Head helivõimendid

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Head helivõimendid

PostitusPostitas 0000 » 15:28, 18 Juul 2014

NAD'i kohta leidsin viimasest What HI*FI? ajakirjast sellise põneva mudeli-
NAD D 7050 Direct Digital Network Amplifier
Link:
http://nadelectronics.com/products/digital-music/D-7050-Direct-Digital-Network-Amplifier
Märksõnad: WiFi, Bluetooth striimingu jaoks, 24-bit/96kHz USB sisend, Spotify ühendus, AirPlay, kõrge kvaliteediga kõrvaklappide võimendi, Subwooferi väljund.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Head helivõimendid

PostitusPostitas satik » 12:17, 19 Juul 2014

Kui ma vaatan pealkirja ja sinu väljatoodud märksõnu, siis näen et võimendi teevad heaks kellad/viled... :?

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Head helivõimendid

PostitusPostitas 0000 » 19:18, 19 Juul 2014

Mul õnnestus oma valgete torbikutega kuulata selle väiksemat venda - Nad D3020. Ma paigutasin selle heli poolest kolmandale kohale. Kellad ja viled aga teevad asjale palju head, minule need meeldivad. Loomulikult jääb esikohale helikvaliteet, mida konkreetne võimendi anda suudab. Minu Rega võimul näiteks polegi kõrvaklapi väljundit. Minul pole seda vaja ka, sest teisel kodus oleval võimendil (NAD C 320BEE) on see kenasti olemas. Võib-olla peaks optilise sisendi tekitamiseks soetama eraldi DACi. Kiidetakse ARCAM irDAC'i DAC'i. Asi on selles, et Dreamboxi heli liiniväljund on väga kesise helikviteediga (RCA-väljundid L&R). Optiline on loomulikult OK, aga selleks tulebki DAC soetada, et heli sealt optilisest kätte saada. Teine variant oleks eraldi digi-võimendi, näiteks eespool mainitud Argon DA 2.
See Nad D3020 oli muidu ülikena pisike võimendi aga veidi liiga plastikust minumeelest. Kellad ja viled aga andsid hinnale kena lisa juurde, mida siis huviline peab juba kaaluma, kas ta on nõus nende eest sellist nutsu välja käima.
Ajakirja andmetel:
NAD D 3020 AMPLIFIER/DAC £399
NAD D 7050 NETWORK AMPLIFIER /DAC £799

3020 on saadaval ka meie Eesti poes, seda ma oma "torbikutega" testisingi.

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Head helivõimendid

PostitusPostitas 0000 » 18:51, 21 Juul 2014

Täna käisin õhtul südame rahustuseks ära ka Hi-Fi klubi poes, Kaupmehe tänaval. Samuti väga kena pood, 5+!
Kvaliteetsetest väikestest võimenditest pakuti Naim firma toodangut (transistoridega stereovõimendi Naim NAIT 5si)
Link:
http://m.naimaudio.com/hifi-products/type/integrated-amplifier
See võimendi on What HI*FI? 2014 augusti numbri andmetel "Best stereo amp £800-£1500, Awards2013" ja selles ajakirjas oli hinnaklassiks märgitud 925£
ehk veidi poole rohkem, kui NAD D 3020 (võimsust ka poole rohkem, ehk 60W NAD'i 30W vastu).

Kuulasime ja rääkisime pikalt, igavesti tore pood, kust tasub audiofiilil kindlasti läbi astuda. Tootevalik on neil veidi teine, kui Valihelis.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist