Müügis olevad Full HD telekad

Kasutaja avatar
satDX
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 19 Aug 2005
Asukoht: Tampere
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas satDX » 20:20, 16 Aug 2008

valgekotkas kirjutas:http://panasonic.ee/products.php?prod=3826 - maksad küll pisu alla 20K aga saad selle eest ka teleka :!:


elektrit võtab ka nii et arvesti undab -385W
ega tal sellepärast 2x parem pilt pole kui 37'' LCD 1080p mudelil - tarve ainult 195W

Kasutaja avatar
satDX
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 19 Aug 2005
Asukoht: Tampere
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas satDX » 20:27, 16 Aug 2008

mønster kirjutas:
peeter3000 kirjutas:annan 4000.- vihje :lol: :
ON...F:
37"LCD LG Full-HD 11996.- alates tänasest!

37" puhul peab fullhd nautimiseks suht nina vastu ekraani istuma või siis peab väga hea nägemine olema. kaugemalt vaadates enam ei paistagi suurt vahet, on see fullhd või hd-ready.

no siis peaksid küll prillid hankima :shock:
mul ka 37'' Pana LCD 1080p mudel ja vaatan ca 2,5 m pealt
ETV2 ja selle HD versioonil jah suurt vahet pole, kuid oma HD video või DiscoveryHD käima paned, siis kaob udu ja digipraht ekraanilt ning saad täiega mõnusat pilti nautida 8)

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas aandra » 20:38, 16 Aug 2008

Kellel rahakotis krabisevat rohkem, julgen soovitada 47 tollist Philipsi telekat 47PFL9732D/10.
Olen plasma fänn ja austaja aga see on esimene LCD, mis peaaegu sama pildi annab, mis plasma, ainult kõrvalt vaadates diagonaalis on must lilla ja pruun ebamääraselt sinikas, nurk on aga juba 170 kraadi lähedal. Kui aga vaadata kõrvalt pilti, ise olles horisontaalteljega samal kõrgusel, värv ei muutu!
Selle LCD suur pluss on aga must ja täielikult matt ekraan, mis välistab igasugused heledate asjade peegeldused, milles on plasma suurim miinus, kuna sellel ees klaas.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas tigekala » 21:20, 16 Aug 2008

aandra kirjutas:... milles on plasma suurim miinus, kuna sellel ees klaas.
:shock: Millel, millel on ees klaas? Plasmal?
Ostsin alla kuu tagasi Pioneer Kuro plasma. Tule külla, ma näitan Sulle musta värvi!
Sa pole sellist musta näinud elu sees! See on mustem kui öö, isegi päeval vaadates.
LCD puhkab veel mitu, mitu aastat! Pilt

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas aandra » 21:33, 16 Aug 2008

Tigekala: Plasma mustale ei saa mitte ükski LCD vastu. Mina väitsin, et tollel LCD telekal on ekraan matt kui pilti pole, ja midagi ei peegelda sisse, seletasin halvasti. Olen Sinuga täiesti nõus ja mustast mustemat ja pruunist pruunimat kui plasma ei näita siiani ükski ekraan. LCD lihtsalt on nii konstrueeritud, et 100% must koos teiste värvidega ei ole võimalik kõrvalt vaadates.

digitv
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 15:33, 08 Juul 2008
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas digitv » 23:15, 16 Aug 2008

aandra kirjutas:Kellel rahakotis krabisevat rohkem, julgen soovitada 47 tollist Philipsi telekat 47PFL9732D/10...

Kas on mõtet neid MPEG2 dekoodriga telekaid enam osta? Mille poolest 9732 seeria 9703 seeriast parem on? Olemas ju meie digitv-ga ühilduvad H tähistusega 47PFL9703H/10 http://www.p4c.philips.com/files/4/47pf ... ss_aen.pdf ja 42PFL9703H/10 http://www.p4c.philips.com/files/4/42pf ... ss_aen.pdf
EISA soovitab Philipsi 42PFL9803H/10 http://www.eisa.eu/eisa/awards/2008-2009#award_105

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas renqest » 09:55, 17 Aug 2008

Kas on mõtet neid MPEG2 dekoodriga telekaid enam osta?

Ega siis kõik ZuumTV/Levira FTA-d vaata :roll: Kaabeltv, iptv(elioni dtv) ja sati jaoks pole teleka mpeg4 tüüner nii oluline :roll:
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
obene
Entusiast
Postitusi: 139
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2007
    unknown unknown

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas obene » 11:17, 17 Aug 2008

aandra kirjutas:Kellel rahakotis krabisevat rohkem, julgen soovitada 47 tollist Philipsi telekat 47PFL9732D/10.
Olen plasma fänn ja austaja aga see on esimene LCD, mis peaaegu sama pildi annab, mis plasma, ainult kõrvalt vaadates diagonaalis on must lilla ja pruun ebamääraselt sinikas, nurk on aga juba 170 kraadi lähedal. Kui aga vaadata kõrvalt pilti, ise olles horisontaalteljega samal kõrgusel, värv ei muutu!
Selle LCD suur pluss on aga must ja täielikult matt ekraan, mis välistab igasugused heledate asjade peegeldused, milles on plasma suurim miinus, kuna sellel ees klaas.

Olen jälginud telerite arengut juba mitmeid kuid, kuid kahjuks sellist lcd-d, mida endale tahaks, veel ei toodeta. Ehk siis sellist, mis tegelikult ka plasmaga teatud kompromissidega kaugelt ligilähedane oleks, pole veel leidnud. LCD vaatenurk on korralik uuematel Sony'del ja Samsung'idel. Jätkuvalt on LCD puhul probleemiks taustlamptehnoloogia. Philips mulle ei meeldi, kuna pilt muutub tumedaks või halliks kui külje pealt vaadata, kuigi olen mitu korda ka Philipsi ostu kaalunud, kuna minu arvates on ta teistest veidi odavam.

Ise ootaks ära Sony X4000 seeria, kuna seal on taustlambi asemel LED-id (nagu Samsung F9 seerial, kuid värvilised). Lugesin netist, et Sony pidi üle ookeani neid (sealseid analooge) promoma pimedas ruumis kõrvuti plasmadega. Sony esindusest öeldi, et septembri lõpuks pidi juba lootust olema uutele mudelitele.

Natuke huvitavat lugemist:
http://www.dvdplaza.fi/forums/showthread.php?t=69526
http://gizmodo.com/5013722/sony-hosts-x ... s-who-wins
Viimati muutis obene, 11:32, 17 Aug 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas peeter3000 » 11:29, 17 Aug 2008

Sony plaanib oled tv-d ka Euroopasse müüki tuua..
http://www.itviikko.fi/talous/2008/08/1 ... 00820913/7
kuigi 11" on ikka väga väike...alguses...
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Sihi
Entusiast
Postitusi: 467
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas Sihi » 15:45, 17 Aug 2008

Asjaga tuleb kaasas käia hetke häid lahendusi nautides. Muidu jäädki ainult ootama...
Ise oman Philipsi 42" tollist LCD-d (muide hr. Vilborni andmeil Soomes testi võitnud mudel) ja ees kombo Vantage TS 7100. Ambilight koos surround heli ja full HD pidiga on kokku super, vähemalt selle raha eest parim! Olümpiamängud ööpäev läbi HD-s... Mida veel tahta!?
Ja niipalju on minul toas ka ruumi, et ma ei pea telekat küljepealt vaatama ja kas ekraani must on ikka must, pole enam minu asi.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas tigekala » 15:53, 17 Aug 2008

kareHD kirjutas:Asjaga tuleb kaasas käia hetke häid lahendusi nautides.
kareHD kirjutas:Ise oman Philipsi 42" tollist LCD-d ja Vantage TS 7100.
Neid pead heaks või? Oleksid Sa ütelnud, et pidin tegema kompromissi rahakoti ja heade asjade vahel, ma poleks piiksatanudki. Aga mulle lihtsalt tundub, et Sa ei teagi, mis asi on väga hea.
Võta väiksem ja viska suurema pihta täpsust... :lol: Ära solvu... :lol:
Muuseas, Ambilight oli Philips'il juba 3 aastat tagasi. Milline Sul seal on 2, 3 või Aurea,
Sa ju ei kirjuta. Siin on inimesi, kes jagavad antud teemat Sinust vähemalt 10X rohkem.

NB. Ma ei kahelnud hr. Vilborni tedmistes...
Viimati muutis tigekala, 23:24, 17 Aug 2008, muudetud 4 korda kokku.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas faas » 16:12, 17 Aug 2008

:) kala nagu alati tige :D Aga kui asjast siis on mõlemal nii LCD-l kui Plasmal omad + ja - ise olen Plasma fänn nii,et kulutan voolu edasi toas kah soojem talvel.Ja siiani ei ole kohanud paremat pilti kui enda oma näitab.Kahjuks pole veel kõige uuemaid(plasmasid) saanud oma silmaga kaeda,Sony ja teiste uued LCD muljet ei avaldanud mõtlen sd pilti vaadates.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas renee » 20:09, 17 Aug 2008

mina ei saa selle musta vajadusest aru, mina keeran just musta erdemaks, et nii must poleks. minu 2a vanal 40" sony lsd'l on ta juba liiga must - jah mitte lilla, nagu vanematel - taitsa must, backlite keeran peale, heledust samuti, sest muidu on see must nagu must auk.

4:3 ekraaniasetusega on samuti need mustad ääred mustemad kui ükski asi mis mus siin toas leidub. trepi all leidub must koht.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas aandra » 20:26, 17 Aug 2008

Kui keerad plasma musta heledamaks, läheb ta halliks aga spektri koostis on sama! Kui aga pildil peaks olema must detail (või pruun), siis on väga halb, kui selle spektri koostist muudetakse ja sa näed vastavalt sinikat või lillat detaili (mitte 0 kraadi all, vaid teljest parasjagu kõrvalt vaadates). Kui jõllitad ekraani otse keskelt on kõik OK aga kogu fahmiil ei mahu telkut ühest punktist kaema. Perepapa peaks siis keskel olema ja ülejäänud pere hoidma papa lähedale. Selle LCD headus ongi see, et lähendab vaatajaid!

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Müügis olevad Full HD telekad

PostitusPostitas faas » 20:59, 17 Aug 2008

:D et rahu teha võtan kokku paljude testide (ka sõltumatute)tulemused eesti keeles, hämaras ja pimedas on parem plasma ja hästi valgustatud ruumides ja ka päikse käes lcd. :D Muidugi ka isiklik kogemus selline.Aga kuna ainult pimedas kodus siis eelistus selge(sd kanalid ei ole plasteliin multikad) :D
Põhjendus on kuna minu plasmade mureks kui kardinad eest ja päike paistab siis telkus näed ainult ennast(ka CRT telkudel oli sama)kui nii võib väljendada.LCD paneelidel millel tuhmid ekraanid seda muret pole(läikivatel sama)loodan,et kõik saavad aru see minu nägemus ja näiteks hp läpakal millel läikiv ekraan samuti ei näe midagi samas tuhmi ekraaniga LCD-l pilt ok .
Kui kellegil huvi ja tahtmist võiks korraldada mingi ürituse kus laseks erinevatesse telkudesse sama signaali ja huvilised võiksid hinnata mis hea mis halb.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist