Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas Energizer » 23:38, 25 Mai 2011

smile06 Nüüd siis juhtus see mida lootsin edasi lükata veel vähemalt pool aastat enne kui... smile22 RAI lõpetas põhikanalite RAI 1-3 edastuse vanal sagedusel ja alustas uuel sagedusel TIVUSAT`i koosseisus kodeerituna.
Plusspunktina on RAI nüüd nähtav ka HD-s... Vähemalt sedasi jäi mulle mulje kui oma driimile uue skänni rtegin. Algusesei saanud aru miks pilti pole, mõtlesin et ehk kanalilist sassis või muu probleem, aga siis tegin uue skänni, restardi tüünerile ja tulemuseks on uus nimekiri, kus on nii RAI SD kui ka HD kanalid. Rai vanad sagedused tühjad... Lemmiklistis ümmargune 0 nendest kanalitest... Täielikult vabad on üksikud hariduskanalid aga minu lemmik RAI1 on minu jaoks nüüd suletud. Kurb olen sest sealt tuleb häid saateid, filme, seriaale... smile22
Olen seda teemat jälginud netist ning aru saanud et tegemist ainult Itaalia territooriumile mõeldud kodeeritud kanalipakega. Itaallased peavad boksi ära ostma ja vaatajakaardi ära aktiveerima, kui tahavad taevast neid kanaleid vaadata. Kohapeal on neil alternatiiv ka sama DVB-T pakett...veab. kui elaks itaalia piiri ääres siis oleks mul vist pidu natuke rohkem...
Välismaalastele pole mingit varianti, saab küll kalli raha eest boksi osta, kas ise ära aktiveerides kui omad itaalia registrikoodi/isikukoodi) või lased veel raskema raha eest seda müüjal teha. Nende valikutega mina mängima ei hakka, ei taha riskeerida. Pärast ei saa kaupa mida tellisid...

Ja vaevalt et see ainuke Eestis näidatud RAI Uno Kanal elionilegi jääb. Nüüd on tegemist hoopis eraldiseisva meediakontsortsiumi paketiga mida väljapoole ei müüda. Nagu SKY
IT...

smile02 Minu ainuke lootus oleks piiriülene ringääling EL-is... Aga see vist jääbki tulemata, vähemalt sellisel kujul nagu me kõik loodame... eeldusel et 2012( smile29 ) on varsti oma Niburuga ette jõudnud... smile04 Kahju igatahes...

Pagana meediaprotektsionism, mis maailmas levib smile04 . Reisida viisavabalt piirüleselt SUUR ISAKE EUROOPA LIIT lubab, palun väga, aga kui tahad võõramaakeelset meelelahutust, siis ei lasta. Ebaõiglus...

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas mustkass » 00:16, 26 Mai 2011

RAI 1-5 töötavad minul küll edukalt 10992V 27500 2/3 Hotbird 13,0e,osad Rai kanalid avanevad ka tavalise EMU võtmetega.
Rai 1 töötab mul küll veel ka vanal sagedusel 11 766V 27500 2/3 Hotbird 13,0e,Rai 2 ja 3 on küll sealt kadunud,pilti ei näita aga signaalid on olemas.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1068
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 09:22, 26 Mai 2011

Lihtsalt lõpetati dubleerimine ära. Need saated, milleks neil õigused on, levivad endiselt koodivabalt. Muudatuste käigus tehti TivuSat'i transpondril olevad RAI 1-3 osaliselt kodeerituks täieliku kodeerituse asemel. Seega põhimõtteliselt vabakanalite vaatajatele ei muutunud midagi peale sageduse.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas Energizer » 16:13, 26 Mai 2011

tänud, proovin tivusati transpondri ükshaaval läbi plõksutada, eile näitasid mõlemad mu tüünerid et kõigil kolmel kanalil kodeering peal ja pilt must.esimese ehmatusega läksin netti uuesti teema kohta infot ammutama ja jäi mulje, et kõik saated on ja jäävad kodeerituks, aga see eest pidavat tivusati kaart olema eluaegne (kuni aastani 2099) :-) Kaardi hind pidi sisalduma juba boksi hinna sees, mis teeb ülemineku kohalikele väga mugavaks, aktiveeri kaart ja vaata edasi...
Eks ma vaatan mis seis täna on.
EDIT: itaallastest saan tegelikult aru, et dubleerimine pole ka majanduslikult mõttekas, maksa satioperaatorile transpondrite renti, maksa kodeeringu arendamise eest jne... Tehniliselt on kasutuse modifitseeritud nagra...

Rai Uno (mida ka elion paistis näitavat) oli Astral, ainsa itaalia kanalina ka aga sealt lahkusid nad juba ammu. Kuagilt mujal vist enam neid ei näe...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas Energizer » 19:54, 26 Mai 2011

:D

Nii, pilt taas ees. Väike lemmiklistide parandus ja olemas. Jumal tänatud. Ilma RAi kanaliteta ei teaks mida teha,tõenäoliselt poleks ma kunagi ka sati peale hakanud mõtlema.

Mul juba 6 aastat varsti täis sellest ajast kui esimest korda Hotbirdi vaatama hakkasin. Selles mõttes jõudsin isegi Elionist ette kes oma dtv teenusega tuli ligi üks aasta hiljem turule.

Tänud kõigile vastajatele.
Minu jaoks on küsimus ammendavalt lahendatud.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Minu pidu läbi... RAI kanalid läksid uude ajastusse...

PostitusPostitas tigekala » 09:51, 05 Juun 2011

Vaheta tuuner ja telku välja ning tule suurte poiste mängumaale ( viimane postitus) : viewtopic.php?f=49&t=8280&p=161062#p161062
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist