Dreambox ja JPG

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

Dreambox ja JPG

PostitusPostitas cocaman » 20:51, 11 Dets 2006

Paar küsimust tekkis. Kas keegi oskab aidata, mis nipiga saaks db500 jpg'si näitama, mingit slaidshow'd näiteks suvalisest võrgus külge mountitud kataloogist. Ja kas üldse NTFS katalooge saab dreamile külge üle võrgu mäppida ?
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Dreambox ja JPG

PostitusPostitas mesilane » 09:26, 12 Dets 2006

cocaman kirjutas:Paar küsimust tekkis. Kas keegi oskab aidata, mis nipiga saaks db500 jpg'si näitama, mingit slaidshow'd näiteks suvalisest võrgus külge mountitud kataloogist. Ja kas üldse NTFS katalooge saab dreamile külge üle võrgu mäppida ?

NTFS on ketta/partitsiooni, mitte kataloogiformaat. Oletan, et kui kasutatakse NTFS'i, siis on tegemist Windowsiga. Jah, windows 2000's ja XP's väljajagatud katalooge saab küll külge mountida - selleks on võrgu failisüsteem CIFS. Seda saab kasutada näiteks MP3'de mängimiseks kõvakettalt ja miks mitte ka JPG'de vaatamiseks.
http://www.microsoft.com/mind/1196/cifs.asp
Viimati muutis mesilane, 09:44, 12 Dets 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 09:44, 12 Dets 2006

Heh, kust sa välja lugesid et ma NTFS'i kataloogiformaadiks pidasin :) ega ma päris eilane ka ei ole. Mõtlesin ikka NTFS kettal olevaid katalooge, services for unix'iga sain küll NFS sharingu külge aga NTFS'iga tekkis probleeme failide kirjutamisel dreamist arvutisse. Aga see selleks, mul dream igatahes jpg'd kuidagi ei taha telekas näidata, kas teen midagi valesti või on mul mõni vajalik apl. äkki puudu ? -> lähen fail mode'le, otsin jpg üles, klikkan puldilt OK faili peal, aga pilti ette ei tule, näitab küll nagu laeks pilti aga pildi asemel on ikkagi TV :) Äkki mingi nipp ?
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:48, 12 Dets 2006

cocaman kirjutas:Heh, kust sa välja lugesid et ma NTFS'i kataloogiformaadiks pidasin :) ega ma päris eilane ka ei ole. Mõtlesin ikka NTFS kettal olevaid katalooge, services for unix'iga sain küll NFS sharingu külge aga NTFS'iga tekkis probleeme failide kirjutamisel dreamist arvutisse. Aga see selleks, mul dream igatahes jpg'd kuidagi ei taha telekas näidata, kas teen midagi valesti või on mul mõni vajalik apl. äkki puudu ? -> lähen fail mode'le, otsin jpg üles, klikkan puldilt OK faili peal, aga pilti ette ei tule, näitab küll nagu laeks pilti aga pildi asemel on ikkagi TV :) Äkki mingi nipp ?
NFS ja FTP failisüsteemi pole ma windowsis korralikult käima saanud, CIFS seevastu toimib laitmatult. Olen ühtlasi tähele pannud, et mitte kõik JPG formaadid ei ole sobivad.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 11:49, 14 Dets 2006

Njah, aga kuidas ma ikkagi DB saan JPG'd näitama teleri ekraanile :) Ta kurat ei näita noh ühtki pilti mulle...
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas hania » 14:36, 14 Dets 2006

pli image näitas pilte aga sitta kvaliteediga 8- biti vist

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Dreambox ja JPG

PostitusPostitas sniff01 » 17:10, 14 Dets 2006

cocaman kirjutas:Heh, kust sa välja lugesid et ma NTFS'i kataloogiformaadiks pidasin :)


cocaman kirjutas: Ja kas üldse NTFS katalooge saab dreamile külge üle võrgu mäppida ?


Loe seda kõvasti ise siis saad aru (enteefes katalooge), miks selline arusaam tekkis ja mitte ainult "mesilasel" :)

Õppigem eesti keelt seltsimehed.

Sry OT pärast aga igavus tapab :roll:

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

Re: Dreambox ja JPG

PostitusPostitas cocaman » 20:11, 14 Dets 2006

sniff01 kirjutas:(enteefes katalooge)


Okei, ärme nüüd pilli lõhki aja:
NTFS = New Technology File System

Sellega on kõik öeldud, failisüsteem on NTFS mitte mingi partatsioon ega miski ketas.
NTFS kataloog = Uue Tehnoloogia Failisüsteemi Kataloog

Kas nüüd on parem ?
-=cocaman=-

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist