tv 1000 east sagedus

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
delsol12
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 21:15, 23 Aug 2010
    unknown unknown

tv 1000 east sagedus

PostitusPostitas delsol12 » 21:41, 30 Juun 2011

Tere! Kasutan Elioni kaabeldigi lahendust(ci mooduliga). Probleem selles, et u kuu aega tagasi kadus tv 1000 east, mida enne näitas ok. Teises toas on humaxi digibox ja seal see kanal siiani olemas:-). Helistasin Elioni ja sealt teadati, et ei tohiks üldse näidata mul seda programmi......No see selleks. Elioni vend ei osanud mulle öelda selle kanali sagedust, et saaksin Panasonicu telkuga käsitsi otsida seda, sest automaatse kanalite uuendusega enam ülesse ei leia. Kaardis viga pole, olen proovinud kaarte omavahel vahetada. Tänud!

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: tv 1000 east sagedus

PostitusPostitas kokku123 » 22:01, 30 Juun 2011

kuna elion enam kaabeldigi ei müü on neil suht kama mida sul näitab ja mida mitte (sel põhjusel näiteks uusi kanaleid ei lisata sinna)

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: tv 1000 east sagedus

PostitusPostitas kreisi » 00:16, 01 Juul 2011

delsol12 kirjutas:Tere! Kasutan Elioni kaabeldigi lahendust(ci mooduliga). Probleem selles, et u kuu aega tagasi kadus tv 1000 east, mida enne näitas ok. Teises toas on humaxi digibox ja seal see kanal siiani olemas:-). Helistasin Elioni ja sealt teadati, et ei tohiks üldse näidata mul seda programmi......No see selleks. Elioni vend ei osanud mulle öelda selle kanali sagedust, et saaksin Panasonicu telkuga käsitsi otsida seda, sest automaatse kanalite uuendusega enam ülesse ei leia. Kaardis viga pole, olen proovinud kaarte omavahel vahetada. Tänud!

humax näitab kanali sageduse ära. lülita vajalik kanal nt tv1000 siis menu: system: signal detections
ERR

delsol12
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 21:15, 23 Aug 2010
    unknown unknown

Re: tv 1000 east sagedus

PostitusPostitas delsol12 » 12:26, 01 Juul 2011

Tänud Kreisi!
Kanal paigas ja töötab:-))

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist