ProgDVB video-outi

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

ProgDVB video-outi

PostitusPostitas Martini » 17:07, 18 Juun 2007

Hei,

probleem siis selline. ProgDVB pilti tahaks näidata secondary display device peal, milleks on S-video out resolutsioonil 800x600. Iseenesest käitub ProgDVB üliviisakalt, kui ta aken secondary monitorile lohistada ja seal fullscreeni ajada, lähebki ta just seal fullscreeni (mida sugugi mitte kõik asjad ei oska). Aga - välisel monitoril (noh, telekal tegelt) pilt ei jookse normaalselt. Framerate langeb silma järgi 3 korda, kusjuures ilusasti stabiilselt, mitte et aeg-ajalt jääb kaader vahele vaid minu meelest pilti uuendataksegi lihtsalt iga kolmanda kaadri ajal. Ei sõltu sellest, kas ProgDVB on välisel monitoril aknas või fullscreenis, kohe, kui muidu ilusti jooksva pildiga akna sinna lohistad, hakkab nõksutama. Eriti naljakas on see, et kui see aken siis primaarsele tagasi lohistada, pilt jääbki nõksutama, seni kuni korraks mingile muule kanalile pole vahetatud. Sel ajal, kui pilt on välises aknas, kanalite vahetamine asja ei paranda.

Ma proovisin igasuguste rendereri võimalustega mängida, minu meelest ei andnud ükski head tulemust. Osa olid küll sellised, mis lihtsalt välises monitoris pilti ei näita:)

Milles kruvi? Mul on kuri kahtlus, et mingid overlay seadistused teevad mulle liiga, aga mida näppida, enam ei mõista.

Kasutaja avatar
JT17
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas JT17 » 15:11, 19 Juun 2007

Mis ProgDVB versioon?
Mis koodek (H264)?
Mis OP-süsteem?
Mis videokaart?
Mis TV-kaart?

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 07:57, 20 Juun 2007

ProgDVB 5.08.03 Elecard

Elecardi H264, aga see ei puutu asjasse, sest kõik katsed olid mpeg2 kanalitega, mille jaoks on ka elecardi mpeg2 video decoder

Windows XP SP2

Inteli Mobile 945GM integreeritud video koos integreeritud S-video väljundiga.


Ah ja see ka veel, et tulemus ei sõltu üldse sellest, kas vaadata fta või c***x kanalit.

Kasutaja avatar
JT17
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas JT17 » 10:02, 20 Juun 2007

1. Ei ole konkreetse videokaardi eripäradega kursis, ent endal on lauaarvutil ATI Radeon 9600 PRO videkaardiga olnud samuti probleeme ProgDVB telekasse saadetud pildiga:

vähendasin primaarmonitori resolutsiooni ning kaadrisagedust (screen refresh rate) ning värvisügavust 32-bit pealt 16-bit peale.

Aeg-ajalt tekkinud nõksatus kadus pildilt peaaegu täielikult ära.

Arvatavasti pole ProgDVB koodek kõige paremini otpimeeritud ning kasutab liigselt arvuti ressurssi.

2. Ma ei saa sinu seletusest päris hästi aru, kuidas sa pildi telekasse saadad:
siiani on mul kõigil videokaartidel (ATI, Nvidia) menüüs olnud valik, kust olen valinud teiseks monitoriks (secondary display) teleri (generic TV).

See valik peaks automaatselt väljundi seaded/reziimi telerile sobiks seadma.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:12, 20 Juun 2007

Inteli Mobile 945GM integreeritud video koos integreeritud S-video omab nii $ita kvaliteediga väljundit, et usu mind - sa ei taha seda. Kui tahad vaadata normaalse kvaliteediga pilti, siis hangi omale vga -> s-video konverter. Pole probleeme enam eri resolutsioonidest tulenevate piirangute jms.

Kui aga kasutaksid 'suurt valget kasti' siis raudne soovitus - SkyStar1 koos ülikvaliteetse videoväljundiga...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist