Otsin Nokia 9800S rakendust?

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Otsin Nokia 9800S rakendust?

PostitusPostitas kamm » 16:53, 10 Aug 2003

Mul on Nokia 9800S Aston-Se*a lisamooduliga. Se*a on õhtul, Via veel osaliselt töötab. Tahaks teada, kas vana Se*a kaart sobib veel millekski (roheline tekstoliit, 2 kivi servas) või on vaja uut ja millist. Tahaks ise progeda, millist programmaatorit tasub osta, et poole aasta pärast ka sobiks. Näen positsioone Siriust, Hoti ja Astrat (5-19 East). Kust saaks teada millised kanalid saadaolevate hexidega avatavad on?

Vast keegi viitsib lolli harida või talle väärt kaupa pakkuda.
Tänan ette!

Kasutaja avatar
humax
Õpetaja
Postitusi: 213
Liitunud: 10:52, 22 Juul 2003
Asukoht: Linnuteel ......
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 16 korda

Re: Otsin Nokia 9800S rakendust?

PostitusPostitas humax » 14:51, 19 Aug 2003

kamm kirjutas:Mul on Nokia 9800S Aston-Se*a lisamooduliga. Se*a on õhtul, Via veel osaliselt töötab. Tahaks teada, kas vana Se*a kaart sobib veel millekski (roheline tekstoliit, 2 kivi servas) või on vaja uut ja millist. Tahaks ise progeda, millist programmaatorit tasub osta, et poole aasta pärast ka sobiks. Näen positsioone Siriust, Hoti ja Astrat (5-19 East). Kust saaks teada millised kanalid saadaolevate hexidega avatavad on?

Vast keegi viitsib lolli harida või talle väärt kaupa pakkuda.
Tänan ette!


Tere !
S**a moodul on tõsi kyll täna juba ysna mõttetu rauatykk aga ilus siiski olenevalt mooduli ver. on ehk kunagi....... võimalik seda veel kasutada.
Se roheline kaart nagu sa nimetad seda võib olla see ja teine peaksid uurima mis kivid (mikroskeemid) sellele peale on asetatud, sellest ka sõltub suuresti selle kaarti tulevik. Targem oleks siiski muretseda omale näiteks FUN kaart millel on ka suuremad võimalused, kuna sul on nähtav 3 positsiooni oleks sul nupukas mõelda mõnele universaal moodulile mis töötab siis Xin1 systeemis. Omades sellist moodulit ja funkaarti on sul võimalik vaadata mitmeid kodeerituid programme. kaarti progemiseks on vast momendil saadaolevatest programaatoritest USB Infinity kõige asjalikum. Jõudu ja jaksu !!

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:37, 19 Aug 2003

Tänud, humax
Nüüd vahepeal juba hulga vett merre voolanud ja ise ka nats targemaks saanud. Mul on Ast-S v1.05 moodul. Mehed väljamaal pakuvad selle lappimist Freecamiks või Cryptoks või Co*ax 4.0ks. Ei tea, kas meil ka keegi selle asjaga tegeleb või ei tasu jamada? Lugesin, et Magic Nokia 9800s ja 9802s-ga ei tööta muidu kui tuleb camile lisatoide peale lasta, st on kogu aeg auru all. Praeguseks on mul kõige vähem komprat õnnestunud koguda Matrix Reloaded kohta ja mulle meeldib, et talle pole eraldi programmaatorit vaja. Muidugi ühes netipoes on Magic ver. 1.04 ainult 100 eurot(!) aga sinna pane jälle programmeerija hind otsa ja ....

kammin nüüd edasi.

Kasutaja avatar
humax
Õpetaja
Postitusi: 213
Liitunud: 10:52, 22 Juul 2003
Asukoht: Linnuteel ......
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 16 korda

PostitusPostitas humax » 08:42, 21 Aug 2003

kamm kirjutas:Tänud, humax
Nüüd vahepeal juba hulga vett merre voolanud ja ise ka nats targemaks saanud. Mul on Ast-S v1.05 moodul. Mehed väljamaal pakuvad selle lappimist Freecamiks või Cryptoks või Co*ax 4.0ks. Ei tea, kas meil ka keegi selle asjaga tegeleb või ei tasu jamada? Lugesin, et Magic Nokia 9800s ja 9802s-ga ei tööta muidu kui tuleb camile lisatoide peale lasta, st on kogu aeg auru all. Praeguseks on mul kõige vähem komprat õnnestunud koguda Matrix Reloaded kohta ja mulle meeldib, et talle pole eraldi programmaatorit vaja. Muidugi ühes netipoes on Magic ver. 1.04 ainult 100 eurot(!) aga sinna pane jälle programmeerija hind otsa ja ....

kammin nüüd edasi.


Tere!
Ise kasutan mõlemaid mooduleid st on olemas nii freecam kui ka magic 1.04 mis puutub teistesse universaal moodulitesse siis ei oska neid komenteerida aga samas kui sul kellegil tuttaval sõbral jne.. on se programaator olemas magic mooduli jaoks siis ei ole ka probleemi sest moodulit ennast pole vaja ju igapäev programeerida sest koodid käivad ju ikka kaartipeal (oma moodulit programeerisin viimati jaanuari kuus seoses conaxiga) ja töötab siiani (va. conax) teised universaal moodulid on tegeli ikkagi ju magic mooduli kloonid st järeltulijad.Samas hoiatan ette et need 100 EUR-i maksvad moodulid on kahtlased st liigub turul nn magic kloonid mis teatud tarkvaradega lihtsalt oma töö lõpetavad ja mooduli elluäratamine on suht kallis tegevus.
Kindlam ja turvalisem oleks siiski osta vana hea irdeto freecam mis töötab igailmaga:) Tõsi vist hinnapoolest kallim isegi kui magic moodul aga testitud ja tuntud oma headuses:)

Jõudu jaksu !

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist