Millist meediamängijat soovitate?

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 18 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas Sihi » 19:33, 05 Mär 2018

linni kirjutas:Ma siiski ei saa aru, milleks ilma salvestusmahuta standalone karpi veel vaja on. Kui eesmärgiks fäntsi UI...

Just nimelt! Lihtsa failide kuvamise puhul küll mitte. Ma avasin teema teisel põhjusel e. fäntsi UI pärast. Vaata esimest posti.

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas linni » 20:24, 05 Mär 2018

Fäntsi UI-l on siis mõtet, kui filmikogu suur.
Siin variante mitmeid, jah.
Mina filme ei kogu. Vaatan ära ja kustutamisele.
Ise jään siiski uue Dune HD juurde, kui see turule tuleb (märtis ilmselt). Kallim, kui NAS, aga eeliseks bluray menüüde kuvamine.
Muidu võtaks iga kell NAS-i.

"Võtaks" on ka tinglikult. Mul üks on, kus peal tööfailid ja koduvideod ja fotod.

Edit:
zappitil on meedia server, mille võib istallida Dunele või otse Synology NAS-i ja saad päris asjaliku UI :)
http://zappiti.com/general.html

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 18 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas Sihi » 21:11, 05 Mär 2018

linni kirjutas:Fäntsi UI-l on siis mõtet, kui filmikogu suur.... Ise jään siiski uue Dune HD juurde, kui see turule tuleb (märtis ilmselt).... Mul üks on, kus peal tööfailid ja koduvideod ja fotod.


Filmikogu on mahult suhteliselt suur. Suureks teeb selle vähemalt 5.1 MA-ga reliisid. Tööasjad on eraldi NASil. Olen uurinud ka Dune HD tooteid. Huvitav hinnavahe on Verkkokauppa's ja meil müüdaval samal isendil. Peaaegu kahekordne. Zappiti tundub näpitav olevat.
linni! - anna PM-iga teada kui uue Dune ostu otsustanud oled.

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas linni » 21:23, 05 Mär 2018

Dunel on kaks kahe HDD pesaga mudelit: juba turul olev linuxi - põhine HD DUO 4K ja hetkel veel launch järgus HD Pro 4K Ultra, mis on linuxi ja androidipõhine.
Sa oled ilmselt võrrelnud esimese mudeli hindu - seal sõltub hind konkreetselt sellest, kas pardal on DVB-T, wifi ja isegi vist DAC oli erinev kallimal ja odavamal mudelil.
Aga eks annan teada, kui ükskord ost tehtud. Kiiret küll esialgu ei ole.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas zoom » 22:41, 05 Mär 2018

Jah, andke teemasse teada, kui uued Dune mudelid reaalselt ostetavaks jõuavad, neid vist 6 uut eri mudelit tulekul.
Tavalise sigma baasil + androidiga mudelid veel lisaks.

Mul ka aastast 2009 aasta duunidest Prime ja hiljem 303, milele lisaks PCH A-400, viimase vahetaks heameelega Dune vastu välja. Oleks kõik ühesugused.

Kodi jookseb ka nASis ja Raspberrys, ja miks plexi taolistega ennast piinata, kui päris meediamängija on ikka minu sõber. :D

Nii, teemaalgataja tundis huvi filmi katalogiseerimise vastu, et oleks kuvatav sisututvustuse- ja kena graafikaga.
Hetkel on Dune meediamängijatesse juba lisatud selline kataloogija, lisaks igasugu konkureerivatele lahendustele. DFI; Zappiti; yaDIS; MyMovies jmt.

Kasutaja avatar
GuidZ
Edasijõudnu
Postitusi: 65
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas GuidZ » 09:08, 06 Mär 2018

Milleks eraldi kettaga karp.

Mul võrgus selline: https://www.synology.com/en-global/products/DS918+

Kodi oskab sealt mängida, Vu+ oskab sinna salvestada ja pausi teha jne

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas renee » 10:44, 06 Mär 2018

linni kirjutas:Ma siiski ei saa aru, milleks ilma salvestusmahuta standalone karpi veel vaja on. Kui eesmärgiks fäntsi UI, siis küll. Muidu aga paned sellise https://www.synology.com/en-global/products/DS218play#specs telerile sappa ja saad kolm kärbest ühe hoobiga. Kaks korda vähema raha eest.


pärast android teleka soetamist ei taha enam vaadata neid vanu (2giga jagu ) salvestatud filme enam, otsid igast august uusi, enamasti hd sisu! iga kuu vaatan android play poest UUT 1...2 filmi 4.99€.
viskasin enamus DVD ära, blueray omad on alles, neid vahest hea vaadata, aga palju sa ühte asja ikka uuesti vaatad!


35€ maksev fancy UI teeb rohkem asju, kui võimalik vana lolli suure telekaga!
Lastele ostsin, kuna siis saan nad oma uue android teleka tagant ära:
lisaks hdmi 10€ maksva https://www.ebay.com/itm/Full-HD-HDMI-Splitter-Amplifier-Repeater-1080p-4K-Female-Switch-Box-1x4-Port-ON/182773253117?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=690089026315&_trksid=p2060353.m2749.l2649 jaguriga saab selle panna mitme teleka taha: saun, köök ... :)
servio DLNA serveriga saab fancy karbiga DLNA meetodil ka arvutist salvestatud pildi sinna karpi.
youtube

Fancy android karp suudab:
Delfi app, HD Kanepi tennise streeming
postimehe app, HD's laliga jalgpall, tennis muu sport.
Viaplay appi jooksutada, kus on kõik filmid HD (varsti ka sport HDs), ühe Viaplay liitumisega saad 5 vaatajakohta.
netflixiga 2 vaatajakohta. Viaplay äpis on palju eestikeelseid tipp multikaid! - seepärast lapsed mu telekat kaaperdavad!
minuTV äpp annab ka päris mitu vaatajakohta
Elisa elamus (binge TV) annab ka 5 vaatajakohta, ühe kuumakse eest.

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas linni » 12:27, 06 Mär 2018

GuidZ kirjutas:Milleks eraldi kettaga karp.


Mul on ka Syno võrgus. Paraku ei oska see Bluray menüüdega midagi pihta hakata.

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas linni » 12:36, 06 Mär 2018

renee,

eks ta ole, kellele ema ja kellele tütar :) Niipalju, kui on inimesi, on ilmselt ka erinevaid vajadusi.
Viasat tuleb Teliast, Netflix, Amazon ja Youtube telerist. Samas telereid kodus rohkem, kui vaatajaid.

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas canman » 12:46, 06 Mär 2018

renee,

lihtsalt huvi pärast - mis telekas ja mis Android Sul on ja kas selles Kodi on suuteline DTS-i mängima otse võimendisse? Küsin sellepärast, et mul Sony 805C ja sellel suudab Kodi DTSi mängida ainult nii, et konverdib selle enne DD-ks ja siis laseb võimendisse. Kodi foorumi väitel on tegu laialdase probleemiga, kuna telkarites kasutatav Android on vigane. Varasema Kodiga sai isegi tööle selle mingi trikitamisega, aga siis oli oht lasta oma seadmed läbi, kuna vale kombinatsiooniga laskis ta kõlaritesse meeletu nivooga dekodeerimata DTS müra ja sellepärast see võimalus võeti Kodi 17-l maha. Võibolla ammulubatud, aga siiani tulemata update Android 7-le teeb selle korda, seepärast uuringi, et äkki Sul uuem telku Android 7-ga. :)

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas renee » 09:06, 07 Mär 2018

canman kirjutas:renee,

lihtsalt huvi pärast - mis telekas ja mis Android Sul on ja kas selles Kodi on suuteline DTS-i mängima otse võimendisse? Küsin sellepärast, et mul Sony 805C ja sellel suudab Kodi DTSi mängida ainult nii, et konverdib selle enne DD-ks ja siis laseb võimendisse. Kodi foorumi väitel on tegu laialdase probleemiga, kuna telkarites kasutatav Android on vigane. Varasema Kodiga sai isegi tööle selle mingi trikitamisega, aga siis oli oht lasta oma seadmed läbi, kuna vale kombinatsiooniga laskis ta kõlaritesse meeletu nivooga dekodeerimata DTS müra ja sellepärast see võimalus võeti Kodi 17-l maha. Võibolla ammulubatud, aga siiani tulemata update Android 7-le teeb selle korda, seepärast uuringi, et äkki Sul uuem telku Android 7-ga. :)


kahjuks mul just vanem android, SONY 4K KD55-XE8500 vms .... Android on 7, KODI oli telekas, aga ei kasuta.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas tigekala » 11:15, 07 Mär 2018

renee kirjutas:netflixiga 2 vaatajakohta.
Telekaga on Netflix-s 4 vaatajakohta 12€ kuu.
Ehk siis kõik uued filmid/seeriad UHD kvaliteedis ( Dolby Vision/HDR+) a' 3€ nägu ühe kuu jooksul.
Esimene kuu üldse tasuta ja kui on mitu erinevat krediitkaarti siis on võimalik ka mitu kuud tasuta :smile111
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 8 Internet Explorer
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas renee » 14:18, 07 Mär 2018

tigekala kirjutas:
renee kirjutas:netflixiga 2 vaatajakohta.
Telekaga on Netflix-s 4 vaatajakohta 12€ kuu.
Ehk siis kõik uued filmid/seeriad UHD kvaliteedis ( Dolby Vision/HDR+) a' 3€ nägu ühe kuu jooksul.
Esimene kuu üldse tasuta ja kui on mitu erinevat krediitkaarti siis on võimalik ka mitu kuud tasuta :smile111


olen iga aasta kuu kaks tasuta netflixi võtnud, aga nüüd on vaja ka uus nimi sinna külge panna, enam ei luba tasuta sama nimega :)
kuuga said kõik huvitavad filmid vaadatud, seal on nii väike valik, ilma maad valetamata, ei ole tuhkagi vaadata. UHD ja HD filmi vahe 2,5m pealt oli raske tuvastada.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas tigekala » 18:40, 07 Mär 2018

Mitte uus nimi, aga uus e-mail aadress ja ka uue krediitkaardi andmed.
Väga palju oleneb sellest - millise konkreetse telekaga :smile111 on raske tuvastada 2,5 meetri pealt HD ja UHD pildi vahet...
Räägin 65 tollisest OLED telekast - webOS 3.7 versiooni tarkvaraga ja ka Dolby Digital / HDR+ toega...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist meediamängijat soovitate?

PostitusPostitas linni » 21:27, 07 Mär 2018

Netflix on Eesti kontoga mõttetu asi. Vastavalt uuringule saame Eestis vaid umbes 15% USA sisust.
Ei näinud mõtet selle eest raha maksta, kuigi oleksin tahtnud. Eks ise teavad, kui mu raha ei taha. Torrentist tuleb kõik vähegi asisem Netflixi sisu koheselt kätte.
Kunagi USA kontoga vaatasin. Kui kinni pandi, siis üle VPN-i. Nüüd on VPN suht kalliks aetud, ei viitsi enam jamada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist