Kasutaja avatar
Rule
Edasijõudnu
Postitusi: 28
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Manhattan DSR-5500 CI

PostitusPostitas Rule » 19:41, 26 Okt 2004

Tere!
Mida peaks tegema, et näha võimalikult häid ja võimalikult palju kanaleid. Saab lisada mooduleid, mis mooduleid soovitate ja kuhu peab mis pead suunama, katusel on kas panni, ühele läheb 4 ja teisele 1 pea. Veel on mul üks Samsa 9500 Via, mis sellega peaks tegema, sest nüüd on NTV+ ja Viasat ukse kinni pand. Aidake palun.

Kasutaja avatar
gunnar
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: MetsakĆ¼la jƤrveƤƤres
    unknown unknown

PostitusPostitas gunnar » 10:42, 27 Okt 2004

Kui Samsa on sul vana versioon, siis pole ju küsimust. Vaata siin foorumis ringi ja leiad juhised EMU sikutamisest Samsasse. Saad hea ja sõbraliku pilli, mis näitab ka hetkel kõike võimalikku (k.a. Conax 1W). LNB-d sea 1W, 5E, 13E, 19,2E. Üksik vaba sea vast 53E-le, kui venelased meeldivad.

Jõudu

Kasutaja avatar
hulluarst1
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 02:00, 01 Dets 2005
    unknown unknown

manhattan 5500 ci

PostitusPostitas hulluarst1 » 09:51, 01 Dets 2005

Teema oleks nagu Manhattani tuunerist, aga järsku on jutt üle läinud Samsungile...
Mul omal ka olemas aastaid tagasi ostetud Manhattan 5500 CI, sai ta tollel ajal Safe-st ostetud, oli tollel ajal odav ja kättesaadav asi. Olen teda vahete vahel siiani kasutanud vabade kanalite vaatamiseks. Nüüd oleks põnev teada, kas keegi veel sellist arhailist riistapuud omab ja kas keegi on püüdnud seda täiustada või midagi põnevat ette võtnud. Softi annab talle nullmodemi kaudu arvutist peale panna, olen seda Manhattan-i kodulehelt allalaaditava softiuuendusega proovinud kah ja see on õnnestunud. Viimane softiuuendus oli vist aasta või paar tagasi, kui õieti mäletan. Ehk on kellelgi häid ideid, mida selle tuuneriga veel ette võtta saab või on ta selline ront, mida enam täiustada ei anna ? Iga hea nõuanee oleks teretulnud, kuigi arvan, et tõsisemad tegijad soovitavad ta vist lihtsalt minema visata või ära uputada :P

Kasutaja avatar
hight
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 19:05, 12 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas hight » 11:06, 01 Dets 2005

Sama küsimus Manhattan 5500 PLUS-i kohta.Ja milline on vana Samsa.Kuidas on ta täpne nimetus?Kas tõesti on võimalik ka c***x 1W vaatamine?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
SahkerMahker
Edasijõudnu
Postitusi: 51
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas SahkerMahker » 11:40, 01 Dets 2005

Aasta tagasi oli asi võimalik!

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 11:53, 01 Dets 2005

Kahtlustan et Manhattanitele patcitud softi pole. Endal Manhattan 5900 ja sellele küll ei ole midagi leidnud, olen midagi nänud Plaza mudelitele ja lugenud et albar softi (mis FS-dele) mõeldud on peale lastud kuid kas see ka reaalselt ilma midagi ümber tegemata toimib ?
Mul Manhattanil MM embedded ja see töötab normaalselt erinevate kaartidega. Hetkel küll midagi eriti head sealt kätte ei saa,aga eks ta sõltu mis huvitab. Teine variant näiteks Dragon CAM sisse osta mida sellega näeb vaata siit ei te mis hinnaga teda praegu pakutakse, kuid enne ostmist tasub kaaluda kas selle hinna eest hoopis mõnda teist receiverit juurde ei saa osta.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist