LT image'id

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas faas » 21:33, 24 Juul 2010

Vedrumuhv ja Rimas asi tundub Teie varasemaid postitusi lugedes jne. olema selles, et nulle vähem ja mis kombainidele on ok, peate Teie kuidagi kemüüsetama LT-l ilmselt saab paremini hakkama. :wink: Või on Gemini tehtud lollidele nagu mina :lol:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas raivo » 21:38, 24 Juul 2010

8000-l on lihtsalt LT eelised = 0

Millega LT ruulib? Ikka 800-l just selle meediakeskusena. No on veel häid külgi peale selle ka aga vähemalt minu silmis on see põhiline.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas faas » 21:52, 24 Juul 2010

Kain muutsin tiba oma eelmisel lehel olevat postitust,äkki abiks ehk siis ajurid images ei ole just kriitilise tähtsusega minu meelest kasutades BA-d. :oops:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 00:28, 25 Juul 2010

LT arendus toimub nimelt DM8000 jaoks, autoritel omal pole enam kellelgi DM800, selleks on betatestijad. DM800 jaoks on LT piiri peal, LT6sp1 oli vast isegi üle piiri, alles oma tuunimisega sai lippama. See image on kõigist teistest erinev ja ilma tõsisemalt katsetamata häid omadusi ei pruugi märgata. Näiteks Harmony puldi saab ainult LT-ga mind rahuldavalt tööle. Üldiselt LT jaoks peaks olema paks raamat, et saada võimalustest aimu. Ega arendajad eriti ei tahagi, et asi väga laialt leviks. "Only for advanced users". Mingei häid "How to"-si ei leia, kõik on foorumi peal laiali.
Ma ise praegu LT-d ei kasuta, töötab Dream Elite dvb-t toe tõttu. Aga tunnen väga LT võimalustest puudust. Multiboot ja eriti BA on minu meelest saatanast. Kui tuleb isu uut katsetada saab teha 1:1 FlashBackup'iga varukoopia, selle pealepanek võtab vast minutikese rohkem kui multibootist käivitamine. Selle aja ma leian. :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas seston » 02:16, 25 Juul 2010

minuarust on driim pildi näitamiseks.kui ei usu siis tigekala võib seda arvamust kinnitada ja öelda ka mitu sõna multibuudi kohta.Saku on parem kui liviko.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 07:51, 25 Juul 2010

Eks muidugi on driimi peaülesanne näidata satipilti. Aga ta on võimeline veel muuks. Mina tõmban driimiga mõnigaid seriaale (nagunii on 24/7 võrgus), kuulan musa, vaatan DVD ja mkv filme. Selle tegemiseks ei pea ka DM800-ga rohkem kamüüsetama kui DM8000-ga. Õnneks töötavad Dream Elitel supakad normaalselt. See, et DM800 ei toeta divx ja xvid, mind ei loksuta. Tõesti ei taha suurelt ekraanilt sellise kvaliteediga asju vaadata.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
Viimati muutis rimas, 09:30, 25 Juul 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas seston » 09:03, 25 Juul 2010

mul on veel filmi vaatamiseks ja torrentiga toimetamiseks wd tv live.Ammu enam ei vaata divx-i ja xvid ja seda muud saasta.Kas gemini 5.1 leiab ise kõik kanalid ülesse ?
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 11:17, 25 Juul 2010

Tõmba Dreamset. Sellega saad tõmmata ise KingOfSat'ist kõige värskemad settingud. Loob ka lamedb, nii et kõik peaks töötama.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas faas » 11:24, 25 Juul 2010

rimas kirjutas: Näiteks Harmony puldi saab ainult LT-ga mind rahuldavalt tööle.

:?: 885 toimib küll ok.Mida Sa mõtled rahuldavalt ja kuidas see toimimine imagega seotud on?Originaal pult sahtlis ja ei kasuta kõik vajalikud toimingud saan Harmony-ga tehtud nii Gemini,LT jne. imagetega.Muidugi on maitse asi ja ilmselt palju kasutajaid sama palju kah arvamusi.Kuid ma ei ütleks küll, et LT teeks minu kastist supper meedia keskuse ja oluliselt parema kui Gemini või teised sarnased . :lol:

Miks BA saatanast on? Toimib ja lihtne DCC vahendusel mudida ehk siis kustutada,installida jne.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 12:19, 25 Juul 2010

faas kirjutas::?: 885 toimib küll ok.Mida Sa mõtled rahuldavalt ja kuidas see toimimine imagega seotud on?Originaal pult sahtlis ja ei kasuta kõik vajalikud toimingud saan Harmony-ga tehtud nii Gemini,LT jne. imagetega.Muidugi on maitse asi ja ilmselt palju kasutajaid sama palju kah arvamusi.Kuid ma ei ütleks küll, et LT teeks minu kastist supper meedia keskuse ja oluliselt parema kui Gemini või teised sarnased . :lol:

Miks BA saatanast on? Toimib ja lihtne DCC vahendusel mudida ehk siis kustutada,installida jne.

Kas pikk nupulevajutus toimib? Minu One'l igal juhul mitte. LT laseb palju funktsioone sättida driimi puldi kobinatsiooni shift+nupp taha. Ka selliseid, mis asuvad sügaval menüüdes või lausa telneti käske. Saab muuta rc level konfifailides mässamata (kellel on kaks driimi toas teab, milleks see hea on).
Oli veel palju asju, aga ei mäleta kohe kõike, kuna põhiseadistus tuleb ainult esimesel korral ära teha, hiljem teeb seda sinu eest lt6links. Sinna saad panna mida iganes. Taaskäivitamisel luuakse vastav symlink. Nii moodustub pidevalt värske olev backup ja flash'is ruumi ka rohkem. Väike näide minu lt6links.conf failist

Kood: Vali kõik

/usr/keys=/media/usb/usr/keys
/usr/share/fonts=/media/usb/usr/share/fonts
/usr/share/enigma2/po/et=/media/usb/usr/share/enigma2/po/et
/usr/bin/enigma2.sh=/media/usb/usr/bin/enigma2.sh
/usr/bin/2SUB=/media/usb/usr/bin/2SUB
/usr/bin/mgcamd_1.31=/media/usb/usr/bin/mgcamd_1.31
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/2SUB=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/2SUB
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/2SUBConf=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/2SUBConf
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/AspectRatioSwitch=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/AspectRatioSwitch
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/LTExternalEPG=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/LTExternalEPG
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/Suomipoeka=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/Suomipoeka
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MyTube=/media/usb/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MyTube

See tähendab seda, et uue LT paigaldamisel käivitub kohe täielikult seadistatud image.

Mis puutub BA-sse, siis kasutasin seda ka hoolega, kuni driim hakkas kummaliselt käituma. Crashlog'idest lugesin Barry Allen'iga seotud veateateid. Natuke uurimist netist ja ihukarvad kerkisid, kui lugesin, mida see BA kõike teeb ja "kontrollib".

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas faas » 12:52, 25 Juul 2010

Ja need asjad oleksid? Mõtlen BA kohalt, ilmselt kah teistel huvitav lugeda kui kannatab avalikult kirjutada. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas Energizer » 13:19, 25 Juul 2010

Äkki on väga loll küsida, aga miks mulle tundub nii, et iga uue imagega võetakse Flashist rohkem mälu? DM7025 on kõigest 32 MB . Palju sinna ei lao. Samas installida CF kaardile ei ole ka just see, minu meelest ebamugav... Muidu prooviks ära uue LT aga tundub et see on rohkem mõeldud suurema flashiga driimidele. Senised katsed Black Holede ja isegi ühe dream elitega kinnitavad seda.
Hetkel Gemini 4.7 ja tundub et minule kui algajale on sellest küll ja küll . Kaldun pooldama seisukohta et ära torgi töötavat asja...

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 13:49, 25 Juul 2010

faas kirjutas:Ja need asjad oleksid? Mõtlen BA kohalt, ilmselt kah teistel huvitav lugeda kui kannatab avalikult kirjutada. :)

See oli tükk aega tagasi, ei taha siin hakata mingit tühja juttu tegema, kui täpselt ei tea. Üldiselt öeldi seal, et BA jälgib kõike, mida driimiga teed. Suur Vend.

Pole kunagi DM7025 omanud, aga silma on jäänud, et saalemälu(swap) on lausa kohustuslik. Kui on flashis ruumi vähe, võib näiteks laiendused saata CF-kaardile

Kood: Vali kõik

mv /usr/lib/enigma2/python/Plugins /media/cf/Plugins
ln -s /media/cf/Plugins /usr/lib/enigma2/python/Plugins

Samuti annab palju kaasapandud kraami kustudada. Peab muidugi täpselt teadma, mida teed, muidu läheb image paigaldamiseks. :wink:
LT lõpetas juba DM7025 toetuse, aga fännide tungival nõudmisel nüüd jätkatakse. Pole LT foorumis mingit hädakisa näinud.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas Energizer » 13:54, 25 Juul 2010

Tänud!

Seda tean et swap on kohustuslik, vaatamata sellele pole ükski image mul stabiilsem kui Gemini, ertiti 4.7. Võib-olla tegin midagi valesti, igatahes rohkem ei torgi. Vähemalt mitte seni kuni tekib reaalne vajadus üle flashimiseks.
Mis puudutab rookimist siis üleliigsed pluginad olen ära kustutanud peale WebInterface ja VLC mis kahjuks ei taha kuidagi PC-ga ühendust pidada vaatamata õigetele IP aadressitele ja Cifs settingutele.

Samas Pc enda VLC player striimib dreamist ilusti ilma probleemideta.

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas seston » 20:15, 25 Juul 2010

rimas kirjutas:Tõmba Dreamset. Sellega saad tõmmata ise KingOfSat'ist kõige värskemad settingud. Loob ka lamedb, nii et kõik peaks töötama.



mul pole seda dreamsetti kuskil tööle panna sest ma ei kasuta saadana sigitist oma arvutis.Tahaks vahest ka porri vaadata rahus ja mitte aega raisata viiruste ja muu sita skännimiseks.Moor puhkusel nii,et katsetusteks jäetakse mulle see aeg kui ta magab.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist