Müügis olevad Full HD telekad

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas mønster » 10:48, 15 Veebr 2008

EXX kirjutas:Jutt et sony ja samsa kasutavad samu paneele on jutuks hea küll sest kui täpsemalt vaadata, mis on ühine, selgub et ainult maatrixi osa. Kõik ülejäänu millest üks LCD paneel koosneb, on täiesti erinev ja kõige olulisem, mis määrab värvusvälja on valgustuse gamma. Need on täiesti erinevad lambid mis neis brändides kasutusel on.
Tore kui samsa uued mudelid kah vahekaadreid teevad. Kas on ka teada mitu?

EXX

näiteks spektri alumise osa ülekanne peaks olema põhiliselt määratud paneeli punaste pikselite filtritega. neid üldiselt ei õnnestu päris inimsilma alumise piiri lähedase lainepikkusega teha - inimsilma tundlikkus on sellel lainepikkusel nii lahja, et taustvalgustus peaks olema kümneid kordi võimsam, kui ta praegustes telekates on. ainult taustvalgustuse spektrit muutes ei saa nagu punast filtrit rubiinpunasemaks muuta. mulle tundub küll, et sony bluffib pisut oma 100% spektriga.

samsa nimetab enda tehnoloogiat 100Hz Motion tehnoloogiaks, sony enda oma Motionflow +100Hz - ma ei teagi, mitu vahekaadrit ja kuidas täpselt kummaski tehakse.

Kasutaja avatar
EXX
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 02:00, 01 Nov 2007
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas EXX » 11:11, 15 Veebr 2008

Ma ei tahaks küll vaielda aga küsimus pole sony-s.
The xvYCC standard was approved by IEC (International
Electrotechnical Commission) in January 2006.
See standart on rahvusvaheline ja mitte mõni sony väljamõeldis.
EXX

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas mønster » 13:34, 15 Veebr 2008

xvYCC on ainult ülekandestandard. näiteks PALis polnud võimalik põhimõtteliselt kõiki värve üle kanda, ülekandesignaali spektris polnud nende jaoks ruumi jäetud. üle kanti 8-bitise värvikodeeringule vastavad toonid 16-234. xvYCC standard võimaldab üle kanda toone 1-254. aga milliseid neist toonidest telekas TÕETRUULT näidata suudab, see oleneb juba konkreetsest telekast.

Kasutaja avatar
EXX
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 02:00, 01 Nov 2007
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas EXX » 17:58, 15 Veebr 2008

Kui ei usu võrdle siis ise. Võta mõni x3000 või w3000 seeria sony TV ja lase pilt sisse.
Signaaliallikaks piisab täiesti mõni PS3, Blue Ray mängija või HD videokaamera.
EXX

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas valgekotkas » 18:03, 15 Veebr 2008

ei midagi isiklikku aga - reklaam läbimüügi suurendamise eesmärgil olgu foorumi teemadest lahus :x
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas mønster » 10:40, 04 Mär 2008


Kasutaja avatar
EXX
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 02:00, 01 Nov 2007
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas EXX » 13:21, 13 Mär 2008

Jäi lihtsalt silma et tegu dünaamilise kontrastsusega mille nägemist võib ootama jäädagi.
Heledus oli kõigest 500cd/m2.
Ekraani kontrastsust polnud üldse välja toodudki!
Teistel brändidel on ilusasti Dünaamiline kontrastsus ja ekraani kontrastsus eraldi välja toodud. Kahjuks on see Samsadel tavaline.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas mønster » 15:28, 13 Mär 2008

EXX kirjutas:Jäi lihtsalt silma et tegu dünaamilise kontrastsusega mille nägemist võib ootama jäädagi.
Heledus oli kõigest 500cd/m2.
Ekraani kontrastsust polnud üldse välja toodudki!
Teistel brändidel on ilusasti Dünaamiline kontrastsus ja ekraani kontrastsus eraldi välja toodud. Kahjuks on see Samsadel tavaline.


http://www.top-tv.co.uk/LE52F96BD.html

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas tigekala » 16:20, 13 Mär 2008

Mnjah...
Staatiline kontrast 4000:1, kusjuures parimatel PLASMAdel on 20 000:1.
Reageerimisaeg 8m/s, s.t. kiiretel liikumistel kindlalt sabad/varjud taga. Pilt

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas mønster » 16:36, 13 Mär 2008

4000 on kontrast siis, kui must ja valge on kõrvuti - jäävad sama ledi valgustada. muidu on must 0cd, ehk siis kontrast läheneb lõpmatusele. ideaalne oleks, kui iga pikseli jaoks oleks oma led ja kunagi kindlasti selleni ka jõutakse, kui vahepeal mingit paremat tehnoloogiat välja ei mõelda.
muidu http://www.hdtvtest.co.uk/ on ehk kõige asjalikumad telekate testid, mis mul netist leida on õnnestunud.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas Henkka » 18:23, 13 Mär 2008

Mul on üsna varsti vaja osta üks plasma TV (ok, kui saab normaalse hinnaga, võib ka LCD-d uurida), mis valdaks vabalt 1080i laotust juba tehasest looduna - need igasugused "compatible" võib rahulikult ära unustada :mrgreen:

Kui kellegi on värsket infot, kust, mida ja mis hinnaga saaks - olen ülimalt tänulik :wink:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas faas » 19:29, 13 Mär 2008

Henkka kirjutas:Mul on üsna varsti vaja osta üks plasma TV (ok, kui saab normaalse hinnaga, võib ka LCD-d uurida), mis valdaks vabalt 1080i laotust juba tehasest looduna - need igasugused "compatible" võib rahulikult ära unustada :mrgreen:

Kui kellegi on värsket infot, kust, mida ja mis hinnaga saaks - olen ülimalt tänulik :wink:

Ei saa täpselt aru mida soovid :oops: kas resoga 1920x1080.Sul kodu ju olemas pill mis 1080 i sõõb ok(A01 vist oli)või lihtsalt tahad vahetada?Ma tõin endale TP01E sõõb 1080p kah ja mis oluline ei pinise :) hind hea.Väga rahul.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas tigekala » 19:53, 13 Mär 2008

Nagu siit näha on: http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/12/ ... 7/#more-98
jägavad turgu 2007.a. PLASMAde kategoorias:
1. Pioneer Kuro LX True HD 64,06%
2. Pioneer Kuro 8XD HD Ready 15,21%
3. Panasonic PZ70 True HD 12,44%
4. Panasonic PX70 HD Ready 2,76%
5. 3 sitahunnikut ja kaabu... ja tükk tühja maad
6. Kõik ülejäänud 5,53%

NB! Ei oska kommenteerida, kas pinisevad või mitte... Pilt... arvatavasti siiski ei pinise.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas Henkka » 21:26, 13 Mär 2008

faas kirjutas:
Henkka kirjutas:Mul on üsna varsti vaja osta üks plasma TV (ok, kui saab normaalse hinnaga, võib ka LCD-d uurida), mis valdaks vabalt 1080i laotust juba tehasest looduna - need igasugused "compatible" võib rahulikult ära unustada :mrgreen:

Kui kellegi on värsket infot, kust, mida ja mis hinnaga saaks - olen ülimalt tänulik :wink:

Ei saa täpselt aru mida soovid :oops: kas resoga 1920x1080.Sul kodu ju olemas pill mis 1080 i sõõb ok(A01 vist oli)või lihtsalt tahad vahetada?Ma tõin endale TP01E sõõb 1080p kah ja mis oluline ei pinise :) hind hea.Väga rahul.


OK,
rohkem infot :|
Oma A01ga olen täiesti rahul, neid ei paista aga eriti saada enam olevat. Uut on mul vaja oma eksabikaasa koju, kus ma mõnikord ikka viibin, et laste ja lastelaste käekäiguga kursis olla. 1080i on ainuke nõue, sest (IMHO) üle satelliidi ei hakka 1080p ribalaiuse probleemi tõttu veel niipea tulema. (mõned HDMI sisendid jms peaks ju enesest mõistetav olema...)

Samuti saab Bluray minu jaoks alles siis aktuaalseks, kui ma seda ise kirjutada saan mõistuspäraste kuludega.
Samal ajal programmist, mida Bluray ketastele kirjutada, ei ole juba praegu puudust. Minu USB HDD peal on üsna mitmeid tunde korraliku kvaliteediga muusikat (Voom HD - Sound Stage, kes on jälginud).
Kahjuks on see kõik kati formaadis, millega ma hetkel jällegi ei oska suurt midagi pihta hakata.

Kust ja mis hinnaga seda TP01E saab???

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas faas » 21:42, 13 Mär 2008

Mina ostsin siit http://www.audiocenter.ee/?op=body&id=1110
Ei oska muud soovitada kuskil võib odavam olla :) aga ostsin sealt ka PD8600 ja kõik muu oma audio ja pildi värgid ja rahul teenindusega.Ja saab ka kaubelda veits :) kui huvi võin viledest ja muust pikkemalt pm vähendusel kirjutada. :) pilt on suht sama mis vanemal 8600 või a01 vahe mõningates viledes.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist