1. leht 1-st

USB telepulk

Postitatud: 12:58, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
Sai siis selline pulganässakas soetatud,windows vista all töötab kenasti,sain tööle ka windows 7-ga aga kui panin usb pikendusega siis ei tööta,pikendusega töötab aga kenasti windows vistaga,aga 7-ga mitte,uuendasin nagu driverid ka aga pilti ette ei võta kanaleid ka ei leia pikendusega,muidu otse usb pesast kõik ok,oskab keegi nõu anda,mul mõistus otsas,vistaga pikendusega töötab,7-ga ja pikendusega mitte :?:

Re: USB telepulk

Postitatud: 15:18, 12 Nov 2011
Postitas xxmen
Pikendusi on erinevaid. Pikemaid ja lühemaid. Korraliku kaabliga ja nirumaid.
Sul on milline?

Re: USB telepulk

Postitatud: 16:32, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
No milline?Tavaline 0,6 meetrit pikk,miks ta mul windows7-ga ei tööta,muideks alguses proovisin siis töötas,aga peale kanalite uuendamist enam mitte,teises arvutis kus windows vista,kõik norm.

Re: USB telepulk

Postitatud: 17:09, 12 Nov 2011
Postitas descite
Milles avaldub mitte töötamine ? kas windows ei leia seadet üles või ei leita enam signaali ?
Mul on olnud juhus, kus sama masina taga koos ostetud usb pikendustest ühega enam ei töötanud (windows ei leidnud seadet üles ). testriga mõõtes olid mõlemad korras. Kui proovid sama juhtmega eri masinate taga, siis ei pruugi voolu piisavalt saada pesast. proovi nt teist pesa või teist pikendust.

Re: USB telepulk

Postitatud: 17:23, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
Seadmega ei tule pilti ette selle usb pikendusega(sama pikendus teises arvutis sama programmiga töötab),programm läheb käima,epg töötab aga pilti ette ei tule,kui pikenduse eemaldan ja panen otse usb pesast kõik ok,olen ka teisi usb pesasid proovinud tulemus sama,taga on arvutil usb 2 need töötavad ees paneelil vanemad usb versioonid need ei funka,tv signaalinivoo põhjas.

Re: USB telepulk

Postitatud: 17:25, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
tv kanaleid ka ei leia selle usb pikendusega scännib küll aga ära ei salvesta,otse pesast kõik ok.Teises arvutis vista peal kõik korras.

Re: USB telepulk

Postitatud: 17:35, 12 Nov 2011
Postitas descite
Ma soovitaks kahte asja. Esmalt proovi pikendusjuhtmega nii, et paned seadme võimalikult usb pesa lähedale (st et võimalikult samad tingimused, mis otse usb porti pannes ). Kui nii toimb, siis on vaja lihtsalt seadmele parem koht otsida. See vahepealne pikendusjuhe toimib ka antennina ja võib igat saasta kinni püüda. Teiseks võid proovida teist juhet või toitega usb huubi prooviks. Viimane välistab võimaluse, et pordist ei tule piisavalt voolu seadme toitmiseks. ja ära unusta ka seda, et oluline on kvaliteedi näit ning samas ruumis võib ainuüksi 5cm antenni/seadme nihutamine signaali ära kaotada või olulisemalt paremaks teha.

Re: USB telepulk

Postitatud: 17:50, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
descite kirjutas:Ma soovitaks kahte asja. Esmalt proovi pikendusjuhtmega nii, et paned seadme võimalikult usb pesa lähedale (st et võimalikult samad tingimused, mis otse usb porti pannes ). Kui nii toimb, siis on vaja lihtsalt seadmele parem koht otsida. See vahepealne pikendusjuhe toimib ka antennina ja võib igat saasta kinni püüda. Teiseks võid proovida teist juhet või toitega usb huubi prooviks. Viimane välistab võimaluse, et pordist ei tule piisavalt voolu seadme toitmiseks. ja ära unusta ka seda, et oluline on kvaliteedi näit ning samas ruumis võib ainuüksi 5cm antenni/seadme nihutamine signaali ära kaotada või olulisemalt paremaks teha.


Seadme usb pesa lähedale panek muudatusi ei toimunud,teist juhet pole(no kui teises arvutis toimib arvata on et juhe korras)hubi ka pole aga kui arvuti teistes pesades ei toimi ja ilma pikenduseta toimib siis vist peaks ikka usb pesadega kõik korras olema.Veel ideid?Ise mõtlen selle programmi Blaze DTV 6.0 programmi (video)draiverite uuendustele aga millised täpsemalt ma ei jaga,draiverite leht ise siin:
http://www.blazevideo.com/driver/

Re: USB telepulk

Postitatud: 18:11, 12 Nov 2011
Postitas descite
Ma ei oskagi midagi muud soovitada... aga kui pulk otse usb augus toimib, siis ära draivereid torgi. pealegi see leht on eriti segane koht draiverite tõmbamiseks, pead täpselt teadma mis draiverid sinu seadmega toimivad ...

Re: USB telepulk

Postitatud: 18:22, 12 Nov 2011
Postitas mustkass
Mnjah,ma ei paneks selle pikendusega aga kuna need usb pesad nii lähestikku ja pulk ikka suht paksuke siis ei mahu teised seadmed lihtsalt kõrvale,tea kas hubiga toimib?

Re: USB telepulk

Postitatud: 02:30, 13 Nov 2011
Postitas Chill
Asi on viletsas USB juhtmes. Kvaliteetsemaga peaks ikkagi tööle hakkama. Põhjus,miks pulk koos juhtmega ühes arvutis siiski töötab ja teises mitte ei peitu mitte erinevas opsüsteemis,st kui sul oleks tolles arvutis kus praegu Win7 on hoopis Vista, ei saaks sa ikkagi asja käima. Tõeline põhjus hoopis selles et riistvara on erinev,ühel arvutil on USB signaali nivoo kõrgem ja teisel madalam ning kuna see USB juhe on kvaliteedilt nii viimase piiri peal, siis nõrgema nivooga riistvara signaal langeb läbi juhtme juba alla kriitilise piiri, mistõttu asi ei toimigi enam. Aga parem juhe peaks asja lahendama.