PACE

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

PACE

PostitusPostitas 0000 » 09:47, 14 Aug 2004

Olen nüüdseks tükk aega juba katsetanud seda "1-kroonist" PACE't ja julgen väita et selle raha eest on väga hea tuuner. aandra, mis valudest sa siin räägid, see on ainult üks klahvivajutus võtta viuacessi kodeering tagant ära ja miks seda vajutust veel tehtud pole, arva ära :wink:

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 09:57, 14 Aug 2004

Seleta palun rahvale ka miks see Pace siis nii hea on :?:

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

PostitusPostitas 0000 » 10:09, 14 Aug 2004

Seleta palun rahvale ka miks see Pace siis nii hea on

miks ma peaksin? Ok, see on vaid isiklik arvamus aga kui ma võrdlen seda Samsungiga siis menüüd-ülesehitus peaaegu sama loogiline ja lihtne; väike ja õhuke; pult istub hästi käes. Kahjuks heli-jaoks eraldi RCA-väljund puudub aga sellest murest saab üle sest stereo saab ka SCARtist eraldi kätte. Jah, näha saab sellega küll ainult vabu kanaleid +NDS kuid see ongi nagu teiseks tuuneriks VIASATi vaatamiseks.
Ja mis peamine, pilt on väga hea.

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 11:38, 14 Aug 2004

Pace ja HEA !!!???? Kuigi jah, oma põhi-töö teeb ära: näitab pilti. Ja kui menüüks saab nimetada tuuneri mõningaid setinguid, taimerit ja midagi oli seal vist veel, siis on menüü tõesti MUGAV. Lihtne on see masin aga kindlasti sest kanaliteotsimise ja sobivasse kohta tõstmisega ei pea vaeva-nägema. Selle-eest hoolitseb operaator. Paigutab tuunerisse kanalid mis temale meeldivad ja paigutab need kah nii nagu temale meeldib (ka vabad-kanalid). Ja eks seal on neid MUGAVUSI veel aga see tahaks juba uut teemat.
Aga ehk sain sellest masinast valesti aru???
Aga kindel see et 50 sendi eest juba mõtleks selle tuuneri peale. 1 eek. aga liig mis liig.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
madis18
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 17:31, 05 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas madis18 » 18:12, 14 Aug 2004

olen ka kunagi selle PA..... kokku puutunud ja ei hakka seda eriti kommima, kuid lühidalt. See tükk on pillist sama kaugel kui mina Ameerika presidendi ametipostist.Olgu siis analoog või digi.Kõik oleneb kasutaja tasemest.TO. teekas, oled hea südamega ja kenasti pakud, mina pakun 10 senti ja siiski veel mõtlen et tuba pole prügikast lihtsam on olla ilma ja pole midagi kaotanud, küll aga võitnud. maitse küsimus

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 18:37, 14 Aug 2004

futhfuec kirjutas:Mina küll seda Pa*** Samsungiga ei võrdleks.


Ei saa nendest "tärnitamistest" aru . Siin tundub , nagu see PACE oleks väga salajane asi . Muidugi selles kontekstis võiks see sõna olla ka lõpuga **ska , mida ei sobiks ehk jah välja kirjutada . Sel juhul oleks selline "tärnitamine" õigustatud . Siin on aga ilmselt mõeldud ikkagi Pace'i , mis küll sellist kodeerimist ei vaja . K**a l**päevaõhtu jätku kõigile !

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 20:18, 14 Aug 2004

0000 kirjutas:Olen nüüdseks tükk aega juba katsetanud seda "1-kroonist" PACE't ja julgen väita et selle raha eest on väga hea tuuner. aandra, mis valudest sa siin räägid, see on ainult üks klahvivajutus võtta viuacessi kodeering tagant ära ja miks seda vajutust veel tehtud pole, arva ära :wink:


Kuidas selle 1-EEKse pilliga ikka on - see ju Via oma niikaua kuniks oled oma aastad ausalt neilt Kuldpaketti ostnud? Sa ei saa ju seda riista täna sõbrale kõva vaheltkasuga, nt 10 EEKi eest maha müüa kui tuju tuleb!

On kellelgi odavalt Nokia 9802 pakkuda, oleks huvitatud. Saatke PM.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

PostitusPostitas 0000 » 21:22, 14 Aug 2004

futhfuec :
ebatöökindel ütleksin mina.


Mis seal ebatöökindel on? anna vihje :roll:

to kamm: õige ta on aga ma tahaks Viasatti rohkem kui ainult homme näha ja ennem oli nagu piinlik maksta kui sai ka tasuta. Ülehomme aga maksad selle pilli eest juba teist hinda kui üks eek.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 21:29, 14 Aug 2004

Viasati heakskiidetud tüünerite hulgas on ka viisakamaid asju nagu Nokia
ja Humax,uus Nds soft satilt sisse ja näed lisaks Nds-ile ka muid kodeeringuid sest nullitakse ära ainult via cam muus osas jääb kõik samaks.

Kasutaja avatar
skystar
Entusiast
Postitusi: 188
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas skystar » 23:06, 14 Aug 2004

jah, sellel PACE'l on kindlasti mõningaid puudusi, aga.... kingitud hobuse suhu ei vaadata :lol:
sest ühe krooni eest saadud... on ju kingitus... :lol:
selle pilli võib ju osta lisaks veel olemasolevale aparaadile...
hind on ju 1 kroon... :lol:
ülejäänud maksud on ju kaardi maksud...

ei, ma ei ole mingi viasati kiitja.... aga mõelge lihtsalt rahulikult ... 8)

Kasutaja avatar
sationu
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas sationu » 23:47, 14 Aug 2004

marek kirjutas:Viasati heakskiidetud tüünerite hulgas on ka viisakamaid asju nagu Nokia
ja Humax,uus Nds soft satilt sisse ja näed lisaks Nds-ile ka muid kodeeringuid sest nullitakse ära ainult via cam muus osas jääb kõik samaks.

Aga 1 krooni eest ei saagi ju suuremate võimalustega tuunerit :!:
Ja kes on harjunud Viasati kanaleid vaatama,see paratamatult soetab endale selle pilli.
Viimati muutis sationu, 23:53, 14 Aug 2004, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 23:52, 14 Aug 2004

Neid pakkumisi võib ka veel tulla võib-olla pakutakse siis ka muid vastuvõtjaid.

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 11:10, 15 Aug 2004

Ja polegi uut teemat vaja selle ''kiidetud'' PACE kohta. Peaks juba ülevaade olemas-olema.
Kui masin leiab 116 kanalit Siriuselt siis mis pagana päralt ma hiljem 5ga algavaid kolmekohalisi numbreid näen
Sellest ei saa ka mina aru, aga eks need kanalid ole sinns sisse topitud ja seal need nüüd istuvad ning vaene klient surfab kanalites otsides seda töötavat. Eks seal vist motoks:''sa ei pea nägema kergelt midagi peale ViaSati kanalite''. Töökindlusekohta vist vara midagi õelda, sest need masinad pole veel nagu eriti tööd teinud. Järgmisel suvel võib seda arutada.
Mul aga täna ees jälle kohtumine antud isendiga. Vaja ligimest ju aidata.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

PACE vrs. Samsung -> PACE DS - 420NV

PostitusPostitas 0000 » 15:14, 15 Aug 2004

Mode kes selle ümber tõstis, palun muuda see pealkiri ka ära, ei saa võrrelda kahte täiesti erinava asja jaoks mõeldud asja ehk mina pole sellise pealkirjaga nagu panid nõus, praegu see on nagu võrrelda siga ja kägu. Pätshitud Samsungist paremat pilli pole olemas aga paraku jääb ta varsti Viasatiga hätta.

Ja tõsta see eelviimane 0000 jupp siis ka juba sinna võitlustanner alla õigemini miks võistlustanner, mina ei võitle millegagi/kellegagi.

Ei ma ei propageeri seda tuunerit mitte aga see on kuni 1.septembrini hea pakkumine, kes sellest aru ei saa- oma asi! Suvaline moodul maksab ju ka mitte vähem kui 1500 raha, peale septembrit valikut pole kes VIASATi näha tahab maksab selle tuuneri "õiget" hinda. Ok, paljud ei taha, mõni mure, siis ongi 5E pea tühjalt töötamas. Seda süsteemi ei häkita iial lahti õigemini häkkida ju võidakse ja kindlasti häkitakse aga avalikuks ei saa see IIALGI. Miks, mõelge ise: ega su pangakaardi andmed ka ei ole avalikud või MK'd ehki võiksid; see süsteem rajaneb samadel põhimõtetel sisuliselt.. ok teema võiks ka minupoolest lukku panna ja lõpetada, mina sellest osa enam ei võta.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist