Euroopa paketid Eestis nähtavaks

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
Kasutaja avatar
krix
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: NƵmme, Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas krix » 12:28, 29 Jaan 2006

ice kirjutas:
krix kirjutas:Võibolla selles ongi asi, et sa selle endale ise ostsid.
Kui omal juba nt. Dreambox olemas, siis rohkem midagi ostma ei pea.
Boxid on Skycardsi poolt, ning driimis teatavasti saab seda kasutada.
Kui BSkyB'st otse võtta, siis kindlasti on sellist tüünerit vaja, nagu sa Ebayst ostsid 8)


Ma ütlesin, et ise ostsin aga mitte endale... Skycards ei anna sulle mingit box_id ilma box'ita. Ja mina ostsin ta http://www.insatinternational.com vahendusel. Üldiselt, krix, lõpeta palun see soustimine ja räägi sel teemal edasi siis kui endal see läbi tehtud ja pilt ees.

iCE


Mitte, et ma su juba niigi tegusat ja kordaläinud pühapäevahommikut rikkuda tahaks, aga minulgi on pilt ees. Tunnen vaid kaasa, kui sa minust rohkem raha selle peale kulutasid. Tulemus kahjuks või õnneks on sama.

Ning kui sa sealt Insatinternational-ist omal ostsid, mida sa siis üldse Skycardsi kohta siristad?

Ma arvan, et räägime antud hetkel üksteisest mööda, st erinevatest asjadest.
Ja minu poolt võib antud diskussiooni lõpetada, eesmärk oli küsijale lihtsalt link anda, kust tean, et vastava kaardi endale saab.
suur pann ja palju häid kanaleid

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14435
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 118 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:45, 29 Jaan 2006

krix kirjutas:Ja minu poolt võib antud diskussiooni lõpetada, eesmärk oli küsijale lihtsalt link anda, kust tean, et vastava kaardi endale saab.
Siis polnud sul mõtet ka seda teemat arendada siin, kui ise seda protseduuri läbi teinud pole...
Linke leiab igaüks ise kah... See, et kasutad odavamat (c*) võimalust ei tähenda,
et tead kuidas käib Sky Digital'i puhul kaardi aktiveerimine jne.
Kuna seda kõike on keegi kusagil eemal sinu eest teinud.

Ühesõnaga, soust Sky Digital'i kaardi puhul järgmine:
Kuna BSkyB poolt kaasa pakutavat Boxi kasutada ei saa (peab istuma 1 aasta telefoniliini otsas), tuleb endale soetada kasutatud (ja kasutamata BOX ID-ga) BOX. Sellisel juhul aga tuleb kaardi aktiveerimiseks helistada... mis tekitab veel omajägu probleeme- numbri peitmine, puhas inglise keel jne. Ja BOX peab otse (mitte läbi Diseq'i) istuma 28E peal...
Kuigi need asjad on hea tahtmise juures ületatavad.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 14:28, 29 Jaan 2006

küll nyyd möllavad siis kui vaja ei ole. aga muidu räägivad kapost ja ei tea millest. inimese soov on algusest peale osta kudikudi ja see teema oleks pidanud olema ammu pyhitud :twisted:

Kasutaja avatar
krix
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: NƵmme, Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas krix » 17:25, 29 Jaan 2006

krix kirjutas:Ja minu poolt võib antud diskussiooni lõpetada, eesmärk oli küsijale lihtsalt link anda, kust tean, et vastava kaardi endale saab.

tigekala kirjutas:Siis polnud sul mõtet ka seda teemat arendada siin, kui ise seda protseduuri läbi teinud pole...
Linke leiab igaüks ise kah... See, et kasutad odavamat (c*) võimalust ei tähenda,
et tead kuidas käib Sky Digital'i puhul kaardi aktiveerimine jne.
Kuna seda kõike on keegi kusagil eemal sinu eest teinud.

Aga küsijat ei huvitanudki otse BSkyB-ga lepingu sõlmimine, vaid alternatiivsed lahendused. Räägin seda, mida ise teinud olen. Kuigi, küsija eesmärk ilmselt oli saada PM-i pakkumisi CS-i ostmiseks, on siiski alternatiivne võimalus ka originaalkaart läbi vahendaja.
tigekala kirjutas:See, et kasutad odavamat (c*) võimalust ei tähenda...

Ei kasuta cs-i.

tigekala kirjutas:Ja BOX peab otse (mitte läbi Diseq'i) istuma 28E peal...

Täitsa usun, aga miks? Kuidas see teda mõjutab?

Ning kuna hr kala paistab asjaga väga hästi kursis olevat ja üldse jätab üliintelligentse inimese mulje, siis äkki tead või oskad soovitada, kas mingi hirmsuure panniga saan kätte ka BBC kanalid?
suur pann ja palju häid kanaleid

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14435
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 118 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:10, 29 Jaan 2006

krix kirjutas:Täitsa usun, aga miks? Kuidas see teda mõjutab?
See on nii esmakordsel aktiveerimisel... pärast tulevad EMMid läbi diseq'i ka läbi.
krix kirjutas:... siis äkki tead või oskad soovitada, kas mingi hirmsuure panniga saan kätte ka BBC kanalid?
Sa mõtled Astra 2D-d? Sellest on meil siin juba juttu olnud. 3,5- 4m diagonaaliga...

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 09:36, 30 Jaan 2006

tigekala kirjutas:.. Astra 2D-d? Sellest on meil siin juba juttu olnud. 3,5- 4m diagonaaliga...
seda teemat tõesti siin foorumis ja ka paljudes teistes arutatud selle kohta 2 interneti lehte olemas http://www.satalogue.com/section11/page1a.htm ning http://www.satcure.co.uk/2d/fprint.htm seal kommentaarid asja kohta ka kuid panen asja lihtsustamiseks ka pildi Pilt
see peaks asja teoreetiliselt kujutama teiselt lehelt leiab ka reaalsete kasutajate poolt saadud tulemuse.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 10:22, 30 Jaan 2006

Ilus pilt ja asi puust ja punaseks tehtud ja kõigile selge.
On veel üks koht, kust saab, s.o. meie digi-tv üks sponsoritest, hm-sat.de:
http://www.hm-sat-shop.de/31.ghtml
süsteem praktiliselt sama, mida krix kirjeldas. Olen sealsest poest palju vidinaid ostnud, töö kiire, korralik ja usaldusväärne. Hinnad on veidikese kõrgemad, kui odavates poodides.
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist