Antenn 30W

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
kuku
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas kuku » 16:01, 01 Sept 2005

Tänan Satikas! Proovin järgi. Palju Sul signaali tugevus näitab, siis teaks, kus pole enam mõtet edasi punnida?
Edu!

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Antenn 30W

PostitusPostitas gasth404 » 16:38, 01 Sept 2005

kuku kirjutas:Kavas lähipäevil panna antenn 30W peale. Praegu kasutult seismas 1EEK'ga kaasas olnud antenn. Küsimus selline, kas on mõtet sellega püüdma hakata või on kasulikum 90 cm antenn panna. Varemalt sai sellega vaadatud ja toimis hästi, hethel ta lihtsalt 36E peale suunatud. Lisaks selline asi, et palju ma 78 cm'ga venelaste juures kaotan?
Asukohaks põhjarannik Tallinna lähedal ja tüüner DM 7020. Kui keegi on sarnast kooslust nendel sattidel kasutanud, oleks kogemuste eest väga tänulik.
Ette tänades!

Mul asukoht sama põhjarannik aga 90-se panniga välja ei võtnud 110-ga sain korraliku signa aga mul muidugi viga selles et Hispa tuleb läbi puulatvade. Kui horisont puhas pole ilmselt ka väiksemaga probleeme aga eks tasub ise katsetada. soovitaks küll enne otsima hakkamist panna tüüner tugevama signaga feq peale nt. Hispasat 1C (30.0W) - 12092.00 V - DVB - 27500 3/4 ja valida ilus tuulevaikne ilm läheb lihtsamalt.

Kasutaja avatar
kuku
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas kuku » 22:21, 01 Sept 2005

Sain lõpuks panni püsti. /8 cm'ga on mul signaal 65-84%, eks pean natuke veel timmima, võibolla aitab pea nurga muutmine pisut alumist signaalitugevust tõsta. Igatahes tänud, kes asjalikku nõu ja julgustust andsid ning kellel väike pann üle, tasub proovida, kumiks väimalust on midagi asjalikku näha.
Edu!

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 22:34, 01 Sept 2005

Pilt täitsa olemas 90 panniga ka, vaja ainult veel korra katusel asja sättida sest mõni kanal hakib. Üllatav oli muidugi see kui kaldu oli vaja taldrik lasta, eile see minu viga oligi, et teda ei leidnud. Aga muidu täitsa vaadatav sat ja pealegi veel päris palju inglise keelt. Tänud kõigile kaasaaitajatele.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
j2nesh
Entusiast
Postitusi: 215
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pernau
    unknown unknown

PostitusPostitas j2nesh » 23:06, 01 Sept 2005

hispa puhul aitab eriti kaasa pea keeramine oma pesas.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist