kas kinni?

Kasutaja avatar
sash2
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

kas kinni?

PostitusPostitas sash2 » 19:09, 02 Okt 2004

olen oma kolm nädalat eemal olnud, tekkis yks kyssa, kui keegi viitsiks paar lauset mulle kribada.
kas taquillad on ka kinni
kas filmnet on nähtav
kas uudiseid primadest ja itaalia kanalite s2 ka on-
tunnistan , et võiks foorumi läbi kammida ja uurida aga pole hetkel suurt aega ja natuke tuska valmistab see ka et ükskõik kuhu teemasse vaatan TRASH muudkui kommenteerib (muidugi selle taga pole midagi isiklikku-sorry trash) ja ajab segadusse, nagu see filmneti kommentaargi.Ehk viitsib mõni mulle need mõned eelpool esitatud küsimused ära vastata

Foorumil
Kasutaja avatar
margusten
Digivanake
Postitusi: 2081
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 29 korda
On tänatud: 172 korda

lahti

PostitusPostitas margusten » 09:03, 04 Okt 2004

Kinni jah.
Lahti ainult CD conax pakett, prantslaste TPS, poolakad 13E, TV1000East 5E, hollandi 19E, Hispasatti ei tea(vist ka lahti).
Aga küllap jälle jõuludeks midagi head lahti tehakse.
Iga aasta ju nii olnud.

Kasutaja avatar
sash2
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas sash2 » 01:56, 05 Okt 2004

tänud margustennile-aga nüüd ühte ma küll ütle, kuna ma pole mingi aktiivne külastaja ja sõnavõtja siis kellegi kapsaeda tahaks küll mõne kiva visata.Poisid võtke midagi siin foorumis ette-nõme lugeda kuidas üks sõimab teist fekaaliks või pa..ks või a´la trashiks(muidugi see viimane on omaette ooper).Ja ei saa mitte ütlematta jätta et ligikaudu oma 150-nest teema vaatajast viitsis ainult üks paar rida kirjutada-veelkord tänud sulle margusten.Mina olen oma vastuse saanud, seega võiks teema lõpetatud olla ja kuuluks kustutamisele.

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 19:44, 06 Okt 2004

Selle vastamise kohta on nii, et kui ikka pole midagi öelda siis ma ei ütle kah. Kas on midagi öelda või ei ole selle ma saan alles peale küsimuse läbilugemist teada. Kui mingi muu moodus on siis olen huvitatud selle mooduse teadasaamisest.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist