SatTV komplekt kortermajale

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
mairo22
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 02:00, 09 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mairo22 » 10:45, 11 Apr 2007

tigekala kirjutas::shock: :shock: :shock:
Ma ei saa aru, miks te kohe Viasatti ei võta? Või on teie abikaasad nii kõvad sati spetsid, et arvavad, et vaatate FTA kanaleid edasi kui omal Viasati kuldpakett olemas? Pilt


Nagu kunagi eespool juba mainisin, ei näe põhjust maksta kanalite eest mis juba olemas on ehk eesti kanalid. Ise ajan taga just saksa kanaleid, explorerit, animal planetit jms ja kuna viasat enamusi minu soovituid ei paku, siis ei hakka ka exploreri eest neile sama summat maksma mida saab odavamalt kasvõi elioni digitv kaudu.
Kui keegi viasati kuldpaketist puudust tunneb, las paneb omale. Iseasi kui paljud hakkavad viasatist puudust tundma kel eestid ja hunnik vabu kanaleid olemas.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 10:49, 11 Apr 2007

mairo22 kirjutas:Nagu kunagi eespool juba mainisin, ei näe põhjust maksta kanalite eest mis juba olemas on ehk eesti kanalid. Ise ajan taga just saksa kanaleid, explorerit, animal planetit jms ja kuna viasat enamusi minu soovituid ei paku, siis ei hakka ka exploreri eest neile sama summat maksma mida saab odavamalt kasvõi elioni digitv kaudu.
Kui keegi viasati kuldpaketist puudust tunneb, las paneb omale. Iseasi kui paljud hakkavad viasatist puudust tundma kel eestid ja hunnik vabu kanaleid olemas.
Sulle ja su abikkasale jääb siis ikkagi arvamus, et kuna need kanalid on FTA, siis saate neid vaadata tasuta?
Elioni kaudu ei saa midagi odavamalt. Kuidas saab uuestimüüja/vahendaja odavamalt müüa kui omanik? Ja Zuum... noh, jah... loe seda teemat seal.

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 10:59, 11 Apr 2007

mairo22 kirjutas:Ise ajan taga just saksa kanaleid, explorerit, animal planetit jms ja kuna viasat enamusi minu soovituid ei paku, siis ei hakka ka exploreri eest neile sama summat maksma mida saab odavamalt kasvõi elioni digitv kaudu.

Saksa kanalid saad sateliidilt ASTRA isegi analoogis vabalt (PAL) ja odavate tüüneritega vaadatavad (ainult DISEQ protokolli abil juhitavad lülitid tuleb sel juhul unustada - st tüüner otse pea külge või läbi splitteri mittejuhitava QUATRO pea külge). ASTRA analoogprogrammid kavatsetakse välja lülitatda aastaks 2012
http://forum.digitalfernsehen.de/forum/ ... p?t=140790

Digis on Saksa kanalid samuti enamuses täiesti vabalt, peale selle veel saksakeelsed AUSTRIA kanalid ja raadiojaamad (ORF), mis on kahjuks kergelt kodeeritud ja päris FTA'ga neid ei näe ega kuule. Tasulised paketid nagu "Premiere" jt. on muidugi kodeeritud.

mairo22 kirjutas:Kui keegi viasati kuldpaketist puudust tunneb, las paneb omale. Iseasi kui paljud hakkavad viasatist puudust tundma kel eestid ja hunnik vabu kanaleid olemas.
Süsteem võiks SIRIUS'e signaale ikka edastada, sest ka seal on mõningaid huvitavaid vabakanaleid (Leedu, Läti, Ukraina, RTR, Enter Music TV, Inter +, Enter Film, Perviy Baltijskyi Muzykalnyi Kanal jms.). Kanalil "Europe by Satellite" edastatakse Europarlamendi ülekandeid ja seal on isegi Eestikeelne sünkroontõlke helikanal olemas.
Viimati muutis mesilane, 11:56, 11 Apr 2007, muudetud 4 korda kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 11:06, 11 Apr 2007

Ja mairo, kui päris ausalt kõik ära rääkida nagu Agu Sihvka, siis mul on sügavalt poh mida sa seal püsti kavatsed panna. Samas võin kihla vedada, et ca poole aasta pärast hakkab siin sinu poolt uus trall pihta - kuidas saaks nii, et ka midagi vaadatavat näeks?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
mairo22
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 02:00, 09 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mairo22 » 11:31, 11 Apr 2007

tigekala kirjutas:Ja mairo, kui päris ausalt kõik ära rääkida nagu Agu Sihvka, siis mul on sügavalt poh mida sa seal püsti kavatsed panna. Samas võin kihla vedada, et ca poole aasta pärast hakkab siin sinu poolt uus trall pihta - kuidas saaks nii, et ka midagi vaadatavat näeks?


Oleks su jutul siis ka informatiivne/hariv tagapõhi olemas aga ei :) Tänu mesilase jt kasulike õpetuste järgi ei tee ma vähemalt tühja ostu oma teadmatusest. Võta õppust!
On sul selle vastu midagi kui mind peaks huvitama kunagi hakkama, kuidas "midagi vaadatavat" ka näeks? Nagu öeldakse on see teema juba selline, et vaata ise kuidas hakkama saad kui piraati mängida tahad ja ei looda sellisele suppordile nagu praegu.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 11:34, 11 Apr 2007

mairo22 kirjutas:Oleks su jutul siis ka informatiivne/hariv tagapõhi olemas aga ei...
Sa siis koos oma abikaasast satispetsiga pole siiamaani aru saanud,
et räägin - tee kohe nii, et midagi vaadatavat näeks! Mis tuleb muidugi kallim...
Aga topelt teha tuleb veel kallim. :wink:
Ja sellises staadiumis nagu sina oled, pole ise tehtud kunagi hästi tehtud. Sulle on siin mitu korda pakutud - kirjuta PM, mida vaja. Tehakse hinnapakkumine. Või sa arvad,
tuleb kallis? Aga su oma töö ja kogenematusest tulenev ajaraiskamine?
Need ei maksa nagu midagi? Mõõteriistu kah pole... :(

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 12:40, 11 Apr 2007

tigekala kirjutas:Sulle on siin mitu korda pakutud - kirjuta PM, mida vaja. Tehakse hinnapakkumine. Või sa arvad, tuleb kallis? Aga su oma töö ja kogenematusest tulenev ajaraiskamine?
Need ei maksa nagu midagi? Mõõteriistu kah pole... :(
Et siis ise midagi teada ei tohi ja lased kohe koti pähe tõmmata. Mis mõõteriistad sul on - lao lagedale... Ise ma kasutan kahe kanaliga Digisat Pro, sellega saab kahe peaga panni lihtsalt paika. Üldjuhul saab kasutada ka palju odavamaid paarisajakrooniseid satfindereid, satbeepereid (müügil Tevalos, Oomipoes ja mujal).

Kasutaja avatar
mairo22
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 02:00, 09 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mairo22 » 13:04, 11 Apr 2007

tigekala kirjutas:... tee kohe nii, et midagi vaadatavat näeks! Mis tuleb muidugi kallim...
Sulle on siin mitu korda pakutud - kirjuta PM, mida vaja. Tehakse hinnapakkumine. (


Olen juba komplekti kuni 4 inimese jaoks kokku pannud ning karlale hinnapakkumise lasknud teha. Hetkel ootan vastust. Tuuneritele samuti hinnapakkumine olemas ja räägitud.
Nagu enne juba ütlesin, siis tõenäoliselt terve majaga ma hetkel vähemalt arvestama ei hakka kuna kõrvalmaja järgi vaadates on neil katusel vähemalt 4 viasati panni ning alati leidub erandeid kellele minu variant ei sobi. Niisiis tõenäoline on et tuleb 2-4 sellist 4-inimese komplekti terve maja peale.

Tigekala, sinu idee on siis jätkuvalt et liitu viasatiga ja näed ka midagi vaadatavat. Aga kui välistan viasati ning sooviks ikkagi "midagi vaadatavat" näha, siis milline oleks sinu soovitus?

Mõõteriistu küll pole aga satfinder ei maksa palju. Lisaks on mul vajadusel abiks inimene, kes juba on sate häälestanud.

Kasutaja avatar
oijahh
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 27 Okt 2006
    unknown unknown

1 ametlik kaart

PostitusPostitas oijahh » 13:28, 11 Apr 2007

Minuarust oleks Viasati kuldpakett siiski kõige mõistlikum varjant.Ainuke puudus on see, et Animal Planetit ja Eurosporti pole.Mina teie asemel võtaks
2 ametlikku kaarti ( Viasat ja NTV baas ).Tuunerid lükkaks etherneti pidi kokku ( Dreambox või Mutant ) ja oleks ka mida vaadata :) .Kui on 4 inimest, siis kuumaks tuleks umbes 200-250 eeku.Aga kui maksta ei taha, siis ei näe ka midagi mõistlikku :).Ma ei usu, et te viitsite netist keysid otsima hakkata vms :lol:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 14:11, 11 Apr 2007

Tavaliselt kipubki asi lõppema sellega et maitse üle ei vaielda. Eesti analoog, mis 2012-ks välja lülitatakse, ma ei teagi, kas ma nendest kanalitest puudust tundma hakkan, minu jaoks on see probleem lahendatud Elioni dtv-ga. Zuum, kui üks ämber, jääb minu plaanidest välja.
Teiseks, mis puutub FTA kanalitesse, mis on saadaval Astral, Hotbirdil ja siriusel siis see on igamehe enda valida. Isiklikult vaatan perega Hotbirdi. Mind huvitavad itaalia FTA kanalid ja teisi pereliikmeid ORT int+ RTR.

See on ju loogiline, et kes oskab saksa keelt, keerab panni Astrale ja vaatab sealseid FTA saksa kanaleid.

Viasat on neile kes Euroopa keeli eriti ei oska aga kohalik teletoodang ka ei rahulda: Lahenduseks viasat koos eestikeelsete subtiitritega.
Kudi on kolmas variant, aga sealjuures on risk iga ühe enda kanda kas ja kui palju ta sellega näeb.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:14, 11 Apr 2007

Ja läkski kõik nii nagu poole pealt juba minema pidi! Edu, Mairo! Pilt

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 20:43, 11 Apr 2007

mesilane kirjutas: Kanalil "Europe by Satellite" edastatakse Europarlamendi ülekandeid ja seal on isegi Eestikeelne sünkroontõlke helikanal olemas.

Mul Viasati Pace küll eesti keele varianti välja ei paku. Aga PACE ka ju ....

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:33, 12 Apr 2007

xxmen kirjutas:
mesilane kirjutas: Kanalil "Europe by Satellite" edastatakse Europarlamendi ülekandeid ja seal on isegi Eestikeelne sünkroontõlke helikanal olemas.

Mul Viasati Pace küll eesti keele varianti välja ei paku. Aga PACE ka ju ....
EbS Helikanali keelevalikud:
201 orig
202 E
203 F
204 G
205 I
206 Sp
207 Gr
208 P
209 Du
210 D
211 Fi
212 S
213 Cz
214 Es
215 La
216 Li
217 Hu
218 Mlt
219 Po
220 Slk
221 Slo
222 Bu
223 Ro
Kas parasjagu tõlgitakse ja mida on omaette teema...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist