NOKIA 9200 DVB2000 aidake

Kasutaja avatar
iivani
Entusiast
Postitusi: 183
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lƵunaeesti
    unknown unknown

PostitusPostitas iivani » 19:41, 17 Dets 2004

Seda ma ju räägin ,et vana aeglane PC peab olema.

Kasutaja avatar
RAIVO_1
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Dagƶ PƤtaka vald
    unknown unknown

PostitusPostitas RAIVO_1 » 21:35, 17 Dets 2004

Kas te tahate ytelda et ma peaksin oma 2.8 Ghz läppaka minema viskama ja kuskilt muuseumist omale vana arvuti muretsema?Parem öelge kust saan Transpoxsi osta,hea oleks kui oleks möni link otse sinna ja ka natuke juhendust kuidas seda teha.Praegu arvan et viga on selles et kasutan Transpoxsi DEMO.
Äi mul pöle muud kui tyhi arvuti.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 21:53, 17 Dets 2004

RAIVO kirjutas:Kas te tahate ytelda et ma peaksin oma 2.8 Ghz läppaka minema viskama ja kuskilt muuseumist omale vana arvuti muretsema?Parem öelge kust saan Transpoxsi osta,hea oleks kui oleks möni link otse sinna ja ka natuke juhendust kuidas seda teha.Praegu arvan et viga on selles et kasutan Transpoxsi DEMO.


Raivo, löö Googlesse sisse otsisõna "Transbox" ja saad hoobilt kätte selle autori koduka ning info ostuvõimaluste kohta. Isiklikult arvan, et 19 Euro eest (mida sakslane küsib/s saad ka Hiiumaal 486 win95 -ga kätte).

Relax!

Müü oma utiil maha ja osta üks normaalne pill, saad ka aega mere äärde minna!

Kasutaja avatar
RAIVO_1
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Dagƶ PƤtaka vald
    unknown unknown

PostitusPostitas RAIVO_1 » 22:48, 18 Dets 2004

Peab vist jah selle vana utiili ära myyma.Proovisin Transpoxi osta ja maksin kaardiga aga e-mailile tuli sönum et tee panga ylekanne.
Kergema vaevaga ma ostan omale Skaystar USB ja saan läpakas kasutada ProgDVB kui ma sellele Nokialasele DVB 2000 selga saan ning pildi ette läpakasse ProgDVBga.Sellepärast ma kyll omale ei hakka ostma mingit 360Hz läpakat 300€ eest et saaksin nokialaisel softi vahetada.
Tänud neile kes on aidanud.
Äi mul pöle muud kui tyhi arvuti.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 23:29, 18 Dets 2004

Ära teda päris ära viska, matrix reloaded cami aktiveerimiseks on see väga hea pill. Muuks on ta tõesti vanaks ja aeglaseks jäänud. "Joone al"l sul ju kirjas suur pillide rodu. Nendega tuleb pilt mis müriseb ju!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
lyyt
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas lyyt » 02:53, 19 Dets 2004

Kas nii lihtsalt alla annadki ? (olen momendil veits tahmas) Selleks, et sa lapakas pilti näeks, peab sul olema pcmcia-scasi või usb-scasi. Kui vaja, saad 500-700 krooni eest lapaka, bdm-lpt (pead tagasi saatma) ja transboxsi (demo töötab ilusti üle lpt) mida sa oled 50 korda internetist kakkunud või saada mulle tüüner, lasen ise softi peale. DVB2000-ga ta ei ole nii aeglane nagu NOKIA

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist