SkyStar ja muud pc tuunerid

Kasutaja avatar
meduus
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09:45, 28 Okt 2003
    unknown unknown

SkyStar ja muud pc tuunerid

PostitusPostitas meduus » 10:04, 28 Okt 2003

sai üldfoorumisse ka postitet aga tundub, et Seadmed veidi asjakohasem ( ma newbie selles foorumis :) koht küsida, et olen tähelepannud, et asjapulgad kiidavad SkyStari PC tuunereid, et mix just SkyStar ja mis on tema eelised ntx Hauppauge kaartidega võrreldes ntx? ja kudas on koodimurdmisega? ehk siis olen PC tuuneritega väga vähe kokku puutunud ja tore oleks kuulda teie kogemusi ja soovitusi. Peamine soov oleks näha just Viacsessi1/2 ja Seca1/2 kanaleid.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 22:37, 29 Okt 2003

Via 2 ja Seca 2 pole siiani edukalt avatud. Mõlemad võimaldavad seda, kui kaardilugeja ka liidad ja ametliku kaardi sisse topid, aga oletan, et Sul pole võimalust ja tahtmist ametlikku kaarti hankida. Sellisel juhul on kama kõik, millise PC kaardi Sa ostad, Via2 ja Seca2 pilti nagunii ei näe veel mõni aeg.
PC kaardiga on veel see paha asi, et kui "pere ja muud loomad" tahavad Sinu poolt häkitud kanalit vaadata ja Sina tahad netis surfates uut softi leida oma kaardile (või koode), jäävad kodakondsed pildita ja on pahased, seetõttu olen Selle poolt, et üks tüüner on kodustele, teine on aga "mängimiseks-katsetamiseks". Muidugi võb ju 2 arvutit ka osta.
Jõudu!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
martlaak
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 09:00, 23 Sept 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas martlaak » 11:47, 30 Okt 2003

aandra kirjutas:PC kaardiga on veel see paha asi, et kui "pere ja muud loomad" tahavad Sinu poolt häkitud kanalit vaadata ja Sina tahad netis surfates uut softi leida oma kaardile (või koode), jäävad kodakondsed pildita ja on pahased, seetõttu olen Selle poolt, et üks tüüner on kodustele, teine on aga "mängimiseks-katsetamiseks". Muidugi võb ju 2 arvutit ka osta.
Jõudu!

SkyStar 2 tüüpi kaardiga (ja muude soft-kaartidega) on küll nii nagu kirjutad, aga SkyStar 1-ga seda probleemi pole - sellel on omaette RCA video-out mille taha lükkad teleka ja see mida arvutis samal ajal teed ei paista kellelegi.
Ka ei võta selle kaardiga sat-i vaatamine arvutilt mingit erilist ressurssi - kogu datavoo vastuvõtt ja pildi tegemine sellest käib kaardi rauas.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 15:42, 30 Okt 2003

Tänan infi eest!
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
SkySpy
Õpetaja
Postitusi: 92
Liitunud: 23:36, 15 Apr 2003
Asukoht: Tallinn, lähedal...
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas SkySpy » 10:46, 13 Jaan 2004

kagu kirjutas:Sorry , et vanat teemat upitan, aga ss2 on võimalik kasutada ka nii, et arvutiga samal ajal surfa netis jne. Videokaardi setingutest ->overlay-> theatre mode, progdvb audio&video settings ->direct show-> WMR.Minimize to trayBar, juhid puldiga ja arvuti samal ajal täiesti vaba.

Loomulikult on see võimalik, aga mingi p166MMX sa seda ei tee :-( SS2 lihtsalt nõuab selliseks asjaks vähemalt 1GHz proset ja vähe paremat videokaarti. Kõigil lihtsalt ei ole veel uusi arvuteid. Kuigi kui hakata mõtlema kas osta uus arvuti ja SS2 (1000...1500-), või vanale rondile SS1 (4500-) ja venitada sellega mingit pilti... ja kiruda programmide aeglast liikumist?
Dreambox 500-S, SkyStar2, KissSatdem DVB. 1,9m+24' jack, 1,1m+HH-120, 0,8m fix, 1,0m fix. Infinity USB Phoenix, Cas Interface 2, .....

Kasutaja avatar
v126
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 00:59, 10 Aug 2003
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas v126 » 21:55, 13 Jaan 2004

kagu kirjutas:Seda loomulikult, mul näiteks on AMD Barton 2500+(clockitud@3000+) ja progdvb kasutab protsessori võimsusest 60-70%, nii-et kui tahad ss2 kasutada "iseseisva tuunerina" peab kõva arvuti olema.
Minu eelistus kipub sinna poole, et kõvem arvuti ja SS2, arvutita tänapäeval ju raske hakkama saada ja SS2-SS1 võimalused ju samad, üks lihtsalt teeb asja ise, teine kasutab arvuti ressurse,

Kas tõesti kasutab nii palju resurssi. Barton 2500+ peaks ikka rohkem jõudma.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist