elvis ja dragon loader card

Kaardid... Wallbanger... Season Interface... Logijad... Emulaatorid...
Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

elvis ja dragon loader card

PostitusPostitas luarvik » 11:27, 13 Nov 2004

kas elvisega on võimalik dragon loade cardi programmeerida .kasutan programmi MP 3.4-3.5 Utility v 1.80 BY DJ .paistab et tal puudub funksioon phoenix 6.0 mhz .tahaks SELLELE kinnitust saada enne ,kui dragon cardi tavalise fun7 moodi progema hakkan .

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 13:03, 13 Nov 2004

paistab ,et usb toetus puudub .kas keegi kinnitaks seda?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 17:16, 13 Nov 2004

Vana rauaversiooniga elvise programmaatoriga tõesti ei saa, tahab dragonloader ju 6 MHz phoenix-t, mida see ei toeta, asi pole USB-s
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 21:40, 13 Nov 2004

kuidas ja kust kohast saab seda rauaversiooni uuendada .

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sationu
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas sationu » 22:31, 13 Nov 2004

Äkki saad [url=http://www.satdudez-forumz.com/forum/showthread.php?p=8679525#post8679525
] siit abi.[/url]

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 23:06, 13 Nov 2004

jah .aitäh olen seda juba lugenud .olen lugenud juba 24 h kõike elvise ja dragon loader cardi kohta .liiga palju on hoiatusi lõin vedelaks .ei taha uut dragon loader cardi kohe pe*sse panna .lähen vist selle peale et ostan uue programmatori juurde .olen segane kohutava raha panen sellesse värki .teised sebivad ikka funidega edasi...... aga mina ?ja mis ma sellest saan :?: :(

teistele ka teadmiseks mõned hoiatused :
DO NOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do not AUTO-DETECT the dragon loader card using any programmer
if you do this you run a real risk of damaging the loader card
just set the programmer to PHOENIX mode at 6.0mhz and then use the dragon loader software
do not do anything else than the above when dealing with this particular card
it is a BAD IDEA to auto-detect cards anyway , but in this case it can prove the death of your card
and always use a programmer that can do this job , like the elvis-usb or the infinity-phoenix usb programmers ( or a suitable phonix/smartmouse serial or usb programmer )
you have been warned !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aandra kirjutas:

Vana rauaversiooniga elvise programmaatoriga tõesti ei saa, tahab dragonloader ju 6 MHz phoenix-t, mida see ei toeta, asi pole USB-s


ja asi on usb ,sest mul on tavaline elvis ,aga vaja oleks elvis-usb

Kasutaja avatar
RAIVO_1
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Dagƶ PƤtaka vald
    unknown unknown

PostitusPostitas RAIVO_1 » 23:46, 13 Nov 2004

Dragon Loader kaarti sa peese ei keera kui proovid seda vanas elvises.Loader kaart läheb lukku aga selle saab uuesti lahti ja täiesti töökorda Cas2 ADD-ONiga,on omal sellessuhtes kogemusi.Alguses arvasin et keerasin kaardi peese ja ostsin uue kaardi aga nyyd töötab vana korralikult ja uus kaart on mul ylearune.
Äi mul pöle muud kui tyhi arvuti.

Kasutaja avatar
rv30
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 12:08, 04 Okt 2003
Asukoht: Pärnu
    unknown unknown

PostitusPostitas rv30 » 15:48, 15 Nov 2004

Selleks, et rikutud Dragon loader kaarti parandada, ei ole tingimata vaja Cas 2 add-on'i. Piisab suvalisest fun kaardi programmaatorist. Tuleb lihtsalt kaardi flash mällu kirjutada uuesti Fun7ldr.hex fail ja kaart on jälle korras. Samal moel saab tavalist fun7 kaarti teha Dragon loader kaardiks.

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 21:50, 15 Nov 2004

niisiis minu elvise progeja osutus lihtsalt vanaks mudeliks Multiprogrammer 3.5(Serial) millega dragonit programmerida ei saa kuna tal puudub 6,0mhz reziim .
http://www.adteknik.se/english/products.htm#mp3.5
dragonit oleks saanud progeda ELVIS Multiprogrammer 3.6 USB selleks oleks pidanud vana progeja neile saatma ja maksma raha

Send us your old programmer and we will send you a new Multiprogrammer 3.6 USB for 495 SEK plus shipping.
If you want to pay with creditcard please fill out this orderform and include it with your old programmer.
A creditcardfee (21 SEK) will be charged.


valisin kiirema, lihtsama ja odavama tee ostes siit foorumist progeja ja sain kaardi progetud ning olen väga rahul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

progeja ostsin siit :

http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=2283
rv30
edasijõudnu
--------------------------------------------------------------------------------
Müüa programmaator Smartmouse Phoenix 3,569 / 6 MHr Titanium ja teistele OS'ga kaartidele, hind 500.- kr, info PM

Kasutaja avatar
pets
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 04:32, 25 Aug 2003
Asukoht: Kuressaare
    unknown unknown

PostitusPostitas pets » 18:21, 25 Jaan 2005

Küsimus selline, et kas sellise aparaadiga oleks Dragon loaderit võimalik progeda. Kui jah, siis millist softi tuleks kasutadà? http://www.satmedia.de/s_detail.php?idr=427&PHPSESSID=si5i4tujga8hd6e9ltg75dmng1

Kasutaja avatar
rv30
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 12:08, 04 Okt 2003
Asukoht: Pärnu
    unknown unknown

PostitusPostitas rv30 » 18:29, 25 Jaan 2005

Dragon loader kaarti on võimalik progeda kõikide Phoenix 6 MHz režiimi võimaldavate programmaatoritega kaasaarvatud ka selle aparaadiga. Soft on nende kõigi puhul Dragon Card Loader.

Duolabsi Dynamite võimaldab Dragon Loader kaarti progeda oma softiga läbi USB pordi ilma COM pordi ühenduseta. Uus Cas Interface Studio 5.1 on tänasest saadaval Duolabsi ametlikul lehel.

Kasutaja avatar
pets
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 04:32, 25 Aug 2003
Asukoht: Kuressaare
    unknown unknown

PostitusPostitas pets » 01:52, 26 Jaan 2005

rv30 kirjutas:Dragon loader kaarti on võimalik progeda kõikide Phoenix 6 MHz režiimi võimaldavate programmaatoritega kaasaarvatud ka selle aparaadiga. Soft on nende kõigi puhul Dragon Card Loader.

Tänan vastuse eest aga abi sellest ei saanud. Olen selle programmeeriaga edukalt progenud M2-te. (3,57MHz Phoenix reziimis)
Dragon Card Loader ei saa progejaga üldse ühendust. Olen läbi proovinud kõikvõimalikud "jumperite" asendid aga ei miskit.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 09:36, 26 Jaan 2005

@Pets:
Sellega EI SAA Dragonloaderi kaarti progeda!!! Ta võimaldab ainult 3,58 MHz Phoenix-t. Uue Elvisega SAAB, sest ta võimaldab 6MHz Phoenix režiimis progeda. On nüüd selle pika jutu peale selge. Osta Cas2 koos Add-on-dega ja saad kõike progeda, ka mooduleid.
Mul on samuti vana, 3.5 Elvis ja sellega EI SAA. Titaniumi ja M2 saab. Ka OPOS-t
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 09:39, 26 Jaan 2005

maadlesin ka selle elvisega mitu päeva .tulemuseks oli null.
ostsin uue progeja .
kui sul on vana tüübi elvis ,siis see ei toeta 6 mhz reziimi ja kogu lugu .
dragon loader kaarti sellega progeda ei õnnestu .see on ka tema ainuke miinus .
loe ka minu eelmisi postitusi .

Kasutaja avatar
pets
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 04:32, 25 Aug 2003
Asukoht: Kuressaare
    unknown unknown

PostitusPostitas pets » 17:48, 26 Jaan 2005

aandra kirjutas:@Pets:
Sellega EI SAA Dragonloaderi kaarti progeda!!! Ta võimaldab ainult 3,58 MHz Phoenix-t. Uue Elvisega SAAB, sest ta võimaldab 6MHz Phoenix režiimis progeda. On nüüd selle pika jutu peale selge. Osta Cas2 koos Add-on-dega ja saad kõike progeda, ka mooduleid.
Mul on samuti vana, 3.5 Elvis ja sellega EI SAA. Titaniumi ja M2 saab. Ka OPOS-t

Suured tänud aandra. Asi selge.
Uut progejat ostma ei hakka, mul ka Infinity USB Phoenix olemas, sellega saan kõik vajaliku tehtud. Lihtsalt asi selles, et kuna ka selline aparaat olemas, tahtsin lihtsalt selle kasutusvõimalusi teada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist