Nokia 9800S ja MMedit & jama

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Nokia 9800S ja MMedit & jama

PostitusPostitas kamm » 11:03, 20 Sept 2004

Soetasin katusele panekuks uut plekki juurde ja avastasin äkki, et Nokia 9800S ei võta menüüs enam jutule: Edit Chanels, Update Chanels, System Configuration ja User Preferences - ekraan jääb mustaks. System Configuration puhul tunneb passwordi ilusti ära ja sinna paika asi jääbki.

Panin ta arvuti taha, MMedit abil laseb liste toimetada ja salvestada, aga sellega ei saa Diseqi konfida. Ei saa pihta, kas vanade settingute salvestamise korral tuleb vaikimisi kaasa ka Diseqi setting?

Seega kui teeks Hard Reset, saaks vana listi arvutist küll uuesti sisse lasta, aga kui ta ikka System Configuration-ile juurde ei lase, on hambad (kui Diseqi kaasa ei võta).

Kas on keegi millegi taolisega kokku puutunud? Olen ringi kolistanud paljudes foorumites, aga analoogset probleemi pole kohanud.

Muidu töötab ilusti, sööb igasugu kaarte jne. Diagnostic vastab kõikide asjade kohta OK!

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 17:24, 20 Sept 2004

Minu mäletamist mööda oli mul ka midagi sellist omal 9802,ei saanud samuti menüüdesse enam sisse,listi ma arvuti kaudu ei uuendanud,tegin
talle hardware restart ja hakkas tööle.Pole küll proff aga usun et Nokiale see aitab,kunagi oli veel mingi jama enam täpselt ei mäleta igal juhul olen talle selle aja jooksul kaks korda restarti teinud ja töötab.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist