Veel skystar1 ja 2 kohta

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: Veel skystar1 ja 2 kohta

PostitusPostitas kamm » 12:59, 18 Dets 2003

clarus kirjutas:Kas keegi ütleks,mis kanaleid siis ta lõppudelõpuks nende tv kaartidega näeb või on näinud.(Skystar1ja2) Ja ärge palun pange mingit venekeelse saidi aadresse vaid palu oma kogemustest!!! :shock:


Kulla mees, tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka teadmine. Kuidagi imelik on sisseastuja soov näha kõiki sillas ja ettekandealdis.

Uuri foorumi ajalugu ja kui tekivad küsimused konkreetse probleemi kohta, anna teada.

Mis puutub vene saitidesse, siis ei maksa neid alahinnata.

Jõudu tööle!

hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas hexman » 13:10, 18 Dets 2003

Eks me eestlased vist hakkame jõudma sinna heasse tarbimisühiskonda, et kõike peab kohe ja nüüd saama. Clarus aga see maksab raha!!!! Maksma mulle 5000.- krooni ja ma loen sulle ühekaupa kanalid ette mida sa näed :)). Toetan kammi siinkohal, et näe veidi vaeva ise kah. Kuna sulle ei meeldinud venekeelsed kanalid annan Sulle ühe hea lingi http://www.lyngsat.com ja ära tule ütlema, et Sa ei saanud aru mismoodi see seal toimib. Jõudu niikaua kui sul 5000.- maksta pole!!
Keep on Dreaming!!!

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: Miks siis kohe nii kurjalt

PostitusPostitas kamm » 14:02, 18 Dets 2003

clarus kirjutas:Ma lihtsalt mõtlesin,et tashilju uurin asja enne kui ostma hakkan,aga näe kohe sain kõrvetada.Miks see kadedus ikka nii suur on,et kui ise miskit omad ega ikka ei taha jagada küll.Ma lihtsalt tahtsin teada,et kas see tasub jändamist,et äki teadjamehed oskavad öelda.mA SAIN NII ARU,ET SELLEKS SEE FOORUM ONGI.Aga PALUN VABANDUST KUI MA EKSISIN :roll:


Ära võta südamesse, esimene vasikas läheb ikka aia taha nagu öeldakse.

Oleksid pidanud oma küsimuse natuke teises, kui ultimatiivses, vormis püstitama. Skystarist on siin foorumis parajsjagu juttu olnud, et minul kui selle mittekasutajal, on ka ülevaade olemas. Niisiis keegi pole halba soovinud ja reeglina on kasu ikka iseõpitust mitte spikerdamisest.

Jõudu tööle!

Kasutaja avatar
SkySpy
Õpetaja
Postitusi: 92
Liitunud: 23:36, 15 Apr 2003
Asukoht: Tallinn, lähedal...
    unknown unknown
Kontakt:

Re: SS1-SS2

PostitusPostitas SkySpy » 11:23, 19 Dets 2003

clarus kirjutas:Tähendab siis SS1 on ikkagi parem :D

Loomulikult on parem :D Seda näitab kas või hind juba. Siin müüakse neid 4...4,5 tuhande eest, aga SS1 saab 1000-...1500- vabalt kätte.
Minul isiklikult on see "viletsakene" SS2 ja liigutab "panni" avab kanaleid, mida avada annab, töötab taustal, st. arvutiga näiteks võib mängida mingit mängu ja pilt jookseb telekas. Arvuti jookseb kokku äärmiselt harva, aga vahel siiski juhtub kui liiga palju programme korraga käivitan :!:
SS1 kõlbab ka pentium 166MMX aga SS2 nõuab arvutit millel on vähemalt 1GHz prose ja muud vidinad ka vastavad.
Dreambox 500-S, SkyStar2, KissSatdem DVB. 1,9m+24' jack, 1,1m+HH-120, 0,8m fix, 1,0m fix. Infinity USB Phoenix, Cas Interface 2, .....

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist