Väike segadus SCARTiga

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 21:04, 28 Aug 2005

noh ei oskagi siis midagi soovitada. tuleks osta ikkagi sõltumatud systeemid.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:05, 28 Aug 2005

sniff01 kirjutas:Hirmus juhtmetemeri on nii või teisiti. Mis puutub sellesse et ei viitsi RCA juhtmetega jännata siis asi pole selles, eks ma proovin RCA to scart üleminekut ja vaatan tulemust siis, aga hetkel, kui SCART jookseb driimist liitjasse pole mõtet mul dubleerida ühendust RCAga driimist keskusesse, sest pilt driimist kaob peale keskuse sisse lülitamist, olenemata sellest, mis re¸iimis ma selle keskuse käivitan (SEE ONGI ANOMAALIA ).
.

SA ei peagi ühendusi driimist keskusesse dubleerima, lihtsalt selle asemel, et ühendada driimi audio läbi scart liitja->Sammy->TV asemel
otse Driim->kodukino.
Ühe SCARTiga telekale on tõesti raske erinevaid väljundeid külge haakida. MInul on näiteks sedasi asi konfitud, et tuuneri heli jookseb tuuneri rca pesadest muusikakeskusesse, aga pilt telekasse üle SCART>RCA kaabli läbi SCART-SVideo adapteri videosisendi. see tähendab,et kui ma muusikakeskust sisse ei lülita, siis tuunerist heli ei tule. selle scart adapteri audio RCA pesadesse on mul ühendatud arvuti helikaardi juhe. see tähendab siis seda et kui ma tahan arvutist muusikavideosid või filmi tv ekraanil vaadata, siis lülitan lihtsalt tuuneri välja.,et videosignaalid sassi ei läheks. antud juhul on mul helikanalid üksteisest eraldatud, aga video jookseb ühte kohta, kordamööda.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 23:09, 28 Aug 2005

aga kui tahaks telerist ka heli? mitte kasutades nn kodukino

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 23:45, 28 Aug 2005

videomakk kirjutas:aga kui tahaks telerist ka heli? mitte kasutades nn kodukino


vot siin ongi see Energizeri pakutu nõrk koht. Mina võin ju selle asja nii üles ehitada, aga proovi sa teistele kasutajatele selgeks teha et lisaks TV-le ja tuunerile tallake veel seda teist ja kolmandat. Saadavad pikalt kohe. :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 23:51, 28 Aug 2005

Energizeri lahendus on 1 paljudest aga sina seda ei saa mida sa loodad saavutada!!!! ja Energizeri paneb suts mööda jah

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 11:11, 29 Aug 2005

Rohkem mul midagi antud teemal kommenteerida pole.Üritasin oma lahendustega aidata, aga kui need ei sobi, pole midagi teha.
MInu jaoks pole küll mingi probleem sati vaatamiseks sisse lülitada muusikakeskus AUXile,TV scartile ja tuuner lihtsalt ON/OFFist tööreziimi. Tuleb küll kasutada kolme pulti, aga lahendus on vähemalt toimiv.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:27, 29 Aug 2005

NOOO tahetakse ikka yhest kraanist viina ja vett :P :P las proovib kui soovib :wink:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 12:58, 29 Aug 2005

videomakk kirjutas:NOOO tahetakse ikka yhest kraanist viina ja vett :P :P las proovib kui soovib :wink:


piisab kui kraanist ainult vesi tuleb, peaasi, et joogikõlbulik.


Tundub, et piduriks on siiski see va liitjakarp mis majandab omatahtsi ning ei suuda aru saada millal keskus on Disc ja millal muus reziimis.

To enregizer, mina võin ju süsteemi püsti panna nii või teisiti aga kui ma pole ainus kasutaja siis peab ka teistega pisut arvestama.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:11, 29 Aug 2005

See liitjakarp ongi sedasi üles ehitatud et tal on kõik SCART pesad aktiivsed, mingit lülitit tal vahel ei ole. Tema ei peagi seda vahet tegema mis signaalid sul aktiivsed on, ta laseb kõigist kolmest ja korraga signaali välja.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:29, 29 Aug 2005

sniff01 sa tahad võimatut, seega paneks selle teema lukku

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 123 külalist