Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8094
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 168 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas peeter3000 » 19:29, 31 Mai 2011

truffi kirjutas:Kirjutaks siia siis sõna-sõnalt

jah,
sellest probleemist olen ma soome foorumist lõpmatuseni lugenud...
teha pole Sul kindlasti midagi..või siiski?
Soomes ostavad targemad Samsunge ja Sonysid näiteks Giganttist kus on 30p tagastusõigus...!

näiteks:
http://www.dvdplaza.fi/forums/showthread.php?t=78791

Oma tapaus;

Ostin veikon koneelta Sampan 55" C7705 ledi töllön toukokuussa, syyskuussa teimme reklamaation pilveilystä. Aluksi siihen ei reagoitu paljokaan, lähinnä kehoitettiin toimittamaan huoltoon, vaikka tiedossa hyvin on, että sitä ei huollossa korjata.
Lähetin kuvia samsungin supporttiin ja sieltä neuvottiin edelleen toimittamaan huoltoon. Huollosta (InfoCare) sain puolestaan viestiä, että Samsungin ohje ledien osalta on, että paneeleja ei vaihdeta. Joten oli sanomattakin selvää, että huoltoon ei kannata televisiota kantaa.
Olin yhteydessä Samsung Nordic PR pomoon, josta viesti sitten tuli Suomen osaston päälliköille. Sieltä viesti oli tällä kertaa, että huoltoon ei kannata lähettää, pilveily lasketaan ominaisuudeksi. Neuvottiin siis ottamaan jälleenmyyjään yhteyttä, huoltoa laitteelle ei kannata tilata.

En tiedä oliko tässä välissä jälleenmyyjä & Samsung ollut yhteydessä, kun homma alkoikin yllättäen luistaa. Tosin tällä kertaa otin isompaan pamppuun yhteyden Veikon Koneessa. Sovimme vaihdon 63" plasmaan, muuten sama vekotin, tyytyväisiä ollaan nyt.

Viikko sitten plasma tuli perille, pari kuukautta reklamaation jälkeen. (Ei sirise, ainakaan vielä )

Pojot () Samsungille ja Veikon Koneelle, vaikkakin paljon omaa aikaa tähän menikin. Homma kuitenkin lopulta hoitui.

Omat vinkit; Ole asiallinen ja jos asiaan ei reagoida, ota mahdollisimman isoon pomoon yhteyttä Itse siis otin yhteyttä Samsung Nordic PR päällikkö Erik Johannesson ja Veikon Koneen viihde-elektroniikan tuotepäälliköön
Viimati muutis peeter3000, 19:46, 31 Mai 2011, muudetud 3 korda kokku.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6956
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas mustkass » 19:41, 31 Mai 2011

Proovi tarbijakaitsega õnne.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
mcm
Entusiast
Postitusi: 257
Liitunud: 03:00, 12 Juun 2006
Asukoht: Lääs
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas mcm » 20:32, 31 Mai 2011

Kui krediitkaardiga maksid selle eest, siis kas kellegil on kogemust, kas see "Section 75" Eesti kontekstis kah kehtib?

http://www.moneysavingexpert.com/shoppi ... -purchases

This piece of legalese is fantastic protection, particularly during these credit crunch times. It means if you order something and if the retailer goes kaput, you can still claim your money back from the card company.

Plus even if the problem is just non-delivery or faulty goods, you have exactly the same rights from the credit card company as from the retailer or flight company or supplier.

Some typical examples….
-You order a vase from a store overseas that never arrives.
-You buy flight tickets direct from an airline that goes bust.
-You buy a radio from a shop take it home and it's faulty.

In all of these your card lender is jointly liable for a refund.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas truffi » 20:32, 31 Mai 2011

siil udus kirjutas:Muidugi ostaks.
Telekas ju heas tehnilises seisundis :)
Aga mul jääb sada euri puudu... smile11


no ma teen siis 150 alla, siis peaks juba väga hea diil olema,...
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


mulk2
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 21:15, 13 Mär 2008
Asukoht: Viljandi-Vantaa
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas mulk2 » 21:04, 31 Mai 2011

Soomes on vähemalt suurtel ekraanidel ka 1 pikseli garantii.Ja ise ei pea telekat vedama, samsung toob viib.Ise ka ostmas varsti ja just soome poolt soetan, et saab tagastada kui on valovuoto.2300 e kauplevad siin juba 55D8005 mudelit ostjad.
Selline tekst Samsung Nordicult
http://www.samsung.com/fi/consumer/lear ... nTV_fi.pdf
DVB-S/S2 0,8w,4,8E,13E,19,2E Triax multifocus.DVB-T/T2 Triax 100,Triax ula,Triax TMB-6. LG OLED 65B8 ja Samsung UE55D8005,Blu-Ray 3D HT-D7200

Kasutaja avatar
janno3x
Entusiast
Postitusi: 253
Liitunud: 17:20, 16 Veebr 2008
Asukoht: Võrumaa
    unknown unknown

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas janno3x » 21:28, 31 Mai 2011

truffi kirjutas:Kas Led teleritel peavad ilmnema mingi aja jooksul paneelil nn. läbipastvused ledide poolt ehk taskulambieffekt?
Näiteks nurkades on musta ekraani puhul kui led-id töötavad heledamad paneeli keskmesse suunatud heledamad valguslaigud või siis suva kohale tekib 10sm suurune heledam laik mis on näha isegi näiteks filmi vaadates öiste ja tumedamate kaadrite puhul.


Olen ka netis otsinud "rohtu" heledate nurkade ja muude laikude vastu .
Leidsin , et seda tekitab teleka korpuse/raami deformatsioon . See võib tekkida isegi ka liiga kõvasti kinni keeratud korpuse/raami kruvide tõttu. Nii et proovige nats järgi lasta .

LED-teleri lihtsamate anomaaliate kõrvaldamise juhis (vene k.) : http://skp.samsungcsportal.com/integrat ... &seq=2447#
DVB-S: 36E Tricolor GS B527

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas siil udus » 21:38, 31 Mai 2011

truffi kirjutas:
siil udus kirjutas:Muidugi ostaks.
Telekas ju heas tehnilises seisundis :)
Aga mul jääb sada euri puudu... smile11


no ma teen siis 150 alla, siis peaks juba väga hea diil olema,...

Sorry, ma valepidi kirjutasin :) . Mul ainult sada euri ongi. :)

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas toivo5 » 23:24, 31 Mai 2011

Krt, ainult jamad selle sumsangiga...

Mul läks kohe peale garantii lõppu pesumasin ja külmik. Koobiga telekas oli kah suht surnult sündinud. Pole juba kolm aastat ühtegi selle firma asja ostnud ja ei kahetse kah. Vennal sama firma läpakas kah andis saba juba teist korda garantiiaja jooksul. Mõistlik hind ja tehniline tipptase (paberite järgi) pole omal nahal katsetamist väärt.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas siil udus » 23:47, 31 Mai 2011

Ma kah tegelt püüan ainult Sonyt ja Panasonicut osta. Külmkapp on küll UPO..., sest ma pole poes Sony külmikut müügil näinud.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas Energizer » 13:06, 01 Juun 2011

smile18 Kahju kohe... Nii palju lootusi ja selline pettumus sellise raha eest... Aga tänud selle eest et probleemist teada andsid- jätan meelde et ühtegi LED-i ei osta enne kui asi lapsekingadest väljas.
Ahjah, mis Elionisse puutub, siis jah, tõesti ei julgeks telekat sealt osta. Esiteks puha lattu seisma jäänud vananenud kaup, mis uuena sisse tuuakse e-poodi, kruvitakse pöörane kirvehind otsa ja pärast muudkui seisab. Ega sa selle Telerite kiirmüügi kampaaniaga seda ei ostnud, kui jaa... siis tuleb kaasa tunda- oled reklaamiohver.

muus osas on Elioni e-pood tiptop, olen ise ka rahul nii arvuti lisavarustuse kui ka sealt ostetud telefonide suhtes. Väiksemaid asju kannatab osta küll, aga no andke andeks, kui selline häiriv ebaühtlane heledus pimedas toas läheb teleka hinna sisse siis... smile03

Mis samsungisse puutub siis kindlasti saab sellelt firmalt ka häid tehinguid. Endal pole küll majapidamises midagi peale Panasonicu, AV tehnika, Xeroxi laserprinter, arvuti moluks Hitachi 17" LCD (kah elionist) ja väline USB ketas on Hitachi. pesumasinaks vana armas Otsein, mida enam kusagilt ei leia... ei ütleks et mul mingi high-end tehnika on, aga siiamaani on kõik ptüi-ptüi-ptüi, kolm korda üle vasaku õla korralikult meid teeninud, alates külmkapist kuni mikrokeskuseni välja. Samsungit olen siiski teadlikult vältinud. Kuigi mõnes mõttes on tegemist suure elektroonikagigandiga, eelistan Matsushita Corporationi (Pana) rohkem. Soliidne, keskpärased hinnad ei ole liiga odav ega liiga kallis.

Kasutaja avatar
matikabi
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 12:59, 08 Dets 2010
    unknown unknown

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas matikabi » 14:32, 01 Juun 2011

Energizer kirjutas:Ahjah, mis Elionisse puutub, siis jah, tõesti ei julgeks telekat sealt osta. Esiteks puha lattu seisma jäänud vananenud kaup, mis uuena sisse tuuakse e-poodi, kruvitakse pöörane kirvehind otsa ja pärast muudkui seisab. Ega sa selle Telerite kiirmüügi kampaaniaga seda ei ostnud, kui jaa... siis tuleb kaasa tunda- oled reklaamiohver.


Missassja. See on ju selle aasta mudel UE55D7000LSXXH ja sitakasse sai ta samsa ametlikust teenindusest, mitte Elionist.

Kasutaja avatar
janno3x
Entusiast
Postitusi: 253
Liitunud: 17:20, 16 Veebr 2008
Asukoht: Võrumaa
    unknown unknown

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas janno3x » 15:56, 01 Juun 2011

Ka youtube D7000 seeriat tutvustavas videos on näha jõhkraid laike "musta ekraani" ajal.
http://www.youtube.com/watch?v=9TBnq3bocfs

Pilt
DVB-S: 36E Tricolor GS B527

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8094
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 168 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas peeter3000 » 19:56, 01 Juun 2011

@M1kko:
Vielä oman sonyni pilveilyyn liittyen. Suora lainaus sonyn tuen mailista kun kysyin heidän kantaansa tuohon pilvihuttuun, ja onko mahdollisesti hyvityksiä tästä paskasta tulossa kun expert ei konetta halua takaisinkaan ottaa:

"Taustavalon epätasaisuus on normaalia, varsinkin tämän kokoisissa televisioissa. Tämä lasketaan ominaisuudeksi emmekä voi hyvittää tästä. Tietenkin on mahdollista että television paneli, sen kiinnitys, tai muut osat ovat viallisia mutta nämä tapaukset tutkitaan erikseen huollossa."

Ja kyseessä siis 55EX720.
----------------------------------
http://www.dvdplaza.fi/forums/showthread.php?t=85021
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
yb228a
Edasijõudnu
Postitusi: 43
Liitunud: 01:53, 14 Sept 2003
Asukoht: Tallinn Nõmme
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas yb228a » 22:53, 01 Juun 2011

Hea info õigel ajal :wink: . Oli just plaan seda sama Samsa mudelit osta. Huvitav milline 55 tolline võiks sellest pilvitusest vaba olla või peaks siiski edasi plasma juurde jääma.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Üks lihtne küsimus LED teleri kohta.

PostitusPostitas valgekotkas » 22:56, 01 Juun 2011

yb228a kirjutas: või peaks siiski edasi plasma juurde jääma.
ja mis on selleks põhjuseks, et kavatsed parteid vahetada? smile11
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist