Minu DVB-S(2) tagasihoidlik täiendamine LG teleritega.

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Minu DVB-S(2) tagasihoidlik täiendamine LG teleritega.

PostitusPostitas bljumkin » 01:55, 17 Nov 2013

Energizer kirjutas:Tere!

Tekkis paar küsimust, kuidas nutitelerid, minu puhul siis LG omad, saavad läbi USB DVD välise kirjutaja/lugejaga???


Kui vana DM tundis ära ja sai isegi kasutada IDE DVD kirjutajat läbi USB IDE/SATA konverteri, vana teema asub siin: http://digi-tv.ee/viewtopic.php?f=30&t=13186&start=0

Nüüd üritan midagi sarnast saavutada teleriga.

Et siis, on see väga suur loterii, et teler mängib väliselt USB-DVD seadmelt dvd sisu maha?

Tahaks olla kindel, enne kui ühe välise USB DVD seadme koju toon. On keegi sel viisil üritanud oma telekat kasutada? Kuulsin kord Euronicsi müüjka juttu pealt ja too ütles potentsiaalsele ostjale, et kui teler välise ketta tunneb ära, peaks ka välise lugejaga hakkama saada, see klient tundis huvi USB Blu Ray seadme rakendamisest oma teleriga...
Ma pole küll kindel, aga jutt tundus rohkem rohkem lihtsalt müügiinimese jutuna. Ma ei usu tegelikult et iga asi, millel USB pistikuga juhe sabas on, hakkab automaatselt iga teleriga tööle...

Võiks muidugi, osta lihtsalt eraldiseisev DVD mängija, aga...


Teoreetiliselt on sul võimalik oma LG-le Debian selga lasta ja sel juhul peaks ta teoreetiliselt DVD maha mängima jah.LG-voorumites kodanikud väidavad, et on siukest asja teinud ...
kõik ikka omal vastutusel, :mrgreen:
Praegu tuleb sul, kui 'irmus tahtmine kraami otse telekas vaadata,, rippida oma DVD välisele kõvakettale - .VOB'id leiab LG ju kataloogist üles ja mängib maha kah.
Ja .m2ts'i kah.
Menüüdest pole loomulikult juttugi.
Nii et taolisel juhul oleks mõtekam teha juba DVD-Remux ntx matroska konteinerisse.
Või siis BD-Remux, kui tegu BluRay'ga.
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist