Inverto Black Ultra LNB

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas toivo5 » 20:58, 27 Dets 2010

Kui keegi tunneb, et võib ilma jääda, siis teen ka veel selle aasta numbri sees tellimuse omale (2tk) Saksast. Kui tellimusse 6 tk täis saab, siis hind sama 16€. Saatmise saab korraldada Smartpostiga lisatasu eest. Soovijatel palun PM.

Kasutaja avatar
GuidZ
Edasijõudnu
Postitusi: 65
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas GuidZ » 08:30, 28 Dets 2010

Oleks ka ühest huvitatud

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas toivo5 » 16:14, 28 Dets 2010

toivo5 kirjutas:Kui keegi tunneb, et võib ilma jääda, siis teen ka veel selle aasta numbri sees tellimuse omale (2tk) Saksast. Kui tellimusse 6 tk täis saab, siis hind sama 16€. Saatmise saab korraldada Smartpostiga lisatasu eest. Soovijatel palun PM.


Homme, 29.12., panen tellimuse teele. Kel veel huvi, siis PM.

Kasutaja avatar
margusten
Digivanake
Postitusi: 2076
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 29 korda
On tänatud: 172 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas margusten » 10:07, 31 Dets 2010

Tegelikult saab neid ka Soomest kuid hind on veidi suurem:
http://www.elektroni.fi/?product=14708
Foorumitest võib välja lugeda et need pead on praegu kõikse paremad.
Vahe ainult üksikute kõige nõrgemate signaalide puhul.
Näiteks Astra 2D 28.2 E vastuvõtu puhul.
http://huoltovalikko.keskustelupalstat. ... php?t=5617
Pidavat siinkandis olema võimalik alates 2.4m otsefookusantennist suurematega ja ka H polarisatsiooni kanalid pidid kõik tulema.
Häda ainult selles et otsefookusantennile tehakse ainult Inverto Black 0,3dB müraga päid.
Lugesin välja et mingid iseehitajad on ise ümber ehitanud Inverto Black Ultra LNB otsefookusantenni jaoks. Kogu magic ongi selles et otsefookusantenni feedhorn peab jääma samaks. Sinna sisse paigutatakse nüüd offsetantenni LNB.

Head Astra 2D 28.2 E vaatamist uuel aastal !

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas Henkka » 12:22, 07 Jaan 2011

Henkka kirjutas:No nii,
kaup oleks nagu tehtud...
Eks ma homme näen Swedbänga konto pealt, aga sai just ära makstud
20 x 100604 - Inverto Black Ultra single Lnb 0,2 dB. € 14,95.: 14.95 = 299.00
1 x Delivery: 14.95 = 14.95
===============================
Total inc. VAT: 313.95

to be delivered to ESTONIA, Tallinn Männiku tee .

Raha on läinud müüja ( Satellietdiscount Noorderkroon 4 6418 KL Heerlen The Netherlands ) arvele, kui diil realiseerub kah, siis hakkame neid LNB-sid jagama :)
Kui iga soovija mulle 16 € per LNB üle kannab (annan andmed PM kaudu) ja oma LNB-d ise kuidagimoodi ära korjab, on ju tore.
Muidu olen kenasti 20 LNB õnnelik omanik :mrgreen:
7 tükki jätan igal juhul omale, ülejäänutega siis vaatame: kes ees, see mees :wink:

Aga seda alles siis, kui ma tõesti selle 20 LNB sisaldava saadetise reaalselt kätte saan... :roll:
Hõikan siis siin kõva häälega :mrgreen:

EDIT: need saksmannid pole muidugi siiamaani midagi vastanud ja kurat nendega... :twisted:


Saksmannid ei vastanudki ja veelkord... kurat nendega smile36
Aga Hollandist jõudsid LNB-d just kohale, on teised pandud suurde Inverto pakk-kasti lahtiselt, ilma individuaalsete karbikesteta.
See vast nende väärtust ei vähenda...
Kõigile registreerunud huvilistele saatsin PM asja kohta, uurige oma postkaste siin foorumis smile14
Minu enda antennide juures on lumeolud sellised, et ise ma neid uusi LNB-sid veel niipea sinna paigaldama ei hakka...
Ahjaa, LNB peale on ausalt kirjutatud "Made in China" smile15

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas raivo » 16:38, 09 Jaan 2011

Lihtsalt huvist, kas keegi on juba järgi ka pannud ja millised on tulemused? Võrreldes serigo odavate peadega, parem või sama?
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas Henkka » 16:44, 09 Jaan 2011

vedrumuhv kirjutas:Lihtsalt huvist, kas keegi on juba järgi ka pannud ja millised on tulemused? Võrreldes serigo odavate peadega, parem või sama?


Vähemalt minu käest pole keegi veel ühtegi ära toomas käinud, eks homme paistab...
Ja ise pole ma kah selle antennide juures oleva lumehunniku sisse viitsinud ronima hakata... smile14

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas raivo » 16:52, 09 Jaan 2011

No sama siin ... käisin just panni lumest ja jääst puhastamas ja ega seal rõdul hanges eriti hüpata ei taha, lisaks krt külm ka veel. :) Aga lumi pannilt maas ja ca 15 - 20% signaali jälle tagasi ... :)

No mul just selle 4-5W peaga lootused ja seal seis kõige kurvem.

Muidugi mulle oleks vaja päid, mis võtaks 2 kraadi korraga sisse ja selliseid oleks just vaja 7-9E ja 4-5W. Sellised on jäänud ka kuskilt silma aga nendega ilmselt saavad olema häirete probleemid. Lisaks vaatan, et võiks vabaneva pea panna vaatama 31,5E ja see peaks tulema ok, ukrainlased on nüüd siiriuselt sinna kolinud. Palju neid muidugi vaatad jälle ja kas üldse vaatad ... aga teisele poole oleks vaja peadele vastukaalu ja lisaks saaks jälle signatuuri ühe positsiooni lisada. smile64
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas toivo5 » 19:26, 10 Jaan 2011

Nonii, minu tellitud kaup saabus ka täna. Väga viisakas pakendis, nagu kallis prantsuse konjak 8) .Asjaosalistele saatsin PM.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas zoom » 15:30, 12 Jaan 2011

Hädaldate, et lumi on pannil...
merge lehelt leidsin teile lahenduse...Pilt


Soojustatud smile85

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas Henkka » 21:42, 14 Jaan 2011

Henkka kirjutas:...Kui iga soovija mulle 16 € per LNB üle kannab (annan andmed PM kaudu) ja oma LNB-d ise kuidagimoodi ära korjab, on ju tore.
...
Aga Hollandist jõudsid LNB-d just kohale, on teised pandud suurde Inverto pakk-kasti lahtiselt, ilma individuaalsete karbikesteta.
See vast nende väärtust ei vähenda...
Kõigile registreerunud huvilistele saatsin PM asja kohta, uurige oma postkaste siin foorumis smile14
Minu enda antennide juures on lumeolud sellised, et ise ma neid uusi LNB-sid veel niipea sinna paigaldama ei hakka...
Ahjaa, LNB peale on ausalt kirjutatud "Made in China" smile15


Enamik soovijaid on oma ülekande teinud ja nüüd on ainult küsimus selles, kus ja kuidas need LNB-d üle anda.
Kes registreerunud soovijatest pole vaevunud oma ülekannet tegema... nuh, on nigu on...

Hakkan vast homme kah ühte uut LNB-d proovima 28,2 E jaoks- eks elu näitab smile14

Mul õnneks ka Kathrein MSK 125/MR mõõteriist hindamiseks abiks smile85

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas faas » 10:33, 15 Jaan 2011

Henkka äkki viitsid siis siia panna n.õ. ametlikud mõõtmis tulemused (palju siis signaal muutus võrreldes tavalisega) , et jääks ära vaidlused on parem, ei ole jne. ma ise ilmselt ei viitsi enne kevadet proovida ja tuuneriga mõõtes on tulemus kah nii ja naa ja puhta kullana ei saa võtta.

Ilm paistab soosib Sinu projekti :lol: külm küll on aga tuult ei ole ja paska kah ei tule taevast alla.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas zoom » 11:26, 15 Jaan 2011

Henkka kirjutas:
Henkka kirjutas:...Kui iga soovija mulle 16 € per LNB üle kannab (annan andmed PM kaudu) ja oma LNB-d ise kuidagimoodi ära korjab, on ju tore.
...


Kes registreerunud soovijatest pole vaevunud oma ülekannet tegema... nuh, on nigu on...



Kui keegi esialgsetest huvilistest huvi päris ära kaotab siis PM ning tulen järgi.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas Henkka » 18:39, 15 Jaan 2011

faas kirjutas:Henkka äkki viitsid siis siia panna n.õ. ametlikud mõõtmis tulemused (palju siis signaal muutus võrreldes tavalisega) , et jääks ära vaidlused on parem, ei ole jne. ma ise ilmselt ei viitsi enne kevadet proovida ja tuuneriga mõõtes on tulemus kah nii ja naa ja puhta kullana ei saa võtta.

Ilm paistab soosib Sinu projekti :lol: külm küll on aga tuult ei ole ja paska kah ei tule taevast alla.


Pean kõigi asjast huvitatute ees tõsiselt vabandama...Olen ikkagi pensionieelik ja väga sooja armastav raadioinsener smile14
Hindasin oma külma taluvust kõvasti üle ja olemasoleva lume suurust kõvasti alla smile23

28,2 E peale suunatud antennile lähenemine ja seal vajaliku LNB vahetus ei tulnud siis kõne alla, mul on normaalsemates ilmastikutingimustes aega sellega tegeleda küll.

Kathreini MSK 125/MR annab võimaluse küll mõõta LNB puhul S/N (signaali/müra) suhet, mille kaudu saab erinevate LNB-de efektiivsust kaunis täpselt hinnata.
Vt. lisatud kasutusjuhendi lehekülge 30
Kathrein MSK 125_MR user manual.pdf

Aga eks ma saan vast seda MSK 125/MR mõõteriista ka normaalsetes ilmastikutingimustes pruukida...

Peale selle on ka kuldne vene vanasõna "ne meshai rabotajuschuju mashinu" - minu ilmselt vigane edastus sellest, aga mõte peaks olema arusaadav, vähemalt vanema põlvkonna inimestele.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Inverto Black Ultra LNB

PostitusPostitas faas » 18:50, 15 Jaan 2011

smile36 miks ma siis kirjutasin enne kevadet ei viitsi jamada smile29
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist