Alt DVB ja DVB Dream ei näita pilti

Kasutaja avatar
jaan
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas jaan » 21:36, 29 Jaan 2007

Command promptis navigeerimisega raskusi?

cd ... - läheb ühe tasandi võrra üles
cd kausta nimi - läheb sinna kausta

Aga kui sa oleks mu eelmist juttu tähelepanelikumalt lugenud, siis oleks märganud sellist teksti:

Veelgi parem on filtrit registreerida FilterManageriga: Register new filter ja otsid üles ddsource.ax

Registreerida saab ainult administraatori õisgustega kasutaja.

Kasutaja avatar
ruttar
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 03:00, 22 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ruttar » 01:29, 30 Jaan 2007

sain nüüd uue kirja ette (Incompatible codec or renderer combination is selected.Graph coldnt be created)
Kas see peaks tähendama, et kombinatsioon on valitud aga see on vastuolus.Kas on nii, et ma ikkagi pean sealt õige variandi leidma.
Dvb Dreami valikus on nVidea ja sealt tabelist kus koodekid on näen sellist asja nagu NVIDEA Video Decoder mille moodul on C:\dvbdream\filters\nviddec.ax
Kui ma nüüd koodekiks nVidia panen on see siis õige asi või ei ole, seal veel audio codec ja rendererid(mida tähendama peaks ei tea)?

Kasutaja avatar
ruttar
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 03:00, 22 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ruttar » 01:44, 30 Jaan 2007

Sain nüüd kirja ette (Incompatible codec or renderer combination is selected.Graph coldnt be created.)Kas see võiks tähendada et minu valitud codecite kombinatsioon on vastuolus?
Kui valin Dvb Dream-il vido codec-i nVidia ja seal koodekite tabelis näen NVIDIA Video Decoder mille moodul on C:\dvbdream\filters\nvviddec.ax oleks siis valik õige või mitte?
Seal veel audio codec ja video,audio renderer(kuidas need veel õigeks panna ja mis asjad need võiks olla)?

Kasutaja avatar
ruttar
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 03:00, 22 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ruttar » 02:00, 30 Jaan 2007

Reg new filter ja otsisin ddsource.ax vastu ei ajand vajutasin ok.tea mis edasi, nüüd tuleb kiri kui käima dvb lasen (Can not create video-decoder filter. Suggestion: change video codec)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
ruttar
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 03:00, 22 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ruttar » 18:45, 30 Jaan 2007

Suured tänud abi eest.Video Codec(InterVideo),Audio Codec(Cabest MPEG/AC3),Video Renderer(Video Mixing Renderer)Audio Renderer(VIA AC97 Audio(WAVE) ja pilt tuli ette.Tundub et senistest programmidest parim pilt esialgsel vaatamisel.PIP on ka normaalne asi.
Ei tea kas s2emu ka käima läheks?
Kas siis Alt DVB-l on mul analoogne probleem, sest pilti ei näita aga signaal ja kanalid muidu nagu olemas.Seal ta nagu ei ütle, et millises failis viga peitub näitab graafika error.
Tänan veelkord eelmise abi eest, nii hea meel(SUPER)!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist