progdvb ja pilt imelik

Kasutaja avatar
cala
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: ENSV
    unknown unknown
Kontakt:

progdvb ja pilt imelik

PostitusPostitas cala » 21:33, 19 Sept 2004

niisiis. vean oma progdvb käima ja pilt paremast servast imelik. säbruline ja vastik vaadata. tv oudis aga pilt ilus. nexus-s iga püüan vaadata, proovisin ka muid dvb softe (hispadvb, minuteater, dvbdream) käima saada aga kas asi tänases õhtus või ma ei tea milles, mitte ühegagi ei saa pilti ette:(

pilti raskendab diseqc kahene lüliti ja HH120 mootor. olen mängind igatepidi aga no nich. pilti ei kuskilt. et proovida kas ka teised satisoftid pildi parempoosle kolmandiku segi keeravad. kõik muud pildid on okei, divx filmid jne. aga nii kui progdvb käiam vean on satipilt "katki"

olen proovinud vist juba kõiki versioone progdvb st ja draiverid vedasin kah 2.17G peale aga ikka sama jama.

tuleb kellegile tutav ette?

Kasutaja avatar
Albert_II
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas Albert_II » 22:02, 19 Sept 2004

Tõenäoliselt on sul operatsioonisüsteemiks arvutil windows xp ning mõtetult palju vaikimisi käima veetavaid mittevajalikke programme. Võta need maha startupist (ja ka registrist nii local machine kui current useri alalõigust) ning tee restart.
Muidugi võid ka viirused ja spyware maha võtta. :lol:
Tegelikult on raskusi vaid arvuti monitorile korraliku pildi esitamisega, salvestamisel probleemi pole.
:lol:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 23:41, 19 Sept 2004

üleliigse prahi väljalülitamiseks on Start-Run- msconfig
Siis vali vaheeleht Statup ja korista enamikel asjadel ära linnukesed eest.
On väga vähe asju, mis tõesti on vajalikud et need bootides käima jookseksid (viirusetõrje, tulemüür ja ehk veel paar kolm asja ainult). Ülejäänud proged lähevad käima ka siis kui neid ikoonist käivitada.
Siis teed restardi, ja oh imet, ise kah üllatud kui palju nobedam arvuti võib olla. :D :wink:

Kasutaja avatar
cala
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: ENSV
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas cala » 10:08, 20 Sept 2004

mnjah, nii pädev olen küll et windowsiga hakkama saada:p pigem aga aitas directx9 kõige uuema versiooni peale panek, ning skystar1 draiverite uuendamine 2.17g peale.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Albert_II
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas Albert_II » 22:36, 20 Sept 2004

veel üks mõte tuli - äkki kasutad s2emu 1.074 versiooni. Mul ka sellega vahel kui masina koormus suurem oli kippus monitori pildi parem pool jooneliseks. 1.075-ga seda probleemi enam ei täheldanud...

Kasutaja avatar
cala
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: ENSV
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas cala » 23:05, 20 Sept 2004

kui aus olla siis monitori peal pilt 5+ aga projektoriga vaadates oli imelik:( aga sain jagu ja enam ei mingeid jamasid:D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist