Vindiga DVD mängija/kirjutaja

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Vindiga DVD mängija/kirjutaja

PostitusPostitas kkrahv » 15:01, 11 Mär 2006

Pioneer DVR-930 DVD & 400GB HDD Recorder paistab üks lahe riist olevat. On kedagi, kes midagi analoogset omab/kasutab? DVD-mängijat/kirjutajat pole mahti olnud soetada. Vindiga DVD mängija/kirjutaja asendaks ka VHS-i, mille võiks siis ära nurka visata. Et mida seal kindlasti vaja vaadata oleks, kui sellise seadme ostuks läheb?

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

PostitusPostitas toivo5 » 15:39, 11 Mär 2006

Kui nüüd õigesti mõistsin, siis oli asja hinnaks 900 inglise naela ehk üle 20k eegu. Ise hiilin Viva elektroonikas 200 GB kettaga ja muidu samade omadustega Panasonicut, hinnaks 9k.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 15:45, 11 Mär 2006

Mul on aastajagu vana Philips DVDR520H, 80 GB vindiga, saigi võetud VHS asemele. Mul ta küll ilma HDMI`ta, aga component out on täiesti olemas. Mis ma oskan öelda, üldiselt rahul. Eks ostmisel määrab hinna vint, aga mulle on 80`st vindist maa ja ilm. See Pioneer tundub igati bro olema, va hind, mis Avlandis on. Palju ta siinmail maksaks huvitav?
Viimati muutis Inq, 16:03, 11 Mär 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 15:54, 11 Mär 2006

Siin paistab "natuke" inimlikum hind olevat: http://audiovisual.kelkoo.co.uk/b/a/sbs ... 92737.html

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 15:59, 11 Mär 2006

tigekala kirjutas:Siin paistab "natuke" inimlikum hind olevat: http://audiovisual.kelkoo.co.uk/b/a/sbs ... 92737.html


Seda küll, aga vaadata tuleb ka paljud neist Eestisse postitavad, sellega on alati üks igavene jama.

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 16:39, 11 Mär 2006

Pioneer DVR-530H-S on sellest eelmine mudel. Vint väiksem ja HDMI väljundita. Sellise letihind oli Plussmiinuses mingi 9 ja peale tiba. Mingi 8500.- saaks ehk kättegi. Tea kui palju see hdmi väljundi pilt üldse parem on? Kas üldse on?

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 16:55, 11 Mär 2006

HDMI`ga ei olnud pilt parem, võrdlesin componendiga, sama tulemus oli. Tuleb ära oodata HDDVD ja Bluray mängijad, siis on sest HDMI`st ka reaalset kasu. Hetkel leidsin ainukese Bluray mängija samast Avlandist, hind oli tonn naela. Tuleb veel oodata, ilmselt suve teises pooles on asi juba nats rohkem levinud ja taskukohasema hinnaga.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 17:35, 11 Mär 2006

ma julgen oletada et vähemalt 2-3 aastat tuleb veel oodata enne kui bluray kanda kinnitab. praegu pole sellega eriti midagi teha. kui rääkida multimeediast bluray formaadis siis palju üks keskmine hollywoodi film bluray plaadil maksaks? ma arvan et selle hind ei tasu ära. dvd on tänaseks piisavalt odav et välja tõrjuda vhs, aga enne kui bluray dvd välja tõrjub läheb natuke kauem aega. ma usun et dvd audiol on hetkel rohkem kaalu kui bluray-l need on küll kaks erinevat asja aga erinevalt bluray-st on viimane juba kättesaadav ning paljude dvd playerite poolt toetatud. et siis tõelised melomaanid saavad oma kirge nautida uuel tasemel. ma ei julge küll ennustada tavalise audiocd langust dvd audio ees aga näiteks SACD (super audio CD) on küll minu meelest kadunud formaat. selles formaadis plaate polegi eriti saada. ja ma ei tea ka milline cd player seda toetab. enamik muusikakeskustest ja muudest integreeritud kodukinosüsteemidest on üles ehitatud kas CDA, MP3 WMA ja /või DVD toega aga mitte SACD toega. Mõni haruldus panasonicult toetab ka DVD Audiot ja DVD RAM ketast.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 18:43, 11 Mär 2006

Ma nats ennetasin olukorda, tellisin 1 Bluray ja 1 HDDVD disci ära, ilmuvad aprilli alguses, hind on sama nagu DVD`l hetkel (jämedalt 30 USD tk). Valik on küll kasin, kumbagi ca 30 nimetust, aga tuletagem meelde olukorda 5 a tagasi kui kasvõi meie poodides oli seis 1 DVD vs 500 VHS vastu. Küll ta tuure võtab ja hind peab olema konkurentsivõimeline DVD´ga, sest muidu ootab sama saatus nagu minidisci, mis on surnud üritus just oma hinna poolest.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 19:06, 11 Mär 2006

Inq kirjutas:muidu ootab sama saatus nagu minidisci, mis on surnud üritus just oma hinna poolest.


Hkhmm... Minidisc'i surma põhjuseks on tema tehniline nõrkus. Kasutatav pakkimisalgo on saast ja sellest on kõik enamvähem terve kõrvaga inimesed võimelised aru saama. Seetõttu ei saanud ta kunagi populaarseks ja väikesed müüginumbrid kajastuvad kallis hinnas...

iCE

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

PostitusPostitas mustkass » 23:33, 12 Mär 2006

Kui selline riistapuu osta siis soovitaks vaadata et ikka DVD+ plaatidele saab lindistada,see eespool mainitud Pioneeri mudelil saab lindistada ainult DVD- plaatidele.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 23:39, 12 Mär 2006

Lindistada ei saa ei plussile ega miinusele, pigem ikka salvestada :lol: , ok ei ole tähenärija.

Minu Philips sööb plussi, Pioneer miinust, a milles see vahe on, Mareki jutust tuleb nagu välja plussi eelis miinuse ees.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3300
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 226 korda
On tänatud: 84 korda

PostitusPostitas 0000 » 00:38, 13 Mär 2006

Ma pole meie poodides näinud ühtegi vindiga dvd-salvestajat mis oskaks divix'i mängida (aga see on ju väga suur miinus!). See mudel on tip-top: http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/dvd?vaata=DVDR3365/02 ainult-et vinti sel pole. Samasugune mudel vindiga jälle ei oska divx'i mängida. Niiet nokk kinni, saba lahti. Ok, võib-olla pole divx sulle oluline?
Muidugi oleks igati pro kui pillil oleks HDMI-väljund ka olemas! Neid mudeleid on esialgu veel vähe (eriti salvestavaid).

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:39, 13 Mär 2006

http://www.panasonic.fi/modules/sitecha ... DE983F.asp

Aga nagu eelpool jutuks, puuduvad DVI/HDMI väljundid ja DivX mängija...

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 07:50, 13 Mär 2006

Sellel kõige vingemal 400GB'sel pole isegi komponent väljundit! RGB jääb laeks...

iCE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist