HAUPPAUGE WINTV HVR 4000 DVB-T/S/S2 HDTV ???????

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 12:10, 20 Nov 2007

dreamants kirjutas:Esimesel võimalusel läheb peale. Siiani DVBViewer'iga, jube ebamugav.
DVBViewer toetab ka WinLIRC'i, järelikult peaks Hauppauge pult töötama ka DVBVieweriga. Nuppude funktsioonid võivad muidugi erineda. DVBVieweri jaoks on spetsiaalne DIRC plugin:
http://www.oliver-frietsch.de/dirc/?lng=en
Ilmselt saab ka otse WTVIRBridge abil.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 15:22, 20 Nov 2007

mesilane kirjutas:
dreamants kirjutas:Esimesel võimalusel läheb peale. Siiani DVBViewer'iga, jube ebamugav.
DVBViewer toetab ka WinLIRC'i, järelikult peaks Hauppauge pult töötama ka DVBVieweriga. Nuppude funktsioonid võivad muidugi erineda. DVBVieweri jaoks on spetsiaalne DIRC plugin:
http://www.oliver-frietsch.de/dirc/?lng=en
Ilmselt saab ka otse WTVIRBridge abil.

Mul DVDBViewer 3.9.0.0. Selleks, et tavaliselt kanalilt üle minna HD kanalile ja vastupidi tuleb iga kord taaskäivitada. See on ebamugav.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 16:48, 20 Nov 2007

dreamants kirjutas:Mul DVDBViewer 3.9.0.0. Selleks, et tavaliselt kanalilt üle minna HD kanalile ja vastupidi tuleb iga kord taaskäivitada. See on ebamugav.


Kas see puudutab ainult S2 kanalit? Mul on ka 3.9, aga ma kasutan seda ainult DVB-T jaoks. Seal pole mingit taaskäivitamist vaja, kui minna näiteks MPEG-2 kanalilt H.264 SD või HD (näiteks Luxe) kanalile või vastupidi, sõltumata sellest, kas teine kanal on FTA või mitte. Ainuke otsene piirang, mida ma olen H.264 kanalite puhul täheldanud, on see, et seal ei saa kasutada Mosaic eelvaadet.

DVBVieweril on kanalivahetusega seotult minu meelest ainult üks jabur probleem - kui sul on listis kanal, millel parasjagu eriti signaali ei ole (mingi eksootiline soome mux vms), siis kanal edasi/tagasi nuppudega sinna sattudes tekib häirivalt pikk mõttepaus.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 17:25, 20 Nov 2007

Martini kirjutas:
dreamants kirjutas:Mul DVDBViewer 3.9.0.0. Selleks, et tavaliselt kanalilt üle minna HD kanalile ja vastupidi tuleb iga kord taaskäivitada. See on ebamugav.


Kas see puudutab ainult S2 kanalit? Mul on ka 3.9, aga ma kasutan seda ainult DVB-T jaoks. Seal pole mingit taaskäivitamist vaja, kui minna näiteks MPEG-2 kanalilt H.264 SD või HD (näiteks Luxe) kanalile või vastupidi, sõltumata sellest, kas teine kanal on FTA või mitte. Ainuke otsene piirang, mida ma olen H.264 kanalite puhul täheldanud, on see, et seal ei saa kasutada Mosaic eelvaadet.

DVBVieweril on kanalivahetusega seotult minu meelest ainult üks jabur probleem - kui sul on listis kanal, millel parasjagu eriti signaali ei ole (mingi eksootiline soome mux vms), siis kanal edasi/tagasi nuppudega sinna sattudes tekib häirivalt pikk mõttepaus.

See on S2 jah. näiteks Premiere HD'lt Pro7HD'le ja vastupidi. Premere HD'lt Discovery HD'le ja vastupidi probleemi pole. St. ühelt transpondrilt teisele üleminekul.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 23:56, 20 Nov 2007

äkki keegi seletaks mulle puust ja punaselt, kuda ma saaks dvbvieweri 3.9.0 hauppauge wintv puldiga tööle. WTVIRBridge ja pult tundub, et suhtlevad omavahel. Kuda ma aga dvbviewerile selle winlirc abil selgeks teen?

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:09, 21 Nov 2007

tom1245 kirjutas:äkki keegi seletaks mulle puust ja punaselt, kuda ma saaks dvbvieweri 3.9.0 hauppauge wintv puldiga tööle. WTVIRBridge ja pult tundub, et suhtlevad omavahel. Kuda ma aga dvbviewerile selle winlirc abil selgeks teen?
WTVIRBridge asendab WinLIRC'i, dvbvieweri paned õiget WinLIRC porti kuulama ja seadistad funktsioonidele vastavad puldi nupud. Kas selleks on mingi plug-in ?

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 11:02, 21 Nov 2007

mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:äkki keegi seletaks mulle puust ja punaselt, kuda ma saaks dvbvieweri 3.9.0 hauppauge wintv puldiga tööle. WTVIRBridge ja pult tundub, et suhtlevad omavahel. Kuda ma aga dvbviewerile selle winlirc abil selgeks teen?
WTVIRBridge asendab WinLIRC'i, dvbvieweri paned õiget WinLIRC porti kuulama ja seadistad funktsioonidele vastavad puldi nupud. Kas selleks on mingi plug-in ?

nu vot ei jaga sellest muhvigi :lol:

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 11:09, 21 Nov 2007

tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:äkki keegi seletaks mulle puust ja punaselt, kuda ma saaks dvbvieweri 3.9.0 hauppauge wintv puldiga tööle. WTVIRBridge ja pult tundub, et suhtlevad omavahel. Kuda ma aga dvbviewerile selle winlirc abil selgeks teen?
WTVIRBridge asendab WinLIRC'i, dvbvieweri paned õiget WinLIRC porti kuulama ja seadistad funktsioonidele vastavad puldi nupud. Kas selleks on mingi plug-in ?
nu vot ei jaga sellest muhvigi :lol:
WinLIRC'i ja WTVIRBridge'i põhiline erinevus seisneb selles, et WinLIRC toimib ainult serial (COM) pordis oleva IR vastuvõtjaga (erinevate pultide jaoks on kasutusel puldikoodide failid), WTVIRBridge aga ettenähtud Hauppauge kaartidele integreeritud IR vastuvõtjatele. WTVIRBridge's midagi seadistada ei ole vaja seal on kõik juba Hauppauge pultide jaoks paigas. Teisi pulte sellega kasutada ei saa. WTVIRBridge tuli enne käima lasta ja siis ProgDVB'l nupud juba toimisid. Kusagil tuleb siduda programmi funktsioonid ja Hauppauge puldi nuppude nimed: Up Down OK Vol+ Vol- Mute Record Ch+ Ch-
TV-tarkvara, meediaplayeri, jms. tarkvaraga suhtlevad WinLIRC ja WTVIRBridge täpselt sama protokolliga. Tarkvaras paned WinLIRC hosti nimeks (IP aadressiks) "localhost" ja pordi numbriks 8765.

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 15:10, 21 Nov 2007

mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:äkki keegi seletaks mulle puust ja punaselt, kuda ma saaks dvbvieweri 3.9.0 hauppauge wintv puldiga tööle. WTVIRBridge ja pult tundub, et suhtlevad omavahel. Kuda ma aga dvbviewerile selle winlirc abil selgeks teen?
WTVIRBridge asendab WinLIRC'i, dvbvieweri paned õiget WinLIRC porti kuulama ja seadistad funktsioonidele vastavad puldi nupud. Kas selleks on mingi plug-in ?
nu vot ei jaga sellest muhvigi :lol:
WinLIRC'i ja WTVIRBridge'i põhiline erinevus seisneb selles, et WinLIRC toimib ainult serial (COM) pordis oleva IR vastuvõtjaga (erinevate pultide jaoks on kasutusel puldikoodide failid), WTVIRBridge aga ettenähtud Hauppauge kaartidele integreeritud IR vastuvõtjatele. WTVIRBridge's midagi seadistada ei ole vaja seal on kõik juba Hauppauge pultide jaoks paigas. Teisi pulte sellega kasutada ei saa. WTVIRBridge tuli enne käima lasta ja siis ProgDVB'l nupud juba toimisid. Kusagil tuleb siduda programmi funktsioonid ja Hauppauge puldi nuppude nimed: Up Down OK Vol+ Vol- Mute Record Ch+ Ch-
TV-tarkvara, meediaplayeri, jms. tarkvaraga suhtlevad WinLIRC ja WTVIRBridge täpselt sama protokolliga. Tarkvaras paned WinLIRC hosti nimeks (IP aadressiks) "localhost" ja pordi numbriks 8765.

ok, progdvb-ga ehk toimib, kuid kuda dvbvieweriga asi tööle saada?

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 17:20, 21 Nov 2007

tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:TV-tarkvara, meediaplayeri, jms. tarkvaraga suhtlevad WinLIRC ja WTVIRBridge täpselt sama protokolliga. Tarkvaras paned WinLIRC hosti nimeks (IP aadressiks) "localhost" ja pordi numbriks 8765.
ok, progdvb-ga ehk toimib, kuid kuda dvbvieweriga asi tööle saada?
Mitte ainult ProgDVB vaid ka Media Player Classic ja paljud teised WinLIRC juhtimist võimaldavad programmid töötavad Hauppauge puldiga. Saab OpenOffice Impressis ettekande ajal slaide vahetada jms.

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 18:14, 21 Nov 2007

mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:TV-tarkvara, meediaplayeri, jms. tarkvaraga suhtlevad WinLIRC ja WTVIRBridge täpselt sama protokolliga. Tarkvaras paned WinLIRC hosti nimeks (IP aadressiks) "localhost" ja pordi numbriks 8765.
ok, progdvb-ga ehk toimib, kuid kuda dvbvieweriga asi tööle saada?
Mitte ainult ProgDVB vaid ka Media Player Classic ja paljud teised WinLIRC juhtimist võimaldavad programmid töötavad Hauppauge puldiga. Saab OpenOffice Impressis ettekande ajal slaide vahetada jms.

no panin dvbvieweri optionsites input pluginsite alt linnukese winlirc ette, kuid ei muhvigi :roll:

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:27, 22 Nov 2007

tom1245 kirjutas:no panin dvbvieweri optionsites input pluginsite alt linnukese winlirc ette, kuid ei muhvigi :roll:
Pole ise DVBViewrit kasutanud, seega ei oska täpsemalt nõu anda. Juhendite järgi saab nuppude funktsioone seadistada: OPTIONS->CONTROL->WINLIRC alt.
Aga kusagilt peaks saama määrata ka Winlirc pordi numbrit.

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 15:22, 22 Nov 2007

mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:no panin dvbvieweri optionsites input pluginsite alt linnukese winlirc ette, kuid ei muhvigi :roll:
Pole ise DVBViewrit kasutanud, seega ei oska täpsemalt nõu anda. Juhendite järgi saab nuppude funktsioone seadistada: OPTIONS->CONTROL->WINLIRC alt.
Aga kusagilt peaks saama määrata ka Winlirc pordi numbrit.

kas see tähendab, et mul peaks arvutis jooksma winlirc server?

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 15:28, 22 Nov 2007

tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:no panin dvbvieweri optionsites input pluginsite alt linnukese winlirc ette, kuid ei muhvigi :roll:
Pole ise DVBViewrit kasutanud, seega ei oska täpsemalt nõu anda. Juhendite järgi saab nuppude funktsioone seadistada: OPTIONS->CONTROL->WINLIRC alt.Aga kusagilt peaks saama määrata ka Winlirc pordi numbrit.
kas see tähendab, et mul peaks arvutis jooksma winlirc server?
EI, sul jookseb selle asemel "WtvirBridge WinLIRC Edition" server. IP aadressiks "localhost" ja pordi numbriks 8765. Välismaa foorumitest võib lugeda, et probleeme võib põhjustada tulemüüritarkvara ZoneAlarm vms. Server peab pääsema "võrku" serverina ja DVBViewer peab samuti "võrku" st. samas masinas olevale serverile ligi pääsema. Siin on mingi juhend:
http://www.dvbviewer.info/forum/index.p ... opic=20519
Tuleb välja, et on olemas "DVBViewer Pro" ja "DVBViewer TE". Esimene mõistvat ise WinLIRC käskusid ja teise puhul on vajalik mingi DIRC kerberniit. Settings > Optionen > Inputplugins > Winlirc alt on võimalik erinevate pultide koode laadida ?! "WtvirBridge WinLIRC Edition" asemel on võimalik kasutada ka "Girder Plugin HappaugeIR"
http://www.dvbviewer.info/forum/index.p ... 54&t=20701
http://www.steffen-klausing.de/content4 ... =15&id=237

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 18:20, 22 Nov 2007

mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:
mesilane kirjutas:
tom1245 kirjutas:no panin dvbvieweri optionsites input pluginsite alt linnukese winlirc ette, kuid ei muhvigi :roll:
Pole ise DVBViewrit kasutanud, seega ei oska täpsemalt nõu anda. Juhendite järgi saab nuppude funktsioone seadistada: OPTIONS->CONTROL->WINLIRC alt.Aga kusagilt peaks saama määrata ka Winlirc pordi numbrit.
kas see tähendab, et mul peaks arvutis jooksma winlirc server?
EI, sul jookseb selle asemel "WtvirBridge WinLIRC Edition" server. IP aadressiks "localhost" ja pordi numbriks 8765. Välismaa foorumitest võib lugeda, et probleeme võib põhjustada tulemüüritarkvara ZoneAlarm vms. Server peab pääsema "võrku" serverina ja DVBViewer peab samuti "võrku" st. samas masinas olevale serverile ligi pääsema. Siin on mingi juhend:
http://www.dvbviewer.info/forum/index.p ... opic=20519
Tuleb välja, et on olemas "DVBViewer Pro" ja "DVBViewer TE". Esimene mõistvat ise WinLIRC käskusid ja teise puhul on vajalik mingi DIRC kerberniit. Settings > Optionen > Inputplugins > Winlirc alt on võimalik erinevate pultide koode laadida ?! "WtvirBridge WinLIRC Edition" asemel on võimalik kasutada ka "Girder Plugin HappaugeIR"
http://www.dvbviewer.info/forum/index.p ... 54&t=20701
http://www.steffen-klausing.de/content4 ... =15&id=237

girderiga mul juba töötab üks logitech ultrax pult küll, kuid tahaks proovida hauppauge puldiga ka. DVBviewer 3.9 pro on mul, maksin 15 eurtsi selle eest. DVBvieweri settingsites on winlirc all localhost ja port 8765 paigas. Mida edasi teha? wtvbridge toimib, reageerib puldile, log näitab, et "binding of server successful".

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist