Samsung PS42Q91H

Foorumil
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas faas » 20:01, 17 Jaan 2014

Hmm. poodides on vedelemas neid hd-ready vanasid plasmasid küll ja kuskilt jäi silma 399€ 42 tollise samsungi eest, pilt oli isegi täitsa OK 400€ teleka kohta :lol:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
linni
Entusiast
Postitusi: 450
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2007
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas linni » 20:25, 17 Jaan 2014

tigekala kirjutas:Alla 200Hz pildi liikumiskiirustega paneeli, ei tasu üldse osta.


2014 a. Samsung UE65H7100:
We also know that it will be powered by a quad core processor, and make use of a “real 240Hz panel”, with 240 images at a faster rate which shows no ghosting.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Siidiuss » 23:46, 17 Jaan 2014

Ei tasu jah tegelikult alla 200hz osta. Ärisin enda 27 tollise monitori ka ära. Sest ei toeta 3D. Nüüd vaatan 15 tollisest roadstar 4:3 kuvasuhtega ja 10 hz ehk venitab ära ja on mõttetu analoog tuuneriga, digibox on scartiga muidugi taha lükatud, et üldse midag näeks. Päris hea vahelduseks. Ütleks nii, et teleka vaatamiseks esialgu küll. Eks hiljem vaatab kas ostan 3D monitori või teleka. Ei ole praegu paremat vajagi sest pole eriti aega telekat vaadatagi. Tööd tuleb teha!

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Energizer » 00:29, 18 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Ei tasu jah tegelikult alla 200hz osta. Ärisin enda 27 tollise monitori ka ära. Sest ei toeta 3D. Nüüd vaatan 15 tollisest roadstar 4:3 kuvasuhtega ja 10 hz ehk venitab ära ja on mõttetu analoog tuuneriga, digibox on scartiga muidugi taha lükatud, et üldse midag näeks. Päris hea vahelduseks. Ütleks nii, et teleka vaatamiseks esialgu küll. Eks hiljem vaatab kas ostan 3D monitori või teleka. Ei ole praegu paremat vajagi sest pole eriti aega telekat vaadatagi. Tööd tuleb teha!

:mrgreen: Sõnu lihtsalt ei ole!!!
Kas see on siis midagi sellist millest vaatad???
Pilt
Oma silmade pärast ei karda või?Isegi mina, kui omale alguses CRT ostsin, ca 8 aastat tagasi, otsustasin võtta100hz mudeli 29". Silmade pärast.
Viimati muutis Energizer, 00:32, 18 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Siidiuss » 00:31, 18 Jaan 2014

Midagi sellist just nimelt. Ainuke vahe, et mul on ikka lcd ekraan! Suurus on sama. Ei karda silmade pärast. Telefoni ekraan on ju veel väiksem. Ökonoomne ja peaaegu roheline lahendus. Sest elektrit läheb ka vähe.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Energizer » 00:35, 18 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Midagi sellist just nimelt. Ainuke vahe, et mul on ikka lcd ekraan! Suurus on sama. Ei karda silmade pärast. Telefoni ekraan on ju veel väiksem. Ökonoomne ja peaaegu roheline lahendus. Sest elektrit läheb ka vähe.


Maitse asi, aga minu jaoks oleks sellise suurusega ekraani vaatamine nürimast nürim tegevus...

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Siidiuss » 00:44, 18 Jaan 2014

Mitte, et see minu maitse oleks aga vaadatud saab kõik olulisema. Värviline pilt ja stereo heli. Ütle veel, et midagi on puudu :lol:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas tigekala » 00:44, 18 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Ärisin enda 27 tollise monitori ka ära.
Tubli ja vahva ju !
Milliselt Viljandia prügimäelt või taara kokkuostu punktist, sellise miljonäri leidsid, kes oli vääriline omama Sinu 27 tollist monitori ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Energizer » 00:58, 18 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Mitte, et see minu maitse oleks aga vaadatud saab kõik olulisema. Värviline pilt ja stereo heli. Ütle veel, et midagi on puudu :lol:

Miks mitte siis juba mõni veneaegne must-valge koop 70-ndatest ja monoheli.
Oleks veel ägedam ja ajab asja samamoodi ära nagu tänapäevased paneelid?!? :D

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Siidiuss » 09:09, 18 Jaan 2014

Oleks ägedam jah mustvalge kineskoop aga pole kusagilt võtta. Monitor oli väga korralik ja oma hinda väärt, korralik haritud inimene ostis selle monitori. Aga tigekakale seda selgeks ei tee, tema on teist usku või tahab kiusu ajada. Arvatavasti kade sest jäi minu monitorist ilma ja peab nüüd kiviaegse plasmaga leppima.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas dreamants » 11:49, 18 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Monitor oli väga korralik ja oma hinda väärt, korralik haritud inimene ostis selle monitori.
:lol:
Tahes tahtmatta tuleb naer peale. Oli kunagi (olgu muld tal' kerge) mul üks koolivend, juura lõpetanud, võis musta ka valgeks rääkida, ilmselt ikkagi HARITUD. Ja korralik oli ta ka, inimesena. Aga nii ära haritud oli, et uue tolmuimeja kokkupanekuga oli lausa hädas, kutsus appi. On ka üks teine koolivend, kirurgiks õppinud. Kaugel stagna-ajal kui veel peale ketasmakkide meil veel midagi ei olnud, kutsus mind tihti appi kui maki heli oma teravuse kaotas - helipead puhastama ja seda mitte üks kord. smile181
Sarnaste umbmääraste hinnangutega kutsud vaid üha rohkem enda kallal ilkuma. Tehnikaga kokkupuutuvad inimesed vajavad rohkem konkreetsust.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas elit » 11:06, 20 Jaan 2014

Nüüd, kus kõik on maharahunenud, on käes paras aeg veel kord meeldetuletada mitu korda öeldut.

Pole sugugi meeldiv lugeda väljaütlemisi teema kohta, kui ütlemised kalduvad kõrvale asja sisust ja tekkivad järjekordsed kemplemised/vaidlemised, mis mitte midagi ei anna, sest kõigil sõnavõtjatel on väljakujunenud (olgu mistahes põhjustel) seisukohad, milles kedagi ümberveenda ei õnnestu.
Las nad olla, kuid pole vaja neid teistele pealesuruda. Igaühel on õigus oma seisukohale.

Vastused esitatud küsimustele peaks olema sisulised ja konkreetsed.
Näiteks:
- asja head omadused on: see, see, see ...
- asja puudused on: see, see, see ...

Kui küsija ei oska selgelt oma soove väljendada, milliseid omadusi/võimalusi ta (asjalt) ootab, siis tuleks esitada täpsustavaid küsimusi ja oodata, mida küsija vastab ning neile vastata.

Kemplemised (mul on parem, see on õigeim jne.) peaks lõppema.
Meeldiv oleks näha soliidset suhtlemist.
Arvan, et me oleme selleks võimelised.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Energizer » 18:36, 20 Jaan 2014

Nujah, 15"sel monitoril on küll väga palju "eeliseid". :)

Aga tõsiselt rääkides arutelud lähevad teemast välja üksnes seepärast, et ostuabi küsija ei tea, mida ta tahab. Küsib, saab vastuseid seinast seina... Siis tulevad "eksperdid" mängu , kes hakkavad vaidlema detailide üle, millest küsijal aimugi pole. Aetakse küsijal pea veel rohkem sassi. Ja lõpptulemusena hakkavad eksperdid omavahel vaidlema, kel õigus on. Kusjuures mitte alati pahatahtlikult, lõppeesmärk peaks olema aidata küsijal teha "parim" valik.
See et vaidluste käigus minnakse isiklikuks, on lihtsalt "paratamatu". Kuigi saaks seda muidugi vältida, kui vaidlejad oma vaidlustega vabatahtlikult mujale kolivad.
Kas foorumis ei ole võimalik viia sisse sellist muudatust, et kui keegi uus liituja teeb konto, siis suunataks ta kõigepealt lugema KKK-d ja Ostuabi teemat? Kes tunneb ennast mittealgajana saaks selle sammu vahele jätta.

Vaidlus teemal LCD-LED vs Plasma on loomulikult juba nii läbi nämmutatud, et peaks olema kaugele näha kuidas foorum sellest teemast kubiseb.

Võib-olla piisaks, kui foorumiga liitujatele lisada reeglitesse punkt:

"Ostuabi päringu tegemisel soovitame eelnevalt oma vajadused läbi mõelda, sirvida juba varem sel teemal avaldatud postitusi, nii on kaasliikmetel lihtsam Teid aidata".

Ei saa ju nii, et absoluutselt iga mudel tuleb üksipulgi lahti võtta, läbi lahata, detailideni lahti vaielda. See ei puuduta loomulikult ainult telereid, ka sat tüünereid, maapealse DTV bokse jne.
Üks mõte tuli veel- teemasse mittepuutuvate postituste korduv, avaldamine ja hoiatustele mittereageerimine võiks kaasa tuua sanktsioone. Esimesed 2 korda hoiatus, kolmas kord ban.

Et ostuabi ja tõsised teemad oleksid läbuvabad.
Kel pole teemasse midagi öelda, jätku ütlemata. Või kui tahab midagi öelda, öelgu oma arvamus muidu jutu all välja.
Taktitundetu solvamine ( stiilis l*ll, idi**t jne ) muidugi igal juhul karistavaks teha.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas sanders » 18:53, 20 Jaan 2014

Energizer kirjutas:Nujah, 15"sel monitoril on küll väga palju "eeliseid". :)

See et vaidluste käigus minnakse isiklikuks, on lihtsalt "paratamatu".

Ei ole paratamatu. Minu jaoks on see esimene foorum, kus teatud kaasfoorumlased teisi mõnitavad, pilkavad jne. Näiteks - olen pikka aega olnud kitarrifoorumi liige, kus moderaatorid valdavalt noored inimesed ja seal on taolised tüübid ühemõtteliselt paika pandud, kui bänn ei aita, on foorumist minek. Neid näiteid võib tuua küll ja küll. Kui inimene küsib asjatundmatusest rumalalt, on kaks võimalust - talle asi rahulikult ära seletada või segast küsimust ignoreerida. Kedagi ei sunnita suvalisele küsimusele reageerima, kui midagi küsijat abistavat öelda pole. Ütlevad need, kes oskavad ja tahavad aidata.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Samsung PS42Q91H

PostitusPostitas Energizer » 19:06, 20 Jaan 2014

Ma saan aru, mida sa öelda tahad Sanders. Ütleme siis niimoodi, igal foorumiliikmel on omamoodi eneseväljendusviis (olen sel teemal juba Faasiga kunagi rääkinud). Kui nüüd 1 ütleb, et alla 200 Hz mudelit pole mõtet osta ja siis teine nt lajatab, et alla 3000Hz pole mingi pill. Mis siis teha, kumba uskuda?

Selleks et konkreetselt tuua plussid miinused esile nagu elit pakub, peaks tegema mingi võrdluste andmebaasi, nagu Hinnavaatluses on. Kui igaüks hakkab oma listi koostama, siis sellest ei tule midagi väja. Sest 1 toode, 2 erinevat plusside-miinuste nimekirja.

Mina sekkusin sellesse teemasse, tegelikult läbi huumori. Sest seda ei saa võtta tõsise soovitusena a la` 15", kärab küll. Ma võtan sellist Siidiussi avaldust pigem naljana. Kui lõpuni loed, siis saad isegi aru, et see must-valge koobi repliik oli pigem huumor kui tõsijutt. Ma ei näe, et keegi ennast väga puudutatuna tunneks, ma ei kasutanud solvavaid ebatsensuurseid väljendeid.

Hoopis teine lugu on sellega, kui keegi ennast "liiga vabalt" väljendab- siin foorumis on n.ö VIP-ide grupp, kellest keegi arvab, et talle on kõike lubatud- sellisel kujul jah, on foorum pigem DELFI tasemel kommentaarium- vaat see peaks tõesti lõppema.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist