Va Ace Humax????

Kasutaja avatar
jordan
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Va Ace Humax????

PostitusPostitas jordan » 09:18, 23 Dets 2004

Tere
Selline jama et mul ei näita enam Humaxiga(va Ace) enam neid prantsuse kanaleid ega ka eurosporti ega mtvid jne.Et käisin siis kadriorus (ma täpselt isegi ei tea mis sati pood see on)aga käisin seal ja öeldi ,et kodeering on muutunud ja et ma ei saagi Humaxiga vaadata enam neid kanaleid.Pakuti välja ,et kui tahan neid näha siis pean ostma mingi Samsung 9500 AX.Sellel pidi olema sisse kodeeritud conax ja mingi asi veel.Et kas on mõtet uus osta võib saab kuidagi Humaxiga kah neid kanaleid veel näha???KAart on Gold Calaxy...
Ette tänades.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 10:58, 23 Dets 2004

sai otsitud umbes sama asja kuu aega tagasi vt: http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=2413 kuid ütleme et tulemuseks oli enam vähem 0 mõned via-s kanalid sain lahti aga näit: NBA+ astralt ei saanud. Nii et kui Sa rohkem midagi leiad oleks väga tänulik infi eest

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 20:47, 23 Dets 2004

Kui plaan tuuner väljavahetada siis võta juba sihiks mingi DreamBox-i mudel. Asi vähemalt tunduvalt universaalsem kui Samsung 9500AX või AY. Sest Titaan-kaardi täidab Dream ära oma EMU arvelt ja teistele kanalitele hetkel ikkagi kaartivaja. Hetkel ainsad tiksuvad Penta VR3 ja veel paar asja.
Dreamil vähemalt pidevalt uuenev tarkvaraline toetus.

Humax-ite aeg aga on vist kahjuks tõesti ümber-saamasb (va. 5400), kui pole plaanis muretseda mõnd leg. kaarti, mis Vias.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist