7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas raivo » 21:02, 19 Okt 2012

Sai siis pikema mõtlemise ja juurdlemise üle selline isend muretsetud ja mõtlesin, et ainult rikas inimene ostab odavat asja ning sai siis kallis asi pärast pikemat rahakorjamist ära ostetud. Jah, tegu ei ole odava pilliga ja hind sellel 540.- €. Mart Tali kiituseks pean ütlema kohe, et kärsitud kliendid saavad ikka väga kiire ja korrektse teeninduse osaks ja tarvitses mul esmaspäeva hommikul vaid mainida, et raha koos ja Mart, nüüd oleks dreamboxsi vaja ja teisipäeva õhtuks oli mul juba uus mänguasi käes. :) Muidugi, Mart tunneb ja teab mind ning kuna usaldamisega probleeme polnud, pani kohe ka asja teele. Siin kohal siis Mardile tänud ... läheb reklaamiks kätte ja see on meil keelatud. :)

Mis siis on vahet vanakese PVR 800 ja uue 7020HD vahel?

1. Kiirus tegutsemises ja hammasrattaid näeb ikka väga väga harva. Boot on ikka väga kiire võrreldes vana 800-ga.
2. Suur displei, jah, see ei ole värviline aga sellest mul ükskõik ja vana 800 displeid oli vaja suure luubiga vaadata... :)
3. Image sai 1.6 kerneliga viimane originaal+gp3 ning see vist 3.2.2 ja sellega pole mingeid jamasid ning ärge ajage asju sassi 2.0 BETA tarkvaradega ja nendega on probleeme. Gemini 3-e peale ajamisega tekkis probleem ja kasutage OneStep Cam Feed Installer-it ning kõik paigaldub ok ning lisaks saate ka kõik cam-d mida hing ihaldab juurde. Tänud sulle faas... :)
4. Sat-i tuuner on tundlikum kui vanal 800-l. Jah, ma tean, see kõik on suhteline asi, aga kui ma pole kõige paremate tingimuste juures kunagi saanud amos satelliidilt üle 320 teenuse ja ma suva ilmaga tirisin uue dreamiga 390 teenust sisse sealt, siis ei ole tegu lihtsalt natuke suuremate numbritega kui vanal dreamil. Vanal dreamil näiteks kanal 2 kõikus 3.6-3.8db, uuel 4.4-4.6db vahemikus.
5. Uus dream on GIGASE FLASH mäluga ja te võite sinna mida iganes laiendusi installida ja ikka on ruumi sadades megades. :) Muidugi selle asjaga peaks ikka mõistust ka olema ja need asjad mis igapäevaselt ja pidevalt kirjutavad ning muudavad infot, tasuks ikka panna usb peale (cashe, swap, epg...).
6. Erinevalt vanast dreamist, ei ole uuel mingeid probleeme xvid, avi failide mahamängimisel otse dreami kettalt ja subtiitritest srt võetakse valikul ilusti külge ning näitab vähemalt minule ok fondi ja suurusega. Minu test mkv fail (dusk till dawn) karmi bitratega ja korraliku audioga, ei tekitanud mitte mingeid probleeme ja mängis hetkega.
7. Uuel dreamil on lõpuks ometi normaalne ja korralik võrgukaart ja see on samaväärne kui arvutitel, ehk, kui kandid lan-s asju siis ei ole vahet arvutite ja uue dreami vahel ning lähevad asjad sellise kiirusega, nagu võrk lubab. Jutt siis 100MB võrgust.
8. Uuel dreamil on ka wifi ja see on minu silmis suur pluss ning ühtlasi ka kõige suurem miinus. Töötab see igati korralikult ja ei mingeid probleeme, aga see on G wifi kahjuks... Ehk lutti imema jah ok, aga näiteks vlc-ga striimima ja kaabelt asendama ta ei kõlba, failivahetus dreamiga ... on nii nagu ta on ja G wifi kiirusi te ju teate ise ka.
8. Maapealset dvb-t tuunerit hinnata ei oska, pilti näitab ok, freesinud ei ole, pilt on sisuliselt sama mis vanal 800-l pulgaga, aga selle erinevusega, et 7020HD näitab SNR-i. Ber oli ka juba pulgal olemas. Asi töötab ja töötab hästi.
9. Salvestamine töötab ok ja see töötas muidugi ka vanal dreamil samuti, vahe ainult selles, et vana kippus pooma kui oli mitmelt kanalilt korraga salvestus käimas, uuega pole probleeme ja ei saa arugi ning pane näiteks kas või terve dvb-t mux 1 korraga salvestama. :) Salvestub ilusti ja sati vaatamist ei sega ning põhiliselt nagu ka vanal dreamil, kasutan dvb-t asjade salvestamiseks.
10. Voolutarve ... :) Sisselülitatuna ei ole olulist vahet uuel ja vanal dreamil, aga vahe on siis kui uinutada mõlemad sügavalt ja uus on alla 1w. Oleks ainult asi mis ka suudaks teda sellest olekust taimeriga välja tuua ja siis oleks tegu suisa ideaalse asjaga ... :)
11. Uus dream on suur ja ... ikka väga väga "jahe" sellega mis ma sama suurusega teiste riistade puhul näinud olen. Toiteka osa on soe ja ülejäänud osa tuuneri pinnast on ilmselt alla 30 C !!! Kraadinud teist pole ja hinnang põhineb käega katsumisel :lol: , mul ta lisaks kinnises kapis ja kapp ainult tagant lahti.
12. Olen kogu aeg pidanud dreami dvd pleierit mõtetuks asjaks ..., eksisin ja ei oska seda vana dreamiga võrrelda, aga saatsin prooviks uue dreami kõvaketale suure dvd iso (dvd9) ja 7020HD mängis seda maha perfektselt isost ja väga hea kvaliteediga. :mrgreen:
13. Pilli tagapaneelil on lisaks muudele ühendustele olemas ka toitelüliti ja kui asi koomas, ei pea pimesi toitejuhetmega majandama. Mardi jutu järgi on nii mõnigi vana dream 800 sedasi õhtule lastud, kuna kohe kõrval oli modemi pistikupesa auk.

See vist ka lühidalt nagu kõik ja äkki on kellegile sellest minu arvustusest uue tuuneri ostu otsustamisel abi ... :D

Raivo
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas Henkka » 09:58, 20 Okt 2012

smile20 smile20 smile20 smile85 smile58
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas gasth404 » 10:12, 20 Okt 2012

Peale kokkutulekul vaatamist ja Raivo kirjutise lugemist tekkis isegi minusugusel paadunud dreami eitajal huvi see soetada. Tegelikult mul juba tükk aega olnud tahtmine midagi uut proovida aga lihtsalt pole midagi leidnud mis meeldinud oleks. Võibolla tasuks küll veel natuke oodata, et kui sakslased järgmine aasta T2 käivitavad võibolla hakkab siis ka selle tuuneriga dreame tulema.
Mõtlesin et kuna ma dreamist midagi ei tea proovin veel mõnele küsimusele vastused leida (eks kuri kala hakka jälle mõnitama rumalate küsimuste pärast smile109 aga elan üle) kui keegi viitsib vastada
:?:
7020-ne tagaküljel võrreldes 8000-ga on oluliselt vähem sisendeid-väljundeid. Kas ma saan õigesti aru et DVI-d tal lihtsalt pole enam vaja kuna dream on saanud kokkuleppele et saab HDMI-d kasutada? samas pole tal ka tavapärast PCI sisendit ja service kohal tundub mini USB olevat. Vähem tundub olevat ka erinevaid video-heli sisendeis (puudub S-video) aga juurde tekkinud on eSATA ja modemi auk. CAM-de ja kaardilugejate augud on ilmselt viidud esipaneeli alla? Mis arvamus on, kas tal selles osas jääb midagi puudu või tegelikult on see konf parem, lihtsalt ebavajalik välja visatud?
:?:
Kokkutulekul keegi ütles, et kasutab filmide vaatamisel subtiitrite pluginat. Kuidas see reaalsuses toimib kas pead ikkagi sub-de faili ja filmi kettale salvestama nad kokku panema ning siis saad vaadata. Või on see mingi lihtsam lahendus?
:?:
Raivo kirjutad et 7020 on jahe, kas sul on seal ketas sees või kasutad välist? Kui ketas sisse panna kas ta siis vajab venti juurde?
:?:
Lisaks tekkis ka selline küsimus, et kas see Tali kaubandus minusuguse mehega metsast ka suhtleb, kirjutab ju hulgimüük või saab keegi foorumist mind aidata kui hankima hakkan või tuleks hoopis väliseid neti poode kasutada?
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas mustkass » 10:15, 20 Okt 2012

Mina oma 800-l küll mingeid "hammasrattaid" ei näe,oleneb muidugi imagest,enamus kasutab vist Plid mina Nemesist,kõik on kiire ja töötab hästi,jahutust pole vaja,sees 300-ne ketas.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas faas » 10:33, 20 Okt 2012

gasth404 T2 dreamil töötab (USB tuuneriga), ketta kõhtu pistad ei vaja venti, väljundeid jne. on piisavalt, mini USB on siis vajalik kui tarkvara on täitsa tuksi keeratud ja vaja uuesti ellu äratada, loomulikult saad Tali käest osta otse.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas Henkka » 10:41, 20 Okt 2012

Ma olen kah "mees metsast" triimi suhtes,
aga pärast seda, kui faas andis enda 7020HD nädalaks ajaks minu kätte, lubades seda lahkesti igatepidi "lõhkuda", on mul kindel soov majanduslike võimaluste tekkimisel kohe see aparaat Tali käest hankida :wink:
Mõned minu arust (IMHO) vastused Sinu küsimustele Sinu teksti sees...

gasth404 kirjutas:... Võibolla tasuks küll veel natuke oodata, et kui sakslased järgmine aasta T2 käivitavad võibolla hakkab siis ka selle tuuneriga dreame tulema.
H: ei usu et niipea hakkab, Dream on ääretult aeglane selliste uuenduste tegemisel. Aga T2 saab kenasti kätte ka kokkutulekul laual olnud pctv nanoStick T2 USB tuunerit kasutades. Selle kohta on faasil kogemus olemas.

Mõtlesin et kuna ma dreamist midagi ei tea proovin veel mõnele küsimusele vastused leida (eks kuri kala hakka jälle mõnitama rumalate küsimuste pärast smile109 aga elan üle) kui keegi viitsib vastada
:?:
7020-ne tagaküljel võrreldes 8000-ga on oluliselt vähem sisendeid-väljundeid. Kas ma saan õigesti aru et DVI-d tal lihtsalt pole enam vaja kuna dream on saanud kokkuleppele et saab HDMI-d kasutada? samas pole tal ka tavapärast PCI sisendit ja service kohal tundub mini USB olevat. Vähem tundub olevat ka erinevaid video-heli sisendeis (puudub S-video) aga juurde tekkinud on eSATA ja modemi auk. CAM-de ja kaardilugejate augud on ilmselt viidud esipaneeli alla? Mis arvamus on, kas tal selles osas jääb midagi puudu või tegelikult on see konf parem, lihtsalt ebavajalik välja visatud?
:?:
H: Minu arust on seal tagaküljel kõik mida vaja täiesti olemas. Eriti kasulik on eSATA ühendus (kui on selline väline ketas/kettad olemas)

Kokkutulekul keegi ütles, et kasutab filmide vaatamisel subtiitrite pluginat. Kuidas see reaalsuses toimib kas pead ikkagi sub-de faili ja filmi kettale salvestama nad kokku panema ning siis saad vaadata. Või on see mingi lihtsam lahendus?
:?:
Raivo kirjutad et 7020 on jahe, kas sul on seal ketas sees või kasutad välist? Kui ketas sisse panna kas ta siis vajab venti juurde?
:?:
H: faasi vastuvõtjal on mingi suht suur ketas sees ja oli sellest hoolimata külm "nigut koera nina"... Mina ise olen küll paadunud väliste ketaste austaja ning selle pärast on juba 2 eSATA suht suurt ketast olemas ning täituvad vaikselt... Üks neist oli ka kokkutulekul näha.

Lisaks tekkis ka selline küsimus, et kas see Tali kaubandus minusuguse mehega metsast ka suhtleb, kirjutab ju hulgimüük või saab keegi foorumist mind aidata kui hankima hakkan või tuleks hoopis väliseid neti poode kasutada?
H: Mina olen samuti Tali jaoks "mees metsast" aga klient olen ma ikkagi. Ja mul pole hetkel veel lihtsalt materiaalseid vahendeid, muud probleemi pole kindlasti.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas raivo » 14:59, 20 Okt 2012

Mõned vastused küsimustele. 2,5" 160GB ketas on sisse pandud, venti juurde pole vaja ja väidetavalt pole seda ka vaja 3,5" kettaga. Ühendustest tagapaneelil on minu arust nagu kõik vähegi vajalik olemas + on olemas ka lüliti sisse-välja lülitamiseks, mis vanal 800-l puudus ja millest puudust tundsin. Rohelise taustani (vigane laiendus) olen uue dreamiga kahe nädala jooksul ühe korra saanud ja ühe korra olen suutnud ka kooma ajada, siis see taga olev lüliti igati ok asi. Vanal 800 dreamil tiri pimesi tagant juhet sisse-välja. Eks ma olen teda muidugi hoolega piinanud ja igatsuguseid eksperimente huvi pärast teinud. Subtiitrite pluginit kasutanud ei ole ja filmidega olen kaasa visanud .srt tekstifaili ja selle filmile alla saab txt nupuga puldilt. Samas see laiendus on hea asi ja see sisuliselt sama mis bspleieril uuematel versioonidel ning tirib filmidele vastavalt enda keele valikutele subtiitri alla. Kui vähegi aega saan, siis katsetan esimesel võimalusel asja ära.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas hexman » 23:02, 20 Okt 2012

Ühes teises postituses on küll sellest subtiitrite pluginast juttu olnud kuid olen natuke laisk otsima seda ja linkima.
Koduleht pluginal siin http://www.krkadoni.com/log/
töötab muidu ok, kuid probleem on subbakate ajastus, sest kui hakata filmi kohe algusest vaatama, siis on subtiitreid paika ajada suht ok aga kui kuskilt poole pealt vaadata siis pead otsima seda õiget kohta (puldilt noole vasakule paremale). Katsetage ise kes viitsib ega ta muidugi parim lahendus pole aga kui paremat pole siis ajab asja ära küll. Praegu on väljas viimane 3.18 versioon. Installi see 3.09 ära mis seal foorumis üleval ja vajuta 0 (null) klahvi saad uuenduse kätte. Lisan siia enda muditud keelevaliku faili kus lisatud Eesti ja Soome.

Terv
Hex
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas rimas » 12:05, 21 Okt 2012

Palju õnne uhke pilli muretsemise puhul. :wink:

Mõningad punktid selles huvitavas võrdluses panid mind kommenteerima.

Maapealset dvb-t tuunerit hinnata ei oska, pilti näitab ok, freesinud ei ole, pilt on sisuliselt sama mis vanal 800-l pulgaga, aga selle erinevusega, et 7020HD näitab SNR-i.

OpenPLi näitab ju usb tuuneril SNR-i juba ammusest ajast?

Olen kogu aeg pidanud dreami dvd pleierit mõtetuks asjaks ..., eksisin ja ei oska seda vana dreamiga võrrelda, aga saatsin prooviks uue dreami kõvaketale suure dvd iso (dvd9) ja 7020HD mängis seda maha perfektselt isost ja väga hea kvaliteediga.

Jällegi OpenPLi mängib dvd iso faile täiesti probleemitult.
Samamoodi pole mingeid probleeme srt subidega. Äkki oli sul DM800-s mingi imelik image kasutuses? :wink:

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas raivo » 20:12, 21 Okt 2012

Tänan, Rimas. Ma olen pea aastake juba Faasi parteis ehk vaatan ametliku tarkvaraga + GP3 plugin. See usb tvb-t pulga snr näitamine pli-l on minule uudis, samuti tuli mulle üllatusena see isode mängimise teema ja ma millegi pärast oma lolli peaga arvasin, et DVD pleier on tehtud ainult 8000 dreamidele reaalsete dvd-e mängimiseks. Srt subtiiter mängib ametliku tarkvaraga küll ja lisamisel txt nupuga lihtsalt kuvab kui unknown SSA subtiiter. Font ja paigutus ok.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas rimas » 20:53, 21 Okt 2012

Pli ja selle sugulastele on dvd iso tugi juba sisse ehitatud, pole vaja selleks dvd pleierit paigaldada.

Kasutaja avatar
valzz
Entusiast
Postitusi: 141
Liitunud: 15:13, 30 Jaan 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas valzz » 09:52, 22 Okt 2012

hexman kirjutas:..kuid probleem on subbakate ajastus, sest kui hakata filmi kohe algusest vaatama, siis on subtiitreid paika ajada suht ok aga kui kuskilt poole pealt vaadata siis pead otsima seda õiget kohta (puldilt noole vasakule paremale).


Muideks number 5 (või oli 0) vajutades saab õigesse kohta ;)

hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 7020HD vs 800 PVR lühiarvustus

PostitusPostitas hexman » 20:37, 22 Okt 2012

Noh manualide lugemine pole just minu kõige tugevam külg :) kuigi ise hurjutan teisi seda tegema ;)

Teen kopi peist siia nuppude funktsioonidest

Left button ---- previous line of subtitles (nool vasakule - eelmine rida subtiitritest (edaspidi subad))
Right button ---- next line of subtitles (nool paremale - järgmine rida subadest)
Ok button-------- skips to the next line of subtitle (Ok nupp - hüppab subbade järgmisele reale)
Up button ---- 10 subtitle lines back (nool üles - 10 subade rida tagasi)
Down button ---- 10 lines subtitle forward (nool alla - 10 subade rida edasi)

Nupud 0,1,4,3,6 on subade kiiremini aeglasemalt mängimiseks ehk saab mängida ajastusega paremini (katsetage ise)

Button 0 - Selection FPS
Button 1 gives the acceleration of the complete subtitles (in degrees per 5ms)
Button 4 is also accelerate but in steps for a -25ms
Button 3 slowdown subtitles (in steps per 5ms)
Button 6 also to slow in steps for 25ms

Button 5 - Calculates time of subtitle using EPG and jumps near that time calculation
(Nupp 5 on subade enam-vähem täpseks ajastuseks kui hakkate filmi poole pealt vaatama)

Button 7 - jump right on the line subtitle from which you came out (if you're quit watching a recorded movie next time when start subtitle just press 7 and you are in the same position)
(Nupp 7 kasutage siis kui vaatate salvestatud filmi ja katkestate vaatamise ning vaatate näiteks järgmine päev edasi siis vajutades nuppu 7 jätkavad ka subad sama koha pealt)

Button 9 - calculates time that has passed and jumps using that calculation (when you watching live movie and if you come out of subtitle) (nupp 9 - saan aru et kui vaatad otse filmi ja kogemata tuled näiteks subbade režiimist välja ja kui käivitad subbad uuesti vajutad 9 ja ta leiab õige koha üles ehk arvutab välja ?? peab proovima)

Yellow button - Pauses the subtitle (starts up again with 2x OK) (kollane nupp - paneb subbadele pausi 2x OK stardib uuesti)

Red button - Moves a complete subtitles for 500ms forward - meaning that move the whole subtitle on the "fly" so you don't need to stop subtitle for correcting (punane nupp nihutab kõik subbad 500ms edasi - mõte selles, et ei pea siis ajastama neid filmi jooksul )

Green button - Moves subtitles for a complete 500ms backward on the "fly" - the opposite of the red button
Info button (on some EPG) - provides information of Subtitle and film as shown below (roheline nupp - sama mis punane aga tagasi)

Nii selline siis minu vaba tõlge, koolis õppisin küll saksa keelt aga nich verstehen, seega katsetage ise. Loodan, et oli abi!!

Terv
Hex

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist