MM9902S ja Dragon

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 23:31, 22 Apr 2005

Ma vist jätsin AD3.1 peale heameelega oleksin proovinud midagi vanemat aga ei leidnud.Lükkan talle kohe voolu taha ja Dragoni sisse vaatan mis teeb. :wink:

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 00:48, 23 Apr 2005

nizu kirjutas:Ma vist jätsin AD3.1 peale heameelega oleksin proovinud midagi vanemat aga ei leidnud.Lükkan talle kohe voolu taha ja Dragoni sisse vaatan mis teeb. :wink:


Kas sul on see tehtud:

http://hjem.get2net.dk/nokia_dvb/eng/ci-modi.html

Äkki sellepärast ta kuramus ei pelagi? Samas jälle kui dragonil on firecrypt seljas töötab ta 100% aga predator'iga hakkab kepp kohe pihta...

iCE

---UPDATE---

Tundub, et jah... Tuleb kuskilt hankida see imepärane kruvikeeraja (security tork) ja kaas maha 9902'l. Siis see keemia sinna sisse keevitada ja peaks töötama... Homme tegevust ;)

Ahjaa... Selleks, et cam ja ca omavahel via pärast tülli ei läheks on ilmselt ikkagi mõistlik sinna 4.1 tarkvara panna. Dragon õnneks veel NDS'i ei valda...

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 01:52, 23 Apr 2005

See on mul sees eriti ei andnud see midagi juurde.310 ga töötas nii et laadisin samsas sisse kuna nokias see ei õnnestunud.Siis nokiasse sisse Sky,Polsat Ok nagu TPS`i panin kõik kadunud.Dragon välja Gold sisse TPS ok.Laadisin 307 tunduvalt parem TPS küll ei näita aga Conditional Access kogu aeg olemas ja SKY,Polsat lahti.Samas jälle häda koos goldcardiga ei näita,ühe nendest peab vahepeal välja võtma

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 01:59, 23 Apr 2005

NB!Ma tegin selle asjanduse natuke ringi kuna see diood võtab 5`st voldist natuke maha,Homme panen pildi! :wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 07:33, 23 Apr 2005

nizu kirjutas:See on mul sees eriti ei andnud see midagi juurde.310 ga töötas nii et laadisin samsas sisse kuna nokias see ei õnnestunud.Siis nokiasse sisse Sky,Polsat Ok nagu TPS`i panin kõik kadunud.Dragon välja Gold sisse TPS ok.Laadisin 307 tunduvalt parem TPS küll ei näita aga Conditional Access kogu aeg olemas ja SKY,Polsat lahti.Samas jälle häda koos goldcardiga ei näita,ühe nendest peab vahepeal välja võtma


Selle vastu peaks aitama tüüneri soft 4.1 ehk NDS'iks sisemine CA. Hakkan kohe testima...

iCE

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 09:22, 23 Apr 2005

Nojah aga siis pole Coldcardiga seal midagi teha.Mina tegin selle asjanduse nii http://pilt.ee/view/227657/
Pinge regulaator on L7805 .Veel aitas modemi pistiku välja võtmine mosaiigi puhul

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 09:25, 23 Apr 2005

nizu kirjutas:Nojah aga siis pole Coldcardiga seal midagi teha.Mina tegin selle asjanduse nii http://pilt.ee/view/227657/
Pinge regulaator on L7805 .Veel aitas modemi pistiku välja võtmine mosaiigi puhul


Mis ver rauast sul on? Mul siin 1.2

iCE

PS! Milleks GoldCard kui sul Dragon sees juba?

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 09:29, 23 Apr 2005

Mul sama 1.2 ,selleks gold et TPS`i näeks. Dragoniga pole ma kunagi seda lahti saanud kukub restarte tegema ja loobib ekraani roheliseks.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 09:31, 23 Apr 2005

nizu kirjutas:Mul sama 1.2 ,selleks gold et TPS`i näeks Dragoniga pole ma kunagi seda lahti saanud kukub restarte tegema ja loobib ekraani roheliseks.


See kamm ongi sellepärast, et sisemine CA on VIA ja ka dragon üritab VIA osas kaasa rääkida. Oma olemuselt on TPS ju via baasil ja tüünerid käsitlevad seda kui via't... Ega sul 4.1 softi faili kusagil vedele või linki tea? AD3.1 leidsin failina kuid AD4.1'e ei leia kusagilt. Ei tahaks hakata üle sati seda laadima...

iCE

Kasutaja avatar
nizu
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas nizu » 09:36, 23 Apr 2005

Ei leidnud minagi tõmbasin sati pealt,kuid nagu ma mäletan kasu ei olnud muhvigi aga eks proovi mis sinu oma teeb.Niigi on Nokia nii uimane see 4.1 tegi nagu veel aeglasemaks.Minuarust oli kõige parem kiiruselt 3.0 aga seda ka ei ole kuskilt leidnud.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:31, 23 Apr 2005

nizu kirjutas:Ei leidnud minagi tõmbasin sati pealt,kuid nagu ma mäletan kasu ei olnud muhvigi aga eks proovi mis sinu oma teeb.Niigi on Nokia nii uimane see 4.1 tegi nagu veel aeglasemaks.Minuarust oli kõige parem kiiruselt 3.0 aga seda ka ei ole kuskilt leidnud.


Viga selge.... Predator 3.10 EI TÖÖTA 9902'ga... 3.07 töötab aga hästi... Loodetavasti leitakse see viga ja järgmises predatoris on 9902 jälle OK...

iCE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist