viasat

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 14:08, 05 Mär 2006

Upc paketis on väga prood 6 inglise audiot omavat filmikanalit, hunnik sporti, sexi- lastekanaleid+viasat explorer (eesti subakatega) ja Viasat history. võite ennast põlema panna kes viasat balticut vaatab ja upc aastamaks on ka odavam.

Kasutaja avatar
ramloff
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 18 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas ramloff » 14:22, 05 Mär 2006

See mida keegi heaks peab on suuresti maitseküsimus.

Ideaalne olekski kui saaks osta kanalitekaupa, siis saaks ise endale paketi kokku panna. Kui ma õieti mäletan, siis sakslaste Premiere puhul on vist võimalik ka kanalite kaupa osta. Ma ei tea kas teistel ka seda võimalust oli.

Kõige enam häirib eesti Viasatis et siin pole Mezzot ega mingit analoogset klassikalise muusika kanalit, kust ooperit näitaks.

Kasutaja avatar
danel111
Entusiast
Postitusi: 122
Liitunud: 03:00, 23 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas danel111 » 14:30, 05 Mär 2006

ramloff kirjutas:See mida keegi heaks peab on suuresti maitseküsimus.

Ideaalne olekski kui saaks osta kanalitekaupa, siis saaks ise endale paketi kokku panna. Kui ma õieti mäletan, siis sakslaste Premiere puhul on vist võimalik ka kanalite kaupa osta. Ma ei tea kas teistel ka seda võimalust oli.

Kõige enam häirib eesti Viasatis et siin pole Mezzot ega mingit analoogset klassikalise muusika kanalit, kust ooperit näitaks.


Canal Digitaali kodukal sai kah nagu kanalite kaupa pakki pista.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 14:40, 05 Mär 2006

ramloff kirjutas:See mida keegi heaks peab on suuresti maitseküsimus.

Ideaalne olekski kui saaks osta kanalitekaupa, siis saaks ise endale paketi kokku panna. Kui ma õieti mäletan, siis sakslaste Premiere puhul on vist võimalik ka kanalite kaupa osta. Ma ei tea kas teistel ka seda võimalust oli.

Kõige enam häirib eesti Viasatis et siin pole Mezzot ega mingit analoogset klassikalise muusika kanalit, kust ooperit näitaks.

nu oleks tädil rattad. saaks vee viasatile premiere ka osta. hia mõttekäik

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:41, 05 Mär 2006

danel111 kirjutas:Canal Digitaali kodukal sai kah nagu kanalite kaupa pakki pista.
See oli nüüd küll väga ekslik arvamus. Pilt

Kasutaja avatar
ramloff
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 18 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas ramloff » 14:48, 05 Mär 2006

Misasja sa videomakk ärritud ?

Olgu pakett kui hea tahes miski 50% on nagunii rämpsu. Ideaalseid pakette pole olemas. Seega ainus võimalus endale sobiv pakett kokku panna olekski see kui saaks kanalite kaupa kokku panna või siis nii nagu Premierel on, et sport, filmid, teemad jne on eraldi alampakettides, mida siis saad kombineerida.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 15:11, 05 Mär 2006

MInu teada on ka Sky Italia põhipakettidele võimalik kanaleid juurde lisada. Aga kuna Sky Italiat siin ei levitata siis pole sellest eriti kasu.

Põhimõtteliselt peaks kõikide operaatorite kanaleid olema võimalik eraldi tellida, kuid operaatoritel endil on mugavam ja odavam ise teemapakette kokku panna, kuna eraldi peaksid nad iga kanali tasu hakkama eraldi arvestama. TAvalise teemapaketi puhul arvestatakse kindel fikseeritud tasu igale kanalile, mis on garanteeritud kuna kõikide kanalite eest maksavad satioperaatori kliendid võrdset tasu. KUi iga klient hakkaks ise oma kanaleid kokku panema, siis peavad operaatorid hakkama kombineerima. Asi on selles et kui kümnest näiteks 10 klienti valivad oma paketti näiteks Viasat HIstory aga 10st 2 valivad näiteks Viasat exploreri. Siis on selge et viasat exploreri ülalpidamine läheb kallimaks. Veel raskem on väljastpoolt sisseostetud kanalitega nagu NTV + jne. Nendega on niimoodi et nemad peavad oma kindla tasu kindlasti saama ja kui kliendid seda kanalit kinni ei pleki siis peab seda tegema operaator,kes seda kindlasti tegema ei hakka. Jõuame sellisele järeldusele et kui inimesed hakkaksid kanaleid ise kokku panema siis tuleks pooled kanalid paketist maha võtta. Lihtsam on teha valik enamlevinumatest filmi-spordi-muusikakanalist, lisaks paar xxx kanalit 2 multikakanalit ja kõik peaksid olema rahul: Hundid söönuks ja lambad terved.
To ramloff: Mina ise teengi just nii, nagu sa kirjutad: Vaatan HOtbirdi pealt vabasid itaalia kanaleid keeleõppe eesmärgil. Itaalia keelt pole võimatu õppida. 1,5 aastat vaatamist koos eesti-itaalia vestmiku ja sõnastikuga,lisaks üks itaalia keelt oskav kirjasõber ja asi hakkab edenema. Vaatan uudiseid, filme ja paar telesarja.Täiesti võimalik.Eile just lõppes Sanremo muusikafestival. Normaalne oli. Isiklikult arvan et parim keeleõppekeskkond on õpitava keele rahva seas elamine.
Ma usun et teisi keeli oleks ka võimalik nii ära õppida. Näiteks saksa keelt, mida ma üldse ei oska. Ungari keelt ma kommenteerida ei oska. Paar sõna nende keelest on eesti keeles väga vulgaarsed.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 16:24, 05 Mär 2006

ramloff kirjutas:Misasja sa videomakk ärritud ?

Olgu pakett kui hea tahes miski 50% on nagunii rämpsu. Ideaalseid pakette pole olemas. Seega ainus võimalus endale sobiv pakett kokku panna olekski see kui saaks kanalite kaupa kokku panna või siis nii nagu Premierel on, et sport, filmid, teemad jne on eraldi alampakettides, mida siis saad kombineerida.

noh kui 50% rämps siis kuidas seda viasati eesti kogu paketti nimetada?

Kasutaja avatar
ramloff
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 18 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas ramloff » 16:41, 05 Mär 2006

Umbes samamoodi et 50% on rämps.
Lugesin just kokku. Reaalselt vaatan sealt aeg-ajalt 19 kanalit. Olemata võiks olla kõik spordi ja erootikakanalid ning absoluutselt mõttetu kanal on E!, ning selle 50% rämpsu sisse mahuvad muidugi ka läti ja leedukeelsed kanalid.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 16:57, 05 Mär 2006

joonas kirjutas:Vene kanalite koha pealt aeg näitab. Liiga palju vastukäivat infot jookseb läbi. Vahepeal räägiti ainult spordiülekannete kodeerimisest. Ja neid kodeerimise tähtaegu on juba mitmeid läbi jooksnud.
Kompanii NTV teatel kodeeritakse alates maikuust kõik nende satelliidilt edastatavad saated. Põhjuseks olevat mitmete programmitootjate nõudmised. Seni töötab NTV põhikanal koodivabalt satelliitidelt Intelsat 904 (60°E), Jamal 201 (90°E)
ja Express AM 3 (140°E).

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist