Huvitav huvitav.

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Huvitav huvitav.

PostitusPostitas Phrozen » 18:53, 24 Sept 2007

Miks on nii, et digi-tv.ee privaatsõnumid sisaldavad müstilisi saatmiskellaaegasi, et kuna on mulle saadetud. Miskipärast saan ma alles 5 või kuus tundi hiljem sõnumid kätte olen mingi 150 korda vaadanud päeva jooksul täitsa tühjus inboxsis. Üks sõnum oli 6.11 kellaajaga ja teine 9.05, sain siis vastavalt esimese kaheteistajal ja teise kolme nelja ajal. Endal on kellaaeg arvutis õige, ja see ei sõltu ju minu arvuti kellaajast. loogiline. Pakun välja kaks varianti kas on kell serveris vale, või siis mendid, uurijad loevad läbi sõnumeid piraatluse takistamise eesmärgil. Ja sellise ettekäändega saavad nad kindlasti kohtult loa. Või on mingi kolmas teooria kellegil välja pakkuda.
Vot ei ole küsinud saatjate käest et kuna tegelikult sõnumid saadeti. Nii on kõikide sõnumitega olnud. Pole seda lihtsalt varem märganud. Üks oli nelja ajal hommikul kellaajaga ja sain alles järgmisel päeval kunagi. Müstika???!!!!!

Äitäh kuulamast.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:50, 24 Sept 2007

Pilt

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Jah

PostitusPostitas Phrozen » 19:56, 24 Sept 2007

Nojah kah huvitav teooria. Mingi jama peab ju olema. Kaldun arvama et neil on kuskil kellaaeg või ajavöönd võsas. Kahtlane jah et mendid.
Paluks tõlget venekeelele

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Jah

PostitusPostitas sniff01 » 20:00, 24 Sept 2007

Phrozen kirjutas:Nojah kah huvitav teooria. Mingi jama peab ju olema. Kaldun arvama et neil on kuskil kellaaeg või ajavöönd võsas. Kahtlane jah et mendid.
Paluks tõlget venekeelele


või on su enda seadetes ajavööd kuskil .....
Vaata see üle esmalt aga mis vene keelde puutub siis lühidalt,
OE ei saa meili saata kuna FSB pässi, kes meile kontrollib, pole ajutiselt töökohal.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 20:03, 24 Sept 2007

Outlook Express ei saa teie kirja ära saata sest kaitsepolitsei vastavat töötajat pole hetkel kohal.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Ajavöönd

PostitusPostitas Phrozen » 20:11, 24 Sept 2007

Kas siis minu arvuti mängib rolli kirja koostamisel. Paneb sinna kellaaja mis mul arvutis on jne. Kahtlane. Minu teada peaks see ikka serveri töö olema. See võib veel loogiline olla et näitab vastavalt siis minu arvuti ajavööndile kellaaega. aga minu teadad tule see kellaaeg ikkagi sellest arvutist kus kiri koostatakse.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Ajavöönd

PostitusPostitas sniff01 » 21:06, 24 Sept 2007

Phrozen kirjutas:Kas siis minu arvuti mängib rolli kirja koostamisel. Paneb sinna kellaaja mis mul arvutis on jne. Kahtlane. Minu teada peaks see ikka serveri töö olema. See võib veel loogiline olla et näitab vastavalt siis minu arvuti ajavööndile kellaaega. aga minu teadad tule see kellaaeg ikkagi sellest arvutist kus kiri koostatakse.


Ei tule sinu arvutist aga küll sõltub see sinu tegemistest või tegemata jätmistest Digi-tv foorumi seadistamisel, ehk vaata üle seaded "Sinu konto" -> Kasutaja info. Sellelt lehelt leiad sellise huvitava asja nagu Foorumi ajatsoon ehk saad ise endale aega teha.

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Korras

PostitusPostitas Phrozen » 21:15, 24 Sept 2007

Jah nüüd on asi ikka õige. Tore et on inimesi kes teavad kuidas miski peab olema. Kahju ainult et me afganistaanis elame et default ajavöönd on +10. Võiks ju olla kõigil +2 ja siis igaüks valib aja endale vastavalt asukohale. Vabandust kui see on nii et teed uue kasutaja siis panebki +2 ja ma ise olen selle ära vahetanud.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Korras

PostitusPostitas Henkka » 23:25, 24 Sept 2007

Phrozen kirjutas:Jah nüüd on asi ikka õige. Tore et on inimesi kes teavad kuidas miski peab olema. Kahju ainult et me afganistaanis elame et default ajavöönd on +10. Võiks ju olla kõigil +2 ja siis igaüks valib aja endale vastavalt asukohale. Vabandust kui see on nii et teed uue kasutaja siis panebki +2 ja ma ise olen selle ära vahetanud.


"afganistaanis" ei saa kuidagi +10 olla.
Võiks gloobuse võtta ( noh, hea küll, vaesuse tõttu Finnairi ajakirja, mida lennukist tasuta saab) ja natuke ajavööndite üle aru pidada.
Õnneks :D ei ole tulnud ise kunagi Afganistanis olla, kuigi taheti kangesti kuulsusrikaste Nõukogude vägede sideohvitseriks saata :?
Kui meil on UTC +3, siis +10 peaks vast Jaapanis olema?
Seitse tundi on Tokyo ja Tallinna vööndiaja vahel küll.

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Korras

PostitusPostitas Phrozen » 07:50, 25 Sept 2007

Kirjad mitte ei viibinud kuskil 5 tund tulid ikka kohe kohale kui saadeti, Lihtsalt valede kellaaegadega.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist