M: DVB-C PCI kaart 32-bit TT-premium C-2300 koos CI-pesaga

Siia foorumisse sobivad kõik muud elektroonilised seadmed
Kasutaja avatar
ain62
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 11:42, 18 Sept 2014
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

M: DVB-C PCI kaart 32-bit TT-premium C-2300 koos CI-pesaga

PostitusPostitas ain62 » 11:49, 02 Mai 2015

Kunagi sai ostetud DVBshop.net poest kaabelTV DVB-C vastuvõtuks PCI-kaart TT-premium C-2300 koos CI-pesa mooduliga (mahub 3.5"-se seadme kohale), nüüd seisab aastaid kasutult ja annaks sümboolse 10 euro eest ära, kui keegi sellega edasi katsetada tahab.
Sain kunagi ise katsetades ka pildi ette, aga proovimiseks see jäigi.

Esimene probleem on see, et ta töötab ainult 32-bitisel raudvaral ja 64-bitist draiverit ei ole ega ei tule ka kunagi. Proovimiseks pidin mingi vana arvuti kolikambrist välja otsima. Sellel vanal arvutil võis olla toiteploki või toitehäirete probleem, sest pildi sain ette juhul, kui korterisse tuleva kaabli otse ilma jaguriteta sisendisse ühendasin ja seadistuses igasuguste linnukestega mängisin ja kindlad sagedused ja parameetrid ette andsin ja sageduse paar megahertsi erinevaks seadsin tegelikust.
Kuna see toimus ilma CI moodulit ühendamata ja CI mooduliga koos ma pilti ette ei saanudki, siis oletan, et see värk võttis toidet rohkem kui vana arvuti vana toiteplokk häirevabalt suutis anda või oli PCI siini toitepinge madal (PCI võib olla nii 5V kui ka 3.3V). On ka võimalik, et sellel kaardil on tüüneriosa liiga häiretundlik.
Karbi peal on ka tekst "Analog-TV", aga seda ma ei proovinud.

Kui 10 eurot palju on, võib ka oma hinda pakkuda, mina ei teeks selle asjaga muud kui viskaks minema, DVB-C levialast kolisin ka välja. Samas võib mõni, kellel rohkem viitsimist ja selle jaoks sobiv arvuti on, sellest asjast asja saada.
___________
Ain

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist