parim Diseq Mootor

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
satfan
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 13:35, 14 Okt 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

parim Diseq Mootor

PostitusPostitas satfan » 15:34, 02 Juul 2014

Mootorite omanikud, olge lahked ja jagage oma kogemusi. Milline mark on töökindlam, kuidas talvel külmaga funktsioneerib ja kuidas voolukõikumine võib mootorit mõjutada ja kui pikk on keskmine mootori tööiga. Antenniks 1,1, m triax.

Kas on võimalik ka tavalisele universaalpeale lisada juurde ntv circular pea ja kas sel juhul püüab ta 36 kraadi siganali selle kõrvalpea kaudu sama tugeva signaaliga kui fookuses olev inverto nt? Jagage kogemusi kel selline kombinatsioon olemas. Pigem huvitaks just kahe peaga kombinatsioon (inverto ja circular) pluss mootor.

ifffff
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 22:59, 15 Sept 2013
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: parim Diseq Mootor

PostitusPostitas ifffff » 23:11, 02 Juul 2014

satfan kirjutas:Mootorite omanikud, olge lahked ja jagage oma kogemusi. Milline mark on töökindlam, kuidas talvel külmaga funktsioneerib ja kuidas voolukõikumine võib mootorit mõjutada ja kui pikk on keskmine mootori tööiga. Antenniks 1,1, m triax.

Kas on võimalik ka tavalisele universaalpeale lisada juurde ntv circular pea ja kas sel juhul püüab ta 36 kraadi siganali selle kõrvalpea kaudu sama tugeva signaaliga kui fookuses olev inverto nt? Jagage kogemusi kel selline kombinatsioon olemas. Pigem huvitaks just kahe peaga kombinatsioon (inverto ja circular) pluss mootor.


Mul on selline Golden Media mootor http://www.lobster.ee/sat/index.php?bm= ... nodeID=421 . Töötanud on peaaegu aasta probleemivabalt koostöös 1,1 triax-iga. Tavalisele peale on mul kõrvale lisaks pandud ringpolarisatsiooni pea. Pilti näitama fookusest väljas oleva pea saad sellise nipiga, et muudad tüüneris lisapea sätetes asukoha pikkuskraade vastavalt kui mitu kraadi on pea fookusest kõrval. Mul on pead pmst kõrvuti ja pikkuskraadide väärtus on ca 3 kraadi võrra erinev. Kui lisapea on taldrikut eestpoolt vaadates paremal pead pikkuskraade vähemaks võtma, kui vasakul siis vastupidi. Kui saad enamvähem pildi ette siis seda väärtust sättides ajad pea fookusesse.

Kasutaja avatar
valzz
Entusiast
Postitusi: 141
Liitunud: 15:13, 30 Jaan 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: parim Diseq Mootor

PostitusPostitas valzz » 10:17, 03 Juul 2014

Serigo oma suri mul vähem kui aastaga ära, nüüd on kasutusel alsat supreme, mis on kiire ja siiani probleeme pole esinenud. Lahti pole tirinud, aga peaks olema metallist käiguosaga (serigo oma oli plastmass).
Ühe lobsteri oma olen ka paigaldanud, sellega pole aasta nüüd probleeme olnud.
Kõrvalpead pole paigaldanud ja USALS-i asemel eelistan iga positsiooni häälestada.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 954
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: parim Diseq Mootor

PostitusPostitas arkoko » 10:28, 03 Juul 2014

Mul aastast 2004 (jeerum, juba 10 aastat! Küll aeg ikka lendab) SuperJack mootor (vt mu allkirja).
Üldiselt on hästi vastu pidanud, ka talved üle elanud. Siiski olin sunnitud korra ta lahti võtma pärast seda kui DVB kaart läks lolliks ja keeras mootorit maksimaalselt itta kus tuli maja sein vastu. Sellega kaasnes antenni loperguliseks muutumine ja mootoris tekkis suur loks. Selle vähendamiseks lisasin tiguülekande võllile seibe. Ühtlasi tõin mootori toite eraldi juhtmetega välja ja toidan teda vana läptopi 16V toiteplokiga. Sellega võtan DVB kaardilt suure voolutarbimise vajaduse ära ja antenni pööramise kiirus ei sõltu polarisatsioonist (13V vs 18V).
Kahjuks ei toeta see mootor GotoX käske.
Muude küsimuste kohta mul pole miskit oma praktikast lisada.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist