Kus viga olla võiks?

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Kus viga olla võiks?

PostitusPostitas Energizer » 23:56, 25 Juul 2013

Tere!

Mure selline et DM7025+ ei salvesta satelliidiseadeid ära. Tahtsin Tuuner B satelliidiks määrata mingi muu satelliidi. Valin, vajutan OK et salvestada- järgneb roheline ekraan ja siis restart. Tehtud puhas image reinstall, ei aita. Peab vist originaalsoftiga proovima, ehk on Gemini 4.7-s mingi spetsiifiline viga et salvestab satelliidiseaded vaid ühe korra peale esmakäivitust. Kui jooksvalt kasutamise käigus tahad satelliiti muuta siis ei lase.
Pole varem sellist viga täheldanud sest peale viimasest image reinstallist pole sateliidiseadeid näppinud. Nüüd aga vaja et kasutada E2 satfinderit. Põhjusel et teleka satihäälestus on veider, kui tahad uut satti lisada või olemasolevat muuta, pakub koheselt eelnevate seadete ehk kanalite kustutamist aga telekaga on kogu protsess tüütu, otsib ja loeb kanaleid sisse äärmiselt kaua...
Idee oli selline et E2 satfinderiga ajan satid paika ja pärast lihtsalt tõstan juhtmed ringi ja panen diseqC-d vahele.

Kui originaalsofti pealeladumine ei aita, siis hakka või kahtlustama, et tuuneri sisemäluga midagi lahti

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Kus viga olla võiks?

PostitusPostitas elit » 08:14, 26 Juul 2013

Mul oli Dream`ga midagi taolist. Vaatamata kõikidele ponnistustele, ei saanud salvestada mõnda satti. Siiski leidsin põhjuse.

Ma ei usu linuksi tundjate väiteid, et kui kustutada mingi fail ühest kohast, siis kaovad ka analoogid/teised kõikidest teistest kohtadest.

Ma panin ammu satellites.xml faili /etc/enigma2/-te ja kustutasin /etc/tuxbox/-st.
Kui algasid jamad, hakkasin uurima satellites.xml-i faili ja tema paiknemist, siis suure üllatusena avastasin, et boksis on kaks seda faili. Seejuures üks oli /etc/enigma2/-es ja teine ikkagi /etc/tuxbox/-s.
Mis aga torkas kohe silma, et failid olid erinevate suurustega ja erinevatest aegadest, kuigi olin määranud satellites.xml-i asukohaks /etc/enigma2/.

Kustutasin mõlemad ja tõmbasin uue faili satellites.xml lehelt ning paigutasin ta /etc/enigma2/-te ja ta on boksis (siiani ainsana) ainult seal.
Korrapealt kõik normaliseerus, st. polnud vaja teha uut sisselugemist ega uusi lemmikute nimekirju...

Selline kogemus.

Kasutaja avatar
eesatfan
Tegija
Postitusi: 134
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Kus viga olla võiks?

PostitusPostitas eesatfan » 12:37, 26 Juul 2013

elit kirjutas:Ma ei usu linuksi tundjate väiteid, et kui kustutada mingi fail ühest kohast, siis kaovad ka analoogid/teised kõikidest teistest kohtadest.


Hmm, kes küll seda väitis? Õigesti teed, et ei usu :). Pole küll teemasse, aga ikkagi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist