CERYON 3800 HD PVR küsimus

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: CERYON 3800 HD PVR küsimus

PostitusPostitas Energizer » 23:49, 28 Mär 2011

amd2000 kirjutas:Pean vabandama. Lugesin foorumitest. ET on mõistlikum. Lobsteri hind on odavam kui kusagil mujal. Võrreldi dreamboksidega. Dreamboksid pidavat olema paljudel võltsitud. Ehk siis võlts seadmed müüdud originaalide pähe.

Mina kes olen ceryoni kiindunud muidugi olen ebapädev.

smile11
peaksid veel rohkem süvenema. Driimide võltsingud on levinud sest driimid on üle terve maailma ühed kõige populaarsemad satisõprade seas ja need piraadid üritavad siis dreami edust profiiti lõigata. Seepärast ongi oluline see, et sa ei ostaks driimi kusagilt nurga tagant või kahtlaselt netisaidilt vaid ametlikult maaletoojalt või edasimüüjalt kes on usaldusväärne. paraku on ka originaal ka kallim. Võltsinguid müüakse ka kuni 2x odavamalt ja hind peaks olema esimeseks signaaliks, et asi on kahtlane.
Teiseks on driimi kõrval ka teisi E2 (Enigma2) tüünereid mis teevad põhimõtteliselt sedasama mis driim aga nad on oma riistvaraliselt ülesehituselt erinevad ning ka tarkvaraarendus on teine. Ka need pillid ei ole odavad, kuid tänaseks on driimi kõrval ka teisi valikuid. Üks kallimaid multimeediakeskusi,mis vist ei ole küll E2 aga on sellegi poolest äge, mis kõike näitab ja teeb on minu meelest Reelbox. Põhimõtteliselt ei keela keegi sul osta seda Ceyroni , kui tahad lase käia, aga kui pärast leiad et on lahja siis pead ikka uue tüüneri ostma.Sest reeglina pole sat tüünerid niivõrd riistvaraliselt laiendatavad et nad päris igavesti kestaks, mõtlen mälu laiendamist prose upgrademist. See raua lisamine millest ma rääkisin käib ainult vahetatavate tüünermoodulite ja USB lisaseadmete kohta. Ahjah, kuivõrd mingil määral saab ka CF kaardiga pluginatele ruumi teha aga üldiselt on soovitav kohe investeerida natuke rohkem siis ei pea nii kiiresti uuendama. Umbes nagu arvutitegagi, tahad uusimat windowsi või mingit ägedat mängu mängida, pead põhimõtteliselt näiteks vana P4-rondi maha kandma ja uue arvuti ostma. Lõppkokkuvõttes kui tahad lihtsalt HD pilti siis pole DM parteisse astumine tingimata vajalik, lihtsalt soovituslik. smile07

Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

Re: CERYON 3800 HD PVR küsimus

PostitusPostitas Olavi » 02:01, 29 Mär 2011

See teema siin võrdub rohkem, et ala linux vs windows, ema vs tütar, ristiusk vs budism/islam vs ateism. Igaüks teab ise mille ta ostab/valib või jätab. Dreami kummardajad võiks omad väljavaated vabalt endale jätta ja mitte lugeda moraali, et kui üllas DMM nüüd on kui ise seal juures unustamast kuis tegelt on dreambox maha kopeeritud algselt Dbox-st. Ja nagu ma näen on enamus praegusid nn "originaal Dm" omanikud kes loevad siin moraali kloon dm500 kasutajad algselt. Häbi teile!
1W/4.8E/7E/9E/13E/16E/19.2E/23.5E/28.2E
110cm Triax
Sadoun PowerTech DG380
DM800se

amd2000
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 13:54, 24 Sept 2010
    unknown unknown

Re: CERYON 3800 HD PVR küsimus

PostitusPostitas amd2000 » 20:06, 29 Mär 2011

Ma olen ceryoni kasutanud pea 6 kuud. Pole üldse rohkem vaja. Kui tekib siis ostan uue. Sest 1 a pärast kõik muutub :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist