WiMax

indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    unknown unknown
On tänatud: 16 korda

PostitusPostitas indrpo » 17:41, 25 Veebr 2007

xxmen võiks siis kirjutada ka, et probleem on lahenenud.. või ei ole?

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 19:17, 26 Veebr 2007

Probleem on lahenenud selles mõttes, et sisselogimisega alates 03.02 probleeme pole olnud. Küll ei ole keegi Elioni inimestest, kellega rääkinud olen, mulle suutnud selgitada selle https-põhise sisselogimise vajalikkust. Lihtsalt nii on ja vsjo. Vägisi jääb mulje, mingil asjapulgal on selle najal vaja enda olemasolu tõestada. Wifi-alades ma saan sellest aru, aga WiMax-i puhul pääseb ju niikuinii võrku ainult registreeritud seade kindla tugijaama kindlas sektoris.
Praegu igatahes jätkan selle lahendusega.Muidu WiMax sidelahendusena tundub küll viisakas: kiirused on nii nagu paketis ette nähtud ja lume- ja vihmasaju segavat mõju pole ka täheldanud.

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 13:07, 28 Veebr 2007

ccdc kirjutas:Tegelikult on võimalik wimaxi audentimine teha mitte webi põhiselt vaid ruuteri mac aadressiga!!! Tuleb elioniga suhelda ja nad teevad selle sulle ära...minul igatahes töötab.


Kellega peaks suhtlema ? Mul ka mitu korda olnud jama selle sisselogimise lehega (elion wimax).
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
Saba
Edasijõudnu
Postitusi: 33
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas Saba » 22:36, 28 Veebr 2007

Pärast ISP vahetust on kõik OK. See oli ka ainus lahendus probleemile. Kui keegi leiab muu lahenduse, oleks kena see siin välja hõigata.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    unknown unknown
On tänatud: 16 korda

PostitusPostitas indrpo » 22:44, 28 Veebr 2007

Elioni wimax võrku lubatakse vastuvõtuseade mille MAC on baasis lubatud, veebis avaneb sisselogimisaken kuhu kasutaja sisestab tunnuse ja parooli. See tunnus on seotud kliendi tootega ning see määrab ära paketi kiiruse. Sarnane süsteem täätab ka ADSLi peal ju.. PPPoE paroolidega ;)
Veebilogimine on muidugi kehvem kuna peale misiganes üle 15min (ruuteri-)katkestust vajab uuesti sisselogimist.
Ehk aitab [email protected] logimisest vabanemiseks aga kindlalt ei luba. Põhjus peab päris mõjuv olema kuna see tekitab hiljem võrgu ümberkorraldamisel üsna suuri probleeme ja käsitööd, halvimal juhul võib klient mingi hetk ühendusest mitmeks päevaks ilma jääda.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 108 külalist