Dreamexploreri kasutamine HDD kopeerimiseks

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Dreamexploreri kasutamine HDD kopeerimiseks

PostitusPostitas Henkka » 22:50, 01 Veebr 2013

Minu mure oli siis selline - vanemast Kathreinide e2 imagete kasutamise ajast on paar USB ketast 2.0 ühendusega, kus on väga mõnusat (minu jaoks) muusikalist materjali peal, kuid nende vajadusel praeguse DM7020HD külge haakimine ning salvestiste läbi meediamängija kasutamine on pehmelt öeldes ebamugav.
Hetkel kasutan eSATA ühendusega välist ketast, mille maht on 1,5 TB ning tahtsin vähemalt ühe enda vanema USB 2.0 ketta sisu sinna peale saada.
Laadisin alla laienduse Dreamexplorer, käivitamisega probleeme ei olnud.
Kasutajaliides on suht nii ja naa - aga saab hakkama.

eSATA ketas on kogu aeg DM7020HD vastuvõtjal "sabas" , ühendasin ka USB ketta ning selle tundis 7020HD kah kenasti ära.
Ahjaa - image on DM7020HD jaoks OpenAAF 2.0 miskine hiljutine versioon, kus kõik mulle vajalik töötab ilusasti.
Polegi teist enam uuendanud . " Ne trogai rabotajuchuju machinu" või kuidas see ütelus vene keeli oligi?

Tegin siis ekraanil vastavad korraldused, et kopeerida üks ketas teise ketta "movie" kataloogi.
Hakkas tööle ning tegi oma töö tubli tund aega lühema ajaga ära kui eelnevalt sai kalkuleeritud koos kogenud kolleegidega siit foorumist.
Mõlema ketta pealt oli näha tõsise töötamise märke ning image näitas ekraanil pidevat pöörlevalt spinnerit...
Lõpptulemuseks sain enda eSATA ketta menüüs uue kausta , kus on kõik vana ketta andmed.
Alguses mõtlesin et igavene jama - teisest küljest hoopis mugavam... Nüüd on "vana ketas" lihtsalt uue ketta sisus kenasti olemas.
Nii vähe kui olen saanud proovida - kõik on OK nagu peab.

Julgen nüüd soovitada seda Dreamexplorer laiendust, kui on vaja sarnaseid ümbertõstmisi/kopeerimisi ette võtta.
Ja toimingu kiiruse kohta umbkaudseid arvestusi - USB 2.0 ühendusega 320 GB ketas eSATA ühendusega ketta peale -kuni 5 tundi, tegelikult läks vist mingi 4 tundi...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist