Hunnik pulte häirib

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 01:18, 19 Juun 2005

Energizer kirjutas:Truffi, mis Philips sul on? Minu oma ei võta digituunerit jutule...KUidas originaalpuldi koodide "õpetamine" siis universaalpuldile käib?


Mul küll võttis. Paned isendid ninapidi kokku, Philipsil sõkud mingit nuppu (näiteks 1), see hakkab vilkuma.......seejärel Dreami peal nr. 1 hoiad seni peal kuniks Philipsil jääb vilkumine järgi ja ta muudab LD värvi (algul oranz ..hiljem kui kõik ok siis muutub roheliseks...kui ei saa koodi kätte, siis muutub punaseks) :wink:
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 02:10, 19 Juun 2005

kasutusjuhendi järgi ei leidnud philips ülesse aga ma proovin sinu nippidega. ilmselt sul teine mudel kui minul. Mul RU 530.

Proovisin uuesti Manhattanit Manuali järgi häälestada. Ei õnnestunud.
Viimati muutis Energizer, 14:52, 19 Juun 2005, muudetud 1 kord kokku.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 02:29, 19 Juun 2005

Valige ikka stiilseid pulte...
http://www.cav-audio.com/product/rc21-e1.asp

;)

ÖÖD!

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 23:19, 19 Juun 2005

Energizer kirjutas:kasutusjuhendi järgi ei leidnud philips ülesse aga ma proovin sinu nippidega. ilmselt sul teine mudel kui minul. Mul RU 530.


Mul Philips SBC-8503 ehk siis vanemat sorti aga "sööb" kõike :wink:

hehe...ikka oi oi kui vana ta mul juba...irw

Philips SBC 8503 learnable remote controller for 6 devices (1993). This one controls nicely the basic functions and it's very handy.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 23:35, 19 Juun 2005

ice kirjutas:Valige ikka stiilseid pulte...


Aga võib ju ka nii...ehk tuleb odavamgi :wink:

http://cgi.ebay.ch/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 99021&rd=1
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 23:44, 19 Juun 2005

truffi kirjutas:
ice kirjutas:Valige ikka stiilseid pulte...


Aga võib ju ka nii...ehk tuleb odavamgi :wink:

http://cgi.ebay.ch/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 99021&rd=1


Püha müristus... Midagi muud ei oska selle peale kostagi...

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 22:04, 02 Juul 2005

nonii, nüüd on selge et minu õnnetu philipsil ei olegi satituuneri koode. kahjuks ei ole sellele puldile vist võimalik uusi koode sisse lugeda...tuleb uus pult muretseda või leppida mitme originaalpuldiga.

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 23:15, 02 Juul 2005

Juhtusin ka truffi pilti vaatama ja ei saa siiani aru miks kurat Finlux on ainuke kes suutis normaalse puldi teha. NO ok, vbl ma olengi imelik aga mille t¤ra pärast on vaja alati dubleerida neid üles-alla-vasakule-paremale nuppe ? Finlux suutis neile erinevatel reziimidel erinevad tähendused anda. Sony ja samsa ja terve hunnik igasugu kõrgelhinnatud firmasid ei suuda seda teha. Võimalik, et eestis ei müüdagi muid asju kui ainult mingit perifeeriaträni ja normaalsed asjad on ka olemas. Jutt on siis sellest, et need nupud võiksid ka helitugevust ja kanaleid muuta aga ikka on vaja need volli ja kanalinupud kuskile serva peale toppida. Mulle endale meeldib mõelda, et nende asjade autorid on põhimõttelised tropid, kes teevad kõiki asju ainult vaenlastele. Ma olen juba mitu aastat mõelnud, et võiks uusi asju osta aga nagu ma neid pulte natuke näpin siis läheb alati isu ära.

Kasutaja avatar
isac
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 21:17, 10 Okt 2003
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas isac » 10:49, 03 Juul 2005

Ostsin endale yamaha resiiveri, selle pult juhib tv-d, dvd-d ja videot. Dreamist ei tea see pult küll midagi aga humaxit juhutis küll. Niisiis on mul laual 2 pulti Resiiveri+ dreami. Mõned miinused on. Näiteks ei saa panna telekat 16:9 (ZOOM) reziimi tv cabo VOD-l ja dvd-l ei saa panna subtiitreid. Ise olen muidugi rahul.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 10:56, 03 Juul 2005

Rääkides pultidest... Kas keegi on saanud selle DM7020'i puldi omal televiisorit kaa juhtima? Mis krdi moodi neid koode sinna sisse tuleb taguda? Need ju neljaste kimpudena seal raamatus antud.
Mina saan aru, et nii peab käima:

TV + SHIFT/SETUP(3sek) + neljane kood + SHIFT/SETUP(3sek) + järgmine neljane kood + SHIFT/SETUP(3sek) + järgmine neljane kood + jne.

Proovisin igat pidi, krt Finlux'i juhtima seda ei saanud... Kahtlustan, et teen midagi valesti...

iCE

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 11:06, 03 Juul 2005

Vaja aint 1 neljane kombinatsioon. Kui selle sisestad, peab pult sulle märguandeks vilgutama. Kui see kombinatsioon ei toimi, siis proovid järgmist. Muidugi näiteks 3 Samsungi, mida on proovitud, ei võta ühegi kombinatsiooniga "lutti suhu". Finluxiga kogemused puuduvad. Sõku kõik läbi, siis paistab.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:05, 03 Juul 2005

faas kirjutas:Julgen soovitada nad htr 2 meil müüb audiocenter umbes 1000eek.Juhib 8 seadet täpsemalt http://www.nadelectronics.com või http://www.audiocenter.ee Endal kõik sedmed erinevad õpis kõik selgeks lihtne kasutada.
Proovige ise väga rahu kõik ir sedmed peaks õppima

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 22:51, 03 Juul 2005

kkrahv kirjutas:Vaja aint 1 neljane kombinatsioon. Kui selle sisestad, peab pult sulle märguandeks vilgutama. Kui see kombinatsioon ei toimi, siis proovid järgmist. Muidugi näiteks 3 Samsungi, mida on proovitud, ei võta ühegi kombinatsiooniga "lutti suhu". Finluxiga kogemused puuduvad. Sõku kõik läbi, siis paistab.


Tänud! Kõik töötab kui kellavärk ;)
Krt, ma sõtkusin tervet seda rida nagu ennist mainisin ja ise omaette kirusin ja vandusin neid insenere, et miks nii pikad koodid :lol:

iCE

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 19:01, 23 Aug 2006

Kes ei leia Dreami puldile oma TV-ga toimivat koodi, siis on 1 võimalus kuidas see kood ise nö. välja raalida. See käib järgmiselt:
1. Lülita TV sisse
2. Dreami pult TV reziimi
3. Hoia all SHIFT (SETUP) nuppu, kuni TV nupp vilgub 2x
4. Hakkad vaheldumisi sõkkuma nuppe OFF ja TV (ütleme sekundilise vahega)
5. Sõkkuda on vaja nii mitu korda, kui TV ennast välja lülitab (selleks võib kuluda ka 100x, sest kõik koodid katsetatakse niimoodi läbi)
6. Kui TV välja lülitub, on vaja leitud kood kinnitada SHIFT (SETUP) nupuga.

Peakski nagu kõik olema. Ma sain oma Pioneeri plastmassil igatahes asja funkama. Paraku ei toimi kõik funktsioonid aga noh On/Off, Volume Up/Down, Channel Up/Down, Menu on olemas. Et abiks ikka.

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 21:31, 23 Aug 2006

lcd samsung tv tuleb ilmselt nii läbi proovida,dreami manualis sellele antud pole :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist